Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

علی رغم مزایای بیشمار مرتبط با هزینه های ثابت – از پاداش کارآیی به جای زمان تا حذف وقت گیر سنگین – اکثر وکلا هنوز آنها را تصویب نکرده اند. یک نگرانی که وکلا در مورد هزینه های ثابت دارند این است که این قرارداد هر دقیقه تماس های تلفنی مشتری را تشویق می کند و یا وکلا را که کیسه را در دست دارند ، در برابر یک مشاور مخالف غیور مستعد تشکیل پرونده برای همه چیز قرار می دهد.

برای مشاهده فیلم با هزینه های ثابت ، اینجا را کلیک کنید – https://www.facebook.com/124918837530631/videos/382244012605222

هنوز وکلا از حمایت و محافظت برخوردار نیستند. یک منبع تخصص و داده های خود شما است. وقتی به فاکتورهای مشتری مراجعه می کنید ، در نظر بگیرید که چقدر طول کشید تا پرونده ها به طور کلی حل شود و براساس آن قیمت تعیین کنید. اگر یک مشاور مخالف دعوا یک فروشنده باشد ، ساعات اضافی درمورد مواردی که به سرعت حل و فصل می شوند به طور متوسط ​​خواهد بود.

اما بذر (دامنه کار) قدرتمندترین ابزاری است که وکلا برای جلوگیری از احتمال موقت وقت مشتری یا مخالفت وکیل با شما دارند. با توجه به مشاوره مخالف ، می توانید تحقیق کنید و عمل آنها را در موارد خاص مشخص کنید. اگر مخالفت شما تهاجمی شناخته شده باشد ، می توانید یک بند پیشنهاد کنید که هزینه مسطح فقط برای پاسخ به دو پیشنهاد اعمال می شود و سایر موارد با نرخ ساعتی محاسبه می شوند. همین روش برای مشتریان نیز صدق می کند – اگر می خواهید از مکالمه طولانی مدت جلوگیری کنید ، طبق توافق نامه خود ، نامه های نامحدود الکترونیکی را تشویق کنید اما برای تماس های تلفنی هزینه اضافی دریافت کنید. و اگر نگران شبانه روزی ایمیل ها هستید ، به مشتریان بگویید که این توافق نامه پاسخ های نامحدود به ایمیل های اضطراری را شامل می شود (می توانید موارد اضطراری را در توافق نامه خود تعریف کنید) و هزینه ای برای سایر ایمیل ها اعمال می شود. دامنه کار محدود با ارائه کمک به مشتری در درک روشها و تنظیمات شما ، بهترین محافظت را به همراه توانمندسازی آن برای مشتری فراهم می کند.

برای ایده های بیشتر در مورد هزینه های مسطح ، نگاهی به فیلم بالا یا مقاله من با چند سال قبل ، شش راه برای جلوگیری از پرداخت هزینه برای هزینه های ثابت بیندازید.

logo-footer