Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شرکت های Biglaw در حال بررسی برنامه های بازگشت به دفتر خود با توجه به نوع بسیار شایع Delta COVID-19 هستند. شرکتهایی که زمانی واکسن مورد نیاز خود را کنار گذاشته بودند ، اکنون آنها را پذیرفته اند و بازگشایی دفترها که قبلاً برای ماه آینده برنامه ریزی شده بود ، اکنون به پاییز کشانده شده است. کدام شرکت ها جدیدترین دستورالعمل واکسن را به برنامه های خود اضافه کرده اند؟

تا کنون ، شرکت هایی که واکسیناسیون را برای افرادی که به مطب باز می گردند الزامی کرده اند ، عبارتند از: آکین گامپ، آرنت روباه، کولی، کلیفورد شانس، کوژن اوکانر، کراول و مورینگ، دیویس پولک، دیویس رایت ترمین، دیبوویز و پلمپتون، دیکنسون رایت، Faegre Drinker Biddle & Reath، فنویک و وست، فرانک فرید، گودوین، هانسون بریجت، هوگان لاولز، هوستون هنیگان، لوونشتاین سندلر، مک درموت ویل و امری، مینتز، نورتون رز فولبرایت، پترسون بلکناپ، پل ویسی، رید اسمیت، طناب و خاکستری، سانفورد هایسلر، شیف هاردین، سیفارت شاو، سیمپسون تاچر، استروک و استروک و لاوان، ویل گوتشال، ویلسون سونسینی، و وینستون و استراونبه

در حال حاضر ، ما می توانیم پنج شرکت دیگر را به لیست اضافه کنیم. بالارد اسپر ، بویس شیلر فلکسنر ، کلیری گوتلیب ، دیویس و گیلبرت و شپارد مولین همه اخیراً دستورالعمل واکسیناسیون را به پروتکل های ایمنی خود اضافه کرده اند و برخی از آنها به دلیل نوع دلتا بازگشایی کامل خود را به تعویق می اندازند.

Ballard Spahr اکنون از همه کسانی که می خواهند وارد دفتر شوند (مانند کارمندان ، بازدیدکنندگان ، مشتریان و فروشندگان) باید واکسینه شده، به گفته رئیس مارک استوارت.

عصر یکشنبه ، Boies Schiller به کارکنان خود اطلاع داد که آنها این کار را انجام داده اند باید واکسینه شود اگر می خواهند وارد دفتر شوند بسته به “عوامل بهداشتی خاص” هر منطقه اداری ، این شرکت در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر بازگشایی کامل می کند.

دیروز ، Cleary Gottlieb اعلام کرد که واکسن را برای همه پرسنل آمریکایی قبل از ورود به مطب ، با درخواست معافیت پزشکی یا مذهبی تا 20 سپتامبر ، اجباری می کند. مدیریت همچنان در اولویت ما قرار دارد. ” علاوه بر الزامات جدید واکسن ، Cleary بازگشایی کامل خود را تا 18 اکتبر به تعویق می اندازد (تاریخ قبلی بازگشت به دفتر 13 سپتامبر بود). منابع می گویند که انتظار می رود وکلا و کارکنان هر هفته سه روز در دفتر کار کنند.

یک سیاست واکسیناسیون اجباری در دیویس و گیلبرت مستقر در نیویورک در حال وضع است و به گفته رئیس ران اورباخ ، “با توجه به افزایش خطر ابتلا به ویروس از نوع دلتا ، ما تصمیم گرفتیم که بازگشت خاصی به دفتر کار عاقلانه ای نخواهد بود. تاریخ در این زمان در حال حاضر ، سیاست فعلی کار از راه دور ما همچنان به قوت خود باقی است. “

امروز ، Sheppard Mullin اعلام کرد که تاریخ بازگشت برنامه ریزی شده خود را در 7 سپتامبر به تعویق می اندازد و “تاریخ جدیدی را در آینده با اطلاع قبلی اعلام خواهد کرد.” تا آن زمان ، این شرکت طبق سیاست اعلام شده قبلی خود برای کارکنان “تمام تلاش خود را” برای آمدن به دفتر ادامه خواهد داد. کسانی که به دفتر می روند نه تنها ملزم به استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هستند ، بلکه از 16 آگوست ، این شرکت دستور واکسیناسیون جدیدی خواهد داشت. گای هالگرن ، رئیس هیئت مدیره در یادداشتی نوشت: “این قانون با قوانین ده ها شرکت دیگر Am Law 100 ، ارتش ایالات متحده و بسیاری از مشتریان ما مطابقت دارد.” وی گفت: “این امر همه ما را ایمن تر می کند و به کسانی که واکسینه شده اند در آمدن به مطب آرامش بیشتری می دهد. طبق قانون فعلی ما ، اثبات واکسیناسیون باید در پایگاه داده ما بارگذاری شده باشد. بیش از 1360 نفر از ما پرونده های آنها را بارگذاری کرده ایم. “

آیا در مورد واکسیناسیون وکلا و کارکنان به لطف نوع دلتا ، شرکت شما برنامه های خود را تغییر می دهد؟ لطفا اجازه دهید تا ما بدانیم.

(برای خواندن یادداشت های Cleary Gottlieb و Sheppard Mullin به صفحه زیر مراجعه کنید.)

شرکت شما در مورد برنامه بازگشایی چه چیزی را اعلام کرده است؟ هرچه اطلاعات بیشتری در دسترس باشد ، احتمال اینکه شرکت ها بتوانند استانداردی برای بازگشت به دفتر ایجاد کنند ، بیشتر است.

لطفاً به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود به ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بازگشایی دفتر ”) یا به ما (646) 820-8477 (646) پیام دهید. ما همیشه منابع خود را در مورد داستانها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل شرکت شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یادداشتی منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان اثبات ذکر کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدمات به خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران ابرداده در فایل PDF یا Word هستید می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر ضمیمه کنید. با تشکر.


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدینبه

logo-footer