Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

گری زیرولا (تصویر از طریق YoutTube)

قاضی توماس هورگان وكیل با سابقه طولانی ادعاهای تجاوز جنسی علیه خود را بدون وثیقه دستور داد، منتظر آخرین اتهامات علیه او گری زیرولا به علت تجاوز جنسی و شکستن و ورود به قصد جنایت برای یک حادثه در اوایل ماه جاری متهم شده است.

مطابق با ایول پولومبوم ، دادستان منطقه سوفولک ، ماساچوست ، مقتول در 11 ژانویه با زرولا ملاقات کرد و او و یکی از آشنایان مشترک با او به آپارتمان مقتول بازگشتند. با این حال ، ادعا می شود که زرولا در اوایل 12 ژانویه و بدون اجازه او به آپارتمان مقتول بازگشت و او در اثر حمله جنسی زرولا از خواب بیدار شد.

در زمان حمله ادعایی ، Zerola در یک پرونده جداگانه تجاوز ، با قرار وثیقه 10 هزار دلاری از زندان خارج شد.

“این ادعاها بسیار نگران کننده است. بدتر اینکه ، ادعا می شود جرمی که امروز به دلیل آن آقای Zerola به دادگاه فرستاده شد ، در حالی اتفاق افتاده است که وی در پرونده تجاوز جنسی قبلی با قرار وثیقه آزاد بود. ” [Suffolk] دادستان منطقه [Rachel] رولینز گفت.

و دادستان ها می گویند که زرولا سابقه اتهامات حمله جنسی علیه او را به دهه 1990 برمی دارد. در واقع ، در سال 2007، زرولا با اتهامات متعددی درباره حمله جنسی روبرو شد. وی در دو مورد از این موارد تبرئه شد و دادستانها از طرح اتهام در پرونده سوم خودداری كردند.

مطابق با دادستان ها ، تجربه Zerola – هم به عنوان وكیل و هم به عنوان یك متهم – به ادعای سرگردانی وی كمك كرده است و می گوید كه وی “از تجربه خود به عنوان وكیل مدافع جنایی و متهم تجاوز جنسی برای جلوگیری از عواقب استفاده كرده است.”

زیرولا در سال 2001 یکی از لیسانس های واجد شرایط مجله People لقب گرفت. همچنین شایعه شده بود که وی برای بازی در اولین فصل The Bachelor ABC مورد توجه قرار گرفته است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer