Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بیل بار در حال گرفتن توپ خود و رفتن به خانه است. بعد از یک هفته از حدس و گمان عمومی با اعلام عمومی که او به اوج خود رسید برنامه ریزی شده برای ماندن تا 20 ژانویه ، دادستان کل شب گذشته اخراج شد. اوه ، ببخشید ، منظور ما این است که به او اجازه داده شده است که این نامه استعفا را بگیرد و با کمال وقار از در خارج شود.

اما فقط یک مختصر.

بار ممکن است حداقل برای لحظه ای از توییت تند و زننده ترامپ در امان باشد ، اما اعتبار او برای همیشه خرد خواهد شد. و به حق

از ناخواسته او درخواست شغل تقدیر غزل در مورد لذت های قدرت اجرایی بی بند و باری ، به مقایسه عمومی وی از دادستان های شغلی با کودکان پیش دبستانی مونته سوری، دادستان کل کشور در حال عزیمت خود را خسته کرده و صدمات زیادی به وزارت دادگستری وارد کرده است.

دروغ های رسوائی وجود داشت که همه مانند آنها به خاطر می آورند ادعا كردن رابرت مولر از ترامپ تبرئه کرده است ، در حقیقت ، با استناد به سیاست طولانی مدت وزارت دفاع که نمی توان یک رئیس جمهور مستقر را مورد اتهام قرار داد ، مشاور ویژه مدارکی مبنی بر ممانعت از عدالت جمع کرده و برای استیضاح به کنگره فرستاده است. یا به دروغ ادعا می کند جفری برمن ، وكیل دادگستری ایالات متحده در منطقه جنوب نیویورك ، استعفا داده بود و تلاش می كرد جی كلیتون رئیس SEC را به زحمت بكشد بدون اینکه خود را از تأیید سنا بپرسد.

و بار اعتراف کرد راجر استون و مایکل فلین پیگرد قانونی به دستور آشکار ترامپ به زودی فراموش نخواهد شد. برای سفارش ماموران فدرال به معترضین مسالمت آمیز اشک آور در میدان لافایت تا ترامپ بتواند در مقابل کلیسایی که نمی خواهد با او کاری داشته باشد ، یک عکسبرداری انجام دهد.

اما شرم آور خواهد بود اگر ما از ذکر آن کوتاهی کنیم ، زیرا بار خود را قبل از هرگونه مشقت عذاب آور مشمئز کننده که در هفته های آینده خواهد آمد ، خود را به بیرون می کشد ، مسئولیت وی در تمام موارد خاص کاملاً ننگ آور است.

تلاش مسخره آمیز وی برای استدلال بر اینكه فرد مجوز دارد قطع نشد از قانون مراقبت مقرون به صرفه و بنابراین کل قانون باید سقوط کند ، موقعیت بسیار افراطی حتی جف سشنز به آنجا نمی رود ، زیرا این امر منجر به از دست دادن فوری بیمه درمانی میلیون ها آمریکایی می شود.

یک تلاش پنهانی برای جلوگیری از نظارت کنگره وجود داشت ، و با استفاده از مزایای کاملاً مبهم اجرایی برای محافظت از همه چیز داده های سرشماری به ترامپ بازده مالیاتی.

بار به عنوان وکیل شخصی رئیس جمهور ، در همه موارد از ، وزارت روسپیگری کرده است احضاریه های کنگره سوابق تجاری سازمان ترامپ در مورد افترا ناشی از ادعای تجاوز جنسیس جین کارول – ادعایی که بیل بار اصرار دارد رئیس جمهور به عنوان مقام رسمی خود گفته است. او حتی از دوست ملانیا به دلیل نوشتن کتابی پست درباره او شکایت کرد!

بار ، مجوز دادگستری را متناسب با هوی و هوس ریاست جمهوری سیاسی کرده است تحقیق و بررسی بعد از تحقیق و بررسی از منشأ تحقیق روسیه ، لک زدن بازرسان عمومی ، و رفتن به فاکس نیوز برای پرتاب گل بر آژانس خود. در همین حال ، تحقیقات از سرور ایمیل هیلاری کلینتون تا اکتبر 2019 ادامه داشت ، یعنی شش سال کامل از ترک وزارت امور خارجه.

وقتی شکایت افشاگر اوکراین مبنی بر بدرفتاری رئیس جمهور با میز کار او روبرو شد ، بار دفنش کرد در بخش جنایی و اطلاعات را از کنگره پنهان کرد با نقض قانون. او حتی یک راه اندازی کرد مکانیسم مصرف در DOJ برای شوخی های رودی جولیانی از جو بایدن.

AG حضور مداوم در فاکس نیوز داشت ، جایی که او پیام کاخ سفید را به صورت دائمی پخش کرد. آیا دموکراتها را برای “جهاد “در برابر هیدروکسی کلروکین، دروغ گفتن سرنشینان ابر سربازان آنتیفا در حالی که تهدید واقعی برتری طلبان سفیدپوست را کم اهمیت جلوه می دهد ، با صحبت در مورد پلیس از پلیس دفاع می کند “سیاه بر جنایت سیاه” یا دروغ گویی در مورد خطرات رای گیری از طریق پست در حالی که همزمان دموکرات ها را به از بین بردن اعتماد عمومی به سیستم انتخاباتی ما متهم می کرد ، بیل بار بر روی آن.

و به خاطر دردسرهایش ، اکنون متحدان رسانه ای رئیس جمهور “فقط یک هک دیپ ایالت” نامیده می شوند. زیرا وقتی معلوم شد که پیش از رسیدن بایدن غیرقابل غلبه است ، بار مرتکب گناه غیرقابل بخشش شد و حقیقت را گفت که هیچ شواهدی از تقلب گسترده در آرا وجود ندارد. و او همان حسن نیت ارائه می دهد به هانتر ، پسر جو بایدن ، یعنی فاش نکردن تحقیقات فدرال در حال انجام ، که ترامپ خودش در کل انتخابات 2016 از آن لذت برده است. در همین حال ، او اعدام های فدرال را بسیار سریع تر انجام داد تا از آخرین روزهای قدرت خود بیشترین استفاده را ببرد.

خداحافظ ، دادستان کل بار ، و رهایی شما. وزارت دادگستری بهبود خواهد یافت ، اما شهرت شما … که برای همیشه شلیک شده است.


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer