Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

امروز هجدهمین سالگرد راه اندازی وبلاگ LawSites است. من اولین پست در 19 نوامبر 2002 بود.

تمرکز اولیه من روی ردیابی وب سایت های مورد علاقه متخصصان حقوقی بود. با گذشت زمان ، من گسترش دادم تا فناوری حقوقی و رسانه های حقوقی را به طور گسترده تری پوشش دهم و در نهایت اخلاق حقوقی و نوآوری های حقوقی را نیز در بر بگیرم.

هرگز تصور نمی کردم که 18 سال بعد هنوز در این کار باشم – “بیشتر از آن روزهای ابتدایی” “با این کار”. و هرگز نمی توانستم تصور کنم که تا چه اندازه فن آوری حقوقی و رویه حقوقی به تکامل و تحول در تمام این سالها ادامه دهد.

برای ادامه حیات وبلاگم ، من یک تشکر بزرگ از دو شرکت و افراد پشت سر آنها مدیون هستم.

ده سال پیش ، تقریباً این وبلاگ را تعطیل کردم. بستری که در آن منتشر کرده بودم در حال از بین رفتن بود. احتمال انتقال به سکوی دیگر دلهره آور بود.

سپس از بنیانگذاران جوستیا، استیسی استرن و تیم استنلی. همانطور که من مربوط به این پست 2010، آنها یک حلقه نجات ارائه دادند. آنها وبلاگ من را به وردپرس منتقل می کنند ، طراحی جدیدی ایجاد می کنند و میزبان آن هستند – همه به صورت رایگان.

جاستیا هشت سال خانه وبلاگ من شد. نمی توانم به اندازه کافی در مورد افراد شگفت انگیز که در آنجا کار می کنند بگویم. اما ، علاوه بر استیسی و تیم ، من برای همیشه مدیون CTO جاستیا هستم واسو کاپتو و به خستگی ناپذیر نیک مولین، مهندس ارشد نرم افزار.

در سال 2018 ، من پیوستم LexBlog به عنوان ناشر و سردبیر و وبلاگ من را به آنجا منتقل کردم. در حالی که من دیگر در یک نقش رسمی با LexBlog نیستم ، من افتخار می کنم که آنها همچنان وبلاگ من را میزبانی و پشتیبانی می کنند ، زیرا آنها بسیاری از وبلاگ های برجسته قانونی را در سراسر جهان انجام می دهند ، و از اینکه فرصتی برای کار با افراد بزرگ داشته ام بسیار خوشحالم که ستون فقرات آن شرکت هستند.

به طور خاص ، من بدهکار زیادی به بنیانگذار و مدیر عامل شرکت LexBlog دارم کوین اوکیف، که من هرگز ملاقات نکرده ام ، اما برای وبلاگ نویسی. کوین از بسیاری جهات و مدتها برای من دوست واقعی و حامی این وبلاگ بوده است که من هرگز نتوانستم اظهار قدردانی کنم.

اما نکته قابل توجه در مورد کوین این است که او دوست و طرفدار بسیاری از وبلاگ نویسان بوده است. من در مورد اینکه چه کسی به من گفتند کوین الهام بخش آنها برای شروع وبلاگ نویسی ، تشویق کننده آنها برای ادامه کار و مشاور مطمئن آنها در مورد چگونگی موفقیت در ایجاد وبلاگ هایشان بوده است ، اطلاعاتم را از دست داده ام.

در حالی که تمام افرادی که من تاکنون نام برده ام ، پشتیبانی فنی و اخلاقی بسیار موردنیاز من را برای ادامه کار فراهم می کنند ، سوخت واقعی که همه اینها را ادامه می دهد شما خواننده هستید.

همه شما در طول سالها در پشتیبانی و بازخورد بسیار مهربان و مهربان بوده اید. من بسیاری از شما را به عنوان دوستان مجازی و بسیاری حتی به عنوان دوستان واقعی شناخته ام.

من این را به عنوان یک سرویس می دانم. من سعی می کنم به شما کمک کنم تا شما را بهتر مطلع کند تا بتوانید ابزارها و گزینه های موجود را برای شما بهتر درک کند. امیدوارم که همچنان مفید و آموزنده باشید و به من اطلاع دهید که چگونه این وبلاگ می تواند منافع شما را بهتر تأمین کند.

logo-footer