Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

درست زمانی که جونز روز فکر کرد که می توانند از کانون توجه خارج شوید حالا که پروژه لینکلن بهم ریخته است و تلاش آنها برای تضعیف اعتماد به نفس در انتخابات با چالشهای عمیقاً بدبینانه امنیت رای گیری غایب و طرفداران پشت آدم ربایی را بالا ببرید ممکن است در آینه عقب محو شود ، این شرکت تهدیدی جدید برای روابط عمومی کاملاً جدید است.

Databreaches.net برای اولین بار گزارش داد که بازیگران تهدید ادعا می كنند كه در یك حمله باج افزار به دست پرونده های Jones Day رسیده اند. افراد خوب در Databreaches تا روز جونز تماس گرفتند اما پاسخی در مورد حمله یا داده هایی که قبلاً به صورت عمومی در وب تاریک ریخته شده دریافت نکردند. اما هکرها چنین کردند:

سلام ، آنها ما را نادیده می گیرند تا منتشر شوند.

گفته می شود ، این حمله 100 گیگابایت پرونده را از بین برده است. تاکنون آنها فقط مطالب نسبتاً پیش پا افتاده ای را ارسال کرده اند – نامه های جلدی و موارد دیگر – تا ثابت کنند دروغ نمی گویند. شاید این میزان تخلف باشد و به همین دلیل است که روز جونز با نادیده گرفتن این ادعاها ، آنها را کوچک جلوه می دهد.

هنوز هم ، نگاه خوبی برای یک شرکت نیست به عمل امنیت سایبری خود افتخار می کند. در حالی که همه همکاران باقیمانده دولت ترامپ را با جارو برقی پاک می کردند ، باید آنها را خسته می کردند رودی جولیانی ، متخصص امنیت سایبری ، اشاره کرد!

Ransomeware یک مشکل فزاینده برای این حرفه است زیرا مواد محرمانه از بین می رود و مشتریان را در معرض خسارات مختلف از خجالت تا سرقت تجاری مخفی قرار می دهد. سیفرت سال گذشته با حمله بزرگی مورد اصابت قرار گرفت و تا حدودی ، هیچ شرکتی قصد ندارد خطر را از بین ببرد ، زیرا هک به طور مداوم در حال پیشرفت است. اما هنوز یک کابوس است که سفت و محکم گرفتار شلوار پایین باشد.

خوشبختانه ، برای روز جونز ، این حتی شرم آورترین داستان در مورد آنها در سال 2021 نیست.

به روز رسانی: جونز دی بیانیه ای دارد:

به جونز دی اطلاع داده شده است که اخیراً پلتفرم انتقال فایل FTA Accellion ، بستری است که جونز دی – مانند بسیاری از شرکت های حقوقی ، شرکت ها و سازمان ها – از آن استفاده کرده و اطلاعات را به دست آورده است.

همه این ارزش را به ارزش واقعی خریداری نمی کنند. یک نکته سنج ناشناس یادداشت می کند:

به سادگی دقیق نیست.

Accellion دارای دو سیستم عامل انتقال فایل کاملاً مجزا است. Accellion FTA و Kiteworks. Accellion FTA یک محصول قدیمی است که Accellion مشتریان را راهنمایی می کند تا به نفع Kiteworks ، محصول پرچمدار جدیدتر خود که از سال 2017 آغاز می شود ، دور شوند.

بسیاری از شرکت های حقوقی از Accellion FTA استفاده نمی کردند. بسیاری از آنها از پلت فرم Kiteworks توسط Accellion استفاده می کردند. یک کد کد کاملاً متفاوت از FTA و تحت آسیب پذیری های مشابه FTA نیست که منجر به نقض روز Goodwin و Jones Day می شود. پیش از این Accellion اعلام کرده بود که از 3،000 مشتری کل آن در چندین جهت عمودی – حدود 15٪ از نرم افزار قدیمی FTA استفاده می کردند. Accellion فقط 135 مشتری دفتر حقوقی دارد. بنابراین حتی اگر شما 15٪ وقت خود را برای استفاده در آن زیرمجموعه کوچک مشتری اختصاص دهید ، من معتقدم که توصیف “بسیاری” دقیق نیست.

در همین حال ، برت کالو ، تحلیلگر حرفه ای تهدیدات امنیت سایبری در Emsisoft اشاره می کند:

توجه داشته باشید که Clop لزوماً حمله به Accellion را انجام نداده است. آنها به راحتی می توانستند داده ها را به قصد استفاده از آنها برای اخاذی شرکت خریداری کنند. حداقل یک گروه دیگر نیز در گذشته کار مشابهی انجام داده است.

در هر صورت ، بدیهی است که خطر قابل توجهی وجود دارد که داده های متعلق به سایر سازمان های متضرر از نقض Accellion در پایان منتشر شود – و این سازمان های دیگر شامل بانک ذخیره نیوزلند ، ایالت واشنگتن ، کمیسیون سرمایه گذاری اوراق بهادار و استرالیا هستند .


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer