Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از Fred Prouser-Pool / گتی ایماژ)

COVID قرار است مدتی بیشتر با ما باشد ، اما نمایش باید ادامه داشته باشد و بسیاری از حوزه های قضایی دادگاه ها را به صورت آنلاین منتقل کرده اند. در حالی که سرگرم کننده ترین نتیجه این حرکت به قلمرو ناشناخته است هجوم وکلای گربه، این همچنین باعث تغییر آرایش هیئت منصفه می شود که این موارد را می شنود. و از راه هایی که ممکن است تأثیر محسوسی در احکام داشته باشد.

مشاور هیئت داوران صدا داده های King County ، واشنگتن را بررسی کرد و نمونه هایی از استخدام هیئت منصفه از راه دور را با استخدام هیئت منصفه حضوری از زمان قبل از همه گیری مقایسه کرد و نتایج جذاب است.

مهمترین اختلاف ما در گروه سنی بود. در آزمایشات حضوری میانگین سنی 48.5 سال و میانگین سنی 49 سال بود. با آزمایشات از راه دور ، میانگین سنی به 44.8 و سن متوسط ​​حتی به 41.5 سال کاهش می یابد. در اینجا مهمترین نقطه مقایسه سن متوسط ​​است. برای یادآوری ، میانگین برای همه هیئت منصفه نقطه میانه است ، به این معنی که 50٪ هیئت منصفه هیئت منصفه در دادگاه های از راه دور زیر 41.5 و 50٪ بیش از 41.5 است. این تفاوت بزرگی با آزمایشات حضوری است که سن متوسط ​​49 سال است ، اما بیایید کمی عمیق تر کنیم.

این به معنای جهش در مشارکت هزاره از 30 به 43 درصد است. همانطور که توماس اوتول از مشاوران هیئت داوران صدا می گوید ، “این ممکن است قلب بیمه گران و مشاوران عمومی را بخواند که این پست را بخوانند زیرا هزاره ها اغلب به عنوان یکی از دلایل روند اخیر احکام هسته ای ذکر شده اند.” این یک پایان جالب کتاب است گفتگویی که در ماه ژوئن با اوتول انجام دادیم در مورد این واقعیت که استخرهای هیئت منصفه حضوری در طول COVID احتمالاً طرفدار تجارت بیشتری خواهد بود زیرا دسته افرادی که برای حضور در هیئت منصفه حضوری و جمهوری خواهان حضور پیدا می کنند به یک حلقه کامل نزدیک هستند. ما در آن زمان نمی دانستیم که در مورد اعضای هیئت منصفه به صورت آنلاین چه انتظاری باید داشته باشیم ، اما به نظر می رسد تأثیر آن برعکس باشد.

با تبدیل شدن به موضوع نژاد ، تفاوت های قابل توجه دیگری را نیز مشاهده کردیم. استخرهای هیئت منصفه حضوری 81 درصد سفید بود ، در حالی که استخرهای هیئت منصفه از راه دور 71 درصد است ، که نشان می دهد آزمایشات از راه دور می تواند به تنوع بیشتری در استخرهای هیئت منصفه ما منجر شود.

این یک تفاوت چشمگیر است. سیاتل حدود 65 درصد سفید است بنابراین حرکت به سمت دور باعث استخر می شود که بسیار نزدیک به بازتاب دقیق شهر است. این نوعی افشاگری است که شما را به فکر می اندازد که آیا استخرهای هیئت منصفه از راه دور حتی اگر همه چیز به حالت عادی برگردد ارزش نگهداری از آنها را دارد؟ انگیزه این است که به محض دریافت روشنی به روشهای قدیمی برگردیم ، اما اگر روند کشیدن مردم به یک مکان مرکزی ناخوشایند برای نشستن روزها فقط برای انتخاب نشدن تأثیر شگرفی بر جمعیت استخر یک معامله بزرگ است. آیا آزمایشات از راه دور یا حداقل آزمایشات ترکیبی می تواند حداقل برای برخی موارد به یک وسیله ثابت تبدیل شود؟ ارزش فكر كردن را دارد.

حداقل ، می توانستیم هیئت داوران بزرگ را به صورت آنلاین جابجا کنیم. در طول چند هفته مجبور شدن چند ساعت در روز به دادگاه سر بزنید ، کاری ناپسند و ناخوشایند است و روز کاری مردم کم است. بگذارید وارد سیستم شوند و گوش دهند و سپس به کار خود برگردند.

ما می دانیم که این فناوری را داریم ، فقط به اراده استفاده از آن نیاز داریم.

تفاوت استخر هیئت منصفه با آزمایشات از راه دور هیئت داوران [Sound Jury Consulting]

زودتر: هیئت منصفه به لطف COVID در شرف کسب بسیاری از شرکت های دوستانه است


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer