Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

نانسی پلوسی (عکس از MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

دیروز ، من توسط یکی از کارمندان نانسی پلوسی تشویق شدم تا دوباره پوشه های ایمیل محلی خود را مرتب کنم. زمینه ، همانطور که احتمالاً همه به یاد دارند ، این است که برخی افراد به دفتر بلندگو پلوسی وارد شدند و بسیاری از کارها را انجام دادند عکسهایی از فعالیتهای آنهاخورشید آن را به عنوان رایانه شخصی Pelosi گزارش می کند ، اما با توجه به قابلیت اطمینان در اینجا ، چه کسی می داند. در هر صورت ، این یک طرح سازماندهی ایمیل کاملاً محکم را نشان می دهد ، و یک برنامه کاملاً سخت کوشانه دنبال می شود ، زیرا فقط شش ایمیل خوانده نشده در صندوق ورودی وجود دارد ، حتی پس از تخلیه سریع زمان کافی برای قفل کردن رایانه نبود. یک طرح بسیار متفکر وجود دارد که شکست ناامیدکننده سرویس گیرندگان ایمیل را جبران می کند (فکر می کنم ریشه در آن IMAP باشد نه تقصیر آنها) در ترتیب دادن صحیح پوشه های ایمیل با استفاده از حروف الفبا برای جبران این مشکل.

راه اندازی با “000 DCCC” شروع می شود – برای ، به عنوان بینندگان بال غربی بدانید ، کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکراتیک – با استفاده از ترفند معروف ارقام قبلی ، الفبا را مجبور به دنبال یک ترتیب دلخواه می کنید. سپس ، پس از چند پوشه ظاهراً جزئی دیگر (آنچه مانند “پیش نویس ها” و “زنجیره رویداد” به نظر می رسد) سپس به زیر پوشه های جدی تحت “برنامه ریزی” می رود. هرچند قبل از رسیدن به آن ، یکی از مواردی که در مورد این تنظیم بیشتر دوست دارم این است که به وضوح یک ساختار سازمانی زنده است که فضای آن برای تغییرات سریع است.

مانند اکثر وکلائی که مشغول کار با حجم زیادی از نامه های الکترونیکی هستند ، من عمدتا به نوعی حافظه فعال کمک شده از پوشه های ایمیل خود نیاز دارم. من بندرت می خواهم یا نیاز دارم که بیش از چند روز با ایمیل ها به صورت محلی کار کنم – تا آن زمان ، همه چیز به طور کلی جابجا شده و به آنها پرداخته شده است ، و ایمیل هر جا که لازم باشد بایگانی می شود. اما در طی این چند روز ، دسترسی آسان به ایمیل ها برای کمک به کارهای ردیابی و پاسخ ها به روشی که مطابق با گردش کار مورد نیاز باشد ، بسیار مفید است. برخی از افراد دوست دارند به جستجوی این امر اعتماد کنند و فقط از یک صندوق ورودی یا پوشه کار می کنند ، و من به آن احترام می گذارم ، اما به نظر من این کار بسیار آشفته و حواس پرت کننده است.

در عین حال ، یک سیستم بیش از حد سخت نیز از کار می افتد. شما می توانید بیست پوشه ایمیل را که به دقت توسط موضوعات و یک سیستم روزانه غلتک یا هر چیزی که ترجیح می دهید ، در نظر بگیرید ، اما اگر بیش از حد برنامه ریزی کنید ، مانند برچسب گذاری بررسی سند ، به سرعت دچار اختلاف شدید می شوید. فراموش می کنید ایمیلی که می خواهید پیدا کنید در پوشه “داغ” یا “فوری” شما است یا چیزی پیش می آید و از آنجا که به “سه شنبه در” خود نرسیدید ، استفاده از ایمیل به عنوان یک ابزار برنامه ریزی به مارپیچ مرگ تبدیل می شود. ظهر ”پوشه تا ساعت 2:30. درعوض ، شما به سیستمی نیاز دارید که هم خود انعطاف پذیر باشد و هم آماده و مایل به استفاده از آن به روشی انعطاف پذیر ، پوشه های خود را تحت فشار داروینیایی لازم برای ایجاد و از بین بردن در صورت لزوم برای نگه داشتن ایمیل های محلی خود در حالت مبارزه حداکثر قرار دهید.

بازگشت به سیستم دفتر سخنگو. یکی از مواردی که من در مورد سازمان سطح بالا دوست دارم این است که ، فقط از آنچه می بینیم ، از پوشه “000 DCCC” به پوشه های اصلی حروف الفبا می رود بدون اینکه الفبایی اجباری ایجاد کند تا اینکه به سطح بعدی برسیم. این بسیار عالی است زیرا فضای زیادی برای پیشرفت به جا می گذارد. یکی از راه هایی که متوجه می شوید سیستم فعلی شما به تازه سازی احتیاج دارد این است که به شما اجازه داده است پوشه های مختلفی که به وضوح اضافه شده اند و در یک نقطه موقت بوده اند ، با نام هایی مانند “000aaaa-مهم” شلوغ شود. و “-000aaaa-بسیار مهم” و غیره – مانند تله برچسب گذاری بررسی اسناد سنتی که در آن شما با سطوح فزاینده ای از اسناد داغ رو به رو می شوید تا زمانی که برچسب “hot hot hot hot HOT” داشته باشید و باید بفهمید که این تفاوت چیست از “بسیار داغ داغ داغ.” اما سیستم بلندگو فضای زیادی را بین “000 DCCC” و “برنامه ریزی” برای اضافه کردن در صورت لزوم باقی می گذارد.

سپس با استفاده از “برنامه ریزی” ، با استفاده هوشمندانه تر از الفبا سازی اجباری و فضای بیشتر برای گسترش ، این ساختار به زیر پوشه های جدی تبدیل می شود. درست در “01 – درخواستها” ، “02 – اطلاعیه های جلسه” و “03 – سفر” قرار می گیرد ، با اولین پوشه (همه آنچه را می توانیم در عکس ببینیم) و سپس در زیر پوشه قرار می گیرد ، ابتدا به “0001 یادداشت” “یا” 0001 عضو “(این زیر پوشه ها پنهان هستند ، اما با توجه به اینکه اعضای دوم اعضای کنگره را به طور جداگانه با یک شناسه ، شاید براساس منطقه یا سن و سال ذکر می کنند) ، چند پوشه دیگر با شماره های قبلی ، سپس به آنچه که به نظر می رسد برنامه ریزی طولانی مدت بیشتر است دارای پوشه برای هر ماه (از “01) ژانویه” تا “12) دسامبر” و به دنبال آن “13) 2019” ، احتمالاً برای موارد قدیمی تر). سپس زیر پوشه بالاترین سطح “برنامه ریزی” با “02 – اعلامیه های جلسه” ، “03 – سفر” و “04 – برنامه ها” ، همه با زیر پوشه های خاص خود ، قبل از اینکه در نهایت خارج از صفحه ادامه یابد ، ادامه می یابد.

در هر صورت ، همه چیز را بسیار جالب دیدم و امیدوارم که خوب کار کنید. و این نه تنها مرا ترغیب کرد که کمی سازماندهی مجدد خودم را انجام دهم ، بلکه باید مراقب آموختن درسها و کسب خرد در هر شرایطی باشم.


متیو د اشمیت بالستریره فاریلومتیو اشمیت در تمام مراحل دادرسی و در بسیاری از امور از جمله تجارت داخلی ، امانتداری ، قانون ضد انحصارطنیه و RICO مدنی ، نمایندگان و مشاوران مشتریان بوده است. او شریک شرکت حقوقی دادگاه و تحقیقات است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش به نمایندگی از مشتریان داخلی و بین المللی در پرونده های قضایی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات هستند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer