Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

فصل پاداش نیمه کاره است ، مرتب می شود بر ما. منظور من این است که بیکر مک کنزی اقدامی انجام داد، اما این جایزه پاداش COVID را به حساب نمی آورد این پاییز Biglaw را جارو کرد، بنابراین کاملا ضد اقلیم بود.

به هر حال ، بنگاه ها – و همكاران آنها – با س withالات زیادی در الگوی نگهداری قرار می گیرند. آیا پاداش پایان سال چقدر خواهد بود و آیا پاداش COVID ای که برخی از شرکت ها قبلاً پرداخت کرده اند را به خود اختصاص خواهد داد؟ از آنجا که در سال جاری یک انشعاب عجیب و غریب در پاداش های Biglaw وجود دارد (صنعتی که به دلیل پایبندی به استاندارد بازار شناخته شده است) ، برخی از شرکت ها علاوه بر پایان سال ، پاداش های تقدیر را به عنوان یک تشکر ویژه از شرکت برای کار سخت در طول بیماری همه گیر پرداخت می کنند. پاداشهایی که قول داده می شود حداقل به اندازه استخر سال گذشته. در حالی که دیگران سکوت کرده و همکاران خود را با تعجب رها کرده اند.

کلیفورد شانس حداقل به برخی از این س forالات برای همکاران پاسخ داده است. در حالی که هنوز اطلاعیه رسمی پاداش وجود ندارد ، هفته گذشته در جلسه همكاران همكاران ، به همكاران مستقر در ایالات متحده گفته شد كه علاوه بر پاداش های پایان سال استاندارد كه در اواسط ژانویه پرداخت می شود ، پاداش COVID نیز در نظر گرفته خواهد شد. در حالی که با توجه به این ، مبلغ دقیق دلار بهم ریخته نشده است یکی دیگر از شرکت های Magic Circle ، Freshfields ، قبلاً پاداش های تقدیر را اعلام کرده (و پرداخت کرده است) بسته به سال کلاس بین 7500 تا 40000 دلار متغیر است ، احتمال اینکه در آن مقیاس باشند بسیار خوب است. همانطور که سخنگوی شرکت اظهار داشت ، “مانند سالهای گذشته ، تعیین پاداش ما بر اساس بازار خواهد بود که برای سال 2020 پاداش های سقوط پرداخت شده توسط شرکت های همکار ما را نیز در نظر می گیرد.”

با وجود بسیاری از شرکت های نخبه Biglaw که منتظر تصمیم گیری پاداش تا پایان سال هستند ، پیگیری کارهایی که شرکت های همکار انجام می دهند امسال کمی پیچیده تر است. اما نترسید ، بالاتر از قانون دقیقاً به نظارت بر آنچه در سراسر صنعت می گذرد ادامه خواهد داد.

مثل همیشه ، وقتی صحبت از اخبار پاداش در شرکت های دیگر می شود ، به شما وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer