Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که کسی آنقدر خوش شانس است که می تواند در مدیریت نقش داشته باشد یک شرکت حقوقی پر رونق، توجه من در بسیاری از جهات ، در بسیاری از موارد و در بسیاری از مسائل مدیریت جلب می شود. با توجه به همه اینها ، آزمایش برای من یک لذت کاملاً جالب است. وقتی به نظر می رسد که وظیفه من این است که روزانه 12 تا 14 ساعت (یا بیشتر) ساعتها را به آماده سازی آزمایش و خود آزمایش اختصاص دهم ، تمرکز انرژی بخش است و به من اجازه می دهد خیلی سرگرم شوم.

اما یک وکیل دادگستری خوب ، بسیار متمرکز ، باید مراقب باشد. آسان است که به اتاق اکو یا حداقل یک عضو تیم آزمایشی خود تبدیل شوید. به آن دلیل، وکلای شرکت من در موارد محاکمه منصوب نشده است ، اغلب در اواخر پرونده وارد می شود تا به عنوان هیئت منصفه یا قضات یا داوران مسخره برای کمک به تیم دادرسی پرونده را بازی کند. ما همچنین از هیئت منصفه مسخره خارج و قضات و داوران مسخره برای اجرای داستان توسط آنها استفاده می کنیم. شما نمی توانید آنقدر بر استدلال های برنده خود متمرکز باشید که اجازه دهید ذهنیت طرفداری شما را تسخیر کرده و تفکر شما را محدود کند.

روش دیگری نیز وجود دارد ، به موجب آن ، به صورت جداگانه ، می توانید اطمینان حاصل کنید که در مورد پرونده به روش صحیح فکر می کنید: از این امر به خودتان یک وقفه ذهنی بدهید.

من فقط درمورد کارهایی که هنگام آزمایش برای حفظ استقامت و سلامتی باید انجام دهید ، نیستم ، مانند خواب کافی (وقتی می توانید) ، ورزش (تا حد امکان) و بعضی اوقات خانواده (همیشه). منظور من این است که از محاکمه یک روز شنبه عقل خود را بدهید. بهترین راه برای این کار دیدن فیلم قدیمی آرنولد شوارتزنگر در Netflix نیست (اگرچه این یک روش فوق العاده خوب برای استراحت مغز شما است). این با آوردن ذهن شما برای تمرکز بر چیز دیگری است که از نظر عقلی طلب می کند.

ما خوشبختانه فرصتهای کاری کافی برای انجام این کار را داریم. با یک همکار در مورد مشاجره آینده او صحبت کنید (که هیچ ارتباطی با پرونده دادرسی شما ندارد). در مورد مختصر همکار خود (که هیچ ارتباطی با پرونده دادرسی شما ندارد) بررسی کرده و به او فکر کنید. با یک دشمن در مورد حل و فصل بحث کنید (که باز هم ، هیچ ارتباطی با پرونده دادرسی شما ندارد). من فهمیدم که این نوع تمرکز شدید و فکری بر روی چیز دیگری غیر از محاکمه من فضای فکری به من می دهد به طوری که ، وقتی دوباره به محاکمه برگشتم ، بهتر فکر می کنم و دیدگاه تازه تری دارم.

پیروزی در محاکمه آسان نیست و نباید هم باشد. و این فقط اتفاق نمی افتد و فقط محصولی از سخت کوشی نیست (اگرچه سخت کوشی همچنان مهمترین راه برای پیروزی است). پرونده های خود را با در نظر گرفتن هر زمانی که می توانید فکر نکنید و به چیز دیگری فکر نکنید ، هوشمندانه امتحان کنید.


جان بالستریهجان بالستریره یک وکیل دادگستری کارآفرینی است که پس از کار به عنوان دادستان و دادخواه در یک شرکت کوچک ، شرکت خود را تأسیس کرد. وی در شرکت حقوقی دادرسی و تحقیقات شریک است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش به نمایندگی از مشتریان داخلی و بین المللی در پرونده های قضایی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات هستند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer