Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وکلای دادرسی خوب که به مشتریان خود خدمت می کنند ، می دانند که همیشه راهی برای کشف مشکل وجود دارد و تمام تلاش خود را می کنند تا برای مشتریان خود برنده شوند.

من احتمالاً یک دهه و نیم خوب از دانشکده حقوق بیرون بودم قبل از اینکه وقتی با هر مسئله یا قانون یا مجموعه ای از حقایق کاملاً جدید روبرو شدم ، تا حدودی دست و پاگیر شدم.

در این زمان ، من این خوش شانس را داشتم که ده ها پرونده را محاکمه کنم ، سالها در تحقیقات انجام دهم و در دادگاه ها و ارگان های داوری در سراسر کشور به نمایندگی از مشتریان داخلی و خارجی در هر شکل و اندازه ای تمرین کنم. به عبارت دیگر ، من نه تنها تا حدودی فصلی ، بلکه به اندازه کافی خوش شانس بودم که برای سطح تجربه عمومی خود بسیار فصلی نیز هستم.

با این حال ، من هنوز این مسئله را داشتم که اگر مورد جدیدی رخ دهد ، به ویژه در یک مورد جدید – و من خوش شانس بودم که در همه موارد کار می کردم ، بنابراین هیچ چیز برش کوکی یا فقط تکرار آنچه دیده بودم به نظر نمی رسید قبل – من در ابتدا تحت فشار قرار می گرفتم: چه قوانینی اعمال می شود؟ چه چیزی برای بررسی نیاز داشتم؟ چه چیزی حتی برای مشتری منطقی است؟

سرانجام ، من عقل کردم و به پرونده های خود نگاه کردم و به نوعی متوجه شدم همکاران من و من فهمیدم که چگونه می توانم ادامه دهم. ما قانون مربوطه را تعیین کردیم. ما به مشتریان مشاوره دادیم تا به آنها در تعیین اهدافشان کمک کنند. و ما تصمیم گرفتیم که چگونه برای دستیابی به این اهداف پیش برویم. نکته این است که ما آن را فهمیدیم. ما راه حل را پیدا کردیم.

وکلا باید این نکته را در ذهن داشته باشند ، مخصوصاً وقتی که در مثل ما محکم در مواردی که مسائل می توانند پیچیده باشند ، براساس سالها سابقه ، در مناطقی از قانون که همیشه تغییر می کنند: شما راه حل را خواهید فهمید. نمی گویم راه حل واضح است. به طور کلی اینگونه نیست. به همین دلیل ممکن است لازم باشد ساعتها تحقیق ، گفتگو با همکاران ، رد برخی از ایده های اولیه و همه اینها انجام شود.

با این حال ، برای برنده شدن برای مشتریان خود – یعنی انجام وظیفه خود به عنوان وکیل دادگستری – باید با اطمینان کامل نسبت به خود و تیم خود ، یک پرونده جدید و نامرتب را با تمام حقایق پیش بینی نشده و بدون دانستن قانون وارد کنید. راه حلی پیدا خواهد کرد همانطور که همیشه نتیجه خوبی توسط یک وکیل دادگستری انجام می شود ، کار زیادی طول خواهد کشید. اما این نگرش را در ذهن داشته باشید و راه حل آن را پیدا خواهید کرد. همیشه


جان بالستریهجان بالستریره یک وکیل دادگستری کارآفرینی است که پس از کار به عنوان دادستان و دادخواست در یک شرکت کوچک ، شرکت خود را تأسیس کرد. وی در شرکت حقوقی دادرسی و تحقیقات شریک است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش به نمایندگی از مشتریان داخلی و بین المللی در پرونده های قضایی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات هستند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer