Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وکالت میسوری ، مارک “ثور” هیرن یک هفته وقت دارد. در تاریخ 5 نوامبر ، دادگاه ادعا قاضی سینتیا استیونز رد صدور دستور به وزیر خارجه میشیگان ، جوزلین بنسون ، مبنی بر توقف شمارش آرا votes براساس شواهد شنیده شده.

فرجام خواهی وی به دادگاه تجدیدنظر میشیگان به دلیل یکی دو مورد اختلاف جزئی در پرونده رد شد.

اووپسی

در پاسخ به او شکایت به نمایندگی از مبارزات انتخاباتی ترامپ که به دنبال صدور گواهینامه رای گیری است ، این ایالت فقط یک پرونده را تشکیل داد حرکت – جنبش که می توان به صورت خلاصه “عدم آگاهی شما از قانون انتخابات میشیگان شاهد حماقت است ، نه تقلب”.

و او احتمالاً توسطRateMySkypeRoom کاملاً محو خواهد شد.

شاید استخدام یک مدیر اصلی از True North Law، LLC در سنت لوئیس برای پیشگامی در تلاش برای لغو نتایج انتخابات در میشیگان نشانه این باشد که مبارزات انتخاباتی ترامپ در اینجا یک تلاش جدی قانونی انجام نمی دهد؟

شب گذشته ، هیرن چکش را به سمت وزیر بنسون و مسئولان انتخابات در وین کانتی ، که شامل دیترویت و اطراف آن است ، انداخت. دادخواست متکی است مبایعه نامه ها از ناظران نظرسنجی به “بی نظمی” اعم از یک کامیون پر از برگه های رای گیری که در نیمه شب از پشت در می آمد تا کارمندان شهرستان “ترساندن” ناظران با پوشیدن لباس Black Lives Matter.

خبرنگار رویترز ، برد هیث ، تمام شب بیدار ماند و در این موضوع خندوانه ، سوگندنامه ها را توییت کرد.

هوم ، بیایید نوار را بررسی کنیم ، اینطور است؟

حتی اگر این ادعاها صحت داشته باشد ، وابستگان عمدتاً به دلیل تقلب واقعی ، دسترسی ناکافی ناظران نظرسنجی را متهم می کنند. با این وجود ، مبارزات انتخاباتی ترامپ از دادگاه فدرال خواسته است تا میشیگان را موظف کند تا شمارش آرا را که 16 رای کالج انتخاباتی ایالت را به جو بایدن بر اساس حاشیه پیروزی 150000 رأی خود اعطا می کند ، تأیید کند.

در پاسخ ، متهمان ایالت صبح امروز با طرح پیشنهادی تند ، اکثر ادعاهای خاص را انکار کردند و خاطرنشان کردند که رفتاری که از آن شکایت شده عمدتاً با قوانین میشیگان مطابقت دارد.

عقل: تأیید امضای آرای غیابی قبل از جدول بندی در دفتر شهرستان انجام می شود و ناظران نظرسنجی حق بررسی مجدد را در هنگام شمارش ندارند. اطلاعات شناسایی رأی دهنده قبلاً در بارکد جاسازی شده بود و وارد کردن یک “مکان نگهدار” از تاریخ 1 ژانویه 1900 ، بنابراین دستگاه پردازش می کند “این یک روش کاملاً مناسب (و معمول) برای وارد کردن داده ها در پایگاه داده مورد استفاده برای ردیابی اطلاعات رأی دهندگان است. ؛ ” تکثیر رأی دادن روال استانداردی است که دستگاه به دلیل چین یا نقص دیگر آن را نخواند. برگه های رای غایب “دارای تاریخ گذشته” نبودند ، آنها بر اساس مهرهای موجود بر روی پاکت های رای گیری تأیید شدند. و تحویل ادعایی “بدون قفل” برگه های رای اواخر شب حمل آرا بود “که در دفتر اصلی اداره انتخابات پردازش شده و سپس به مرکز TCF تحویل داده شده بود.”

علاوه بر این ، همه اینها برای 200 ناظر جمهوری خواه که در هنگام جدول بندی حضور داشتند ، توضیح داده شد و می توانستند در آن زمان چالش هایی را مطرح کنند. که نکردند. در عوض آنها منتظر ماندند تا مسابقه فراخوانده شود و سپس شروع به فریاد زدن درباره قتل خونین در مورد تقلب در دیترویت کردند.

همانطور که در پاسخ متهم ذکر شده است ، شاکیان هر دو خیلی دیر و خیلی زود هستند – آنها پنجره را برای رقابت با روش های جدول بندی یا اعتبار هر رأی خاصی که در هنگام شمارش آراged به چالش کشیده نشده است ، از دست داده اند و قانون میشیگان به یک نامزد اجازه می دهد تا برای بازشماری مجدد ، اما تنها پس از تایید وزیر امور خارجه شمارش محاسبه شده.

در واقع ، متهمان این کار را کلاهبرداری می دانند ، و آن را تلاشی آشکار برای غلبه بر اراده ابراز شده رای دهندگان با تأخیر در تأیید صلاحیت و اجازه دادن به قانونگذار میشیگان برای انتخاب طیف انتخاباتی خود می دانند.

اگر این دادخواست به هدف اعلام شده خود یعنی ممیزی در کل روند انتخابات برسد ، تصور نتیجه ای که بتواند نتیجه انتخابات ایالت برای ریاست جمهوری را تحت تأثیر قرار دهد ، عملاً غیرممکن است. در عوض ، دو نتیجه ممکن است وجود داشته باشد – (1) تاخیری به حدی شدید که میشیگان توانایی خود را در تعیین به موقع انتخاب کنندگان برای رأی دادن از دست می دهد. یا (2) فرایندی که به نظریه های توطئه اعتبار می بخشد که صحت انتخابات ما را زیر سوال می برد و دموکراسی ما را تضعیف می کند.

همچنین مسئله کوچک مشاوره خارج از کشور کمپین ترامپ که یک موضوع عجیب است ، وجود دارد quo warranto مطالبه.

شاکیان ادعا می کنند که حق استرداد وکالت را دارند ، طبق 600.4545 پوند MCL. با این حال ، آنها قادر به استناد به بند مربوط به اساسنامه نیستند. Quo warranto طبق این قانون به صراحت محدود به چالش در مورد ادعای تقلب یا خطا برای انتخابات است “در آن هرگونه اصلاح قانون اساسی ، س questionال یا پیشنهادی به انتخاب کنندگان ایالت یا هر شهرستان ، شهرستان یا شهرداری آن ارائه شده است. ” شاکیان چالشی را برای چنین موضوعی در صندوق های رای مطرح نمی کنند و نمی توانند ذکر کنند. بنابراین ، آنها نمی توانند ادامه دهند

اما غیر از این ، بازیگر خوب ، ثور.

هنگامی که حکم صادر می شود ، برای این یک بار ، – بنوش


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer