Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

گیسلین ماکسول متهم به جذب دختران زیر سن قانونی برای حلقه بدنام بدنام جفری اپستین است. پس از آنکه چکش سالها خیلی دیر به امپراطوری اپشتین افتاد ، ماکسول مخفی شد و حتی به وکلای خود نگفت که کجاست و از آزادی اجرای قانون که می تواند میلیون ها دلار برای شما فراهم کند ، لذت برد. FBI سرانجام وی را از طریق فناوری stingray دستگیر کرد تا او را بر اساس استفاده از تلفن همراه مشخص کند.

وکیل مدافع جنایی دیوید اسکار مارکوس، همچنین نویسنده وبلاگ ناحیه جنوبی فلوریدا و میزبان برای پادکست دفاع، نماینده خانواده ماکسول است و در روزنامه نیویورک دیلی نیوز مطلبی را برای آزادی قبل از محاکمه خود به عنوان زنی که بی گناه فرض می کند و سابقه کیفری در آن وجود ندارد ، نوشت. “دیگران متهم به جنایات جنسی جدی تر ، اما تحت تأثیر اثر اپستین ، آنها به طور سنتی با وثیقه آزاد شده اند.” این واقعیت است ، اگرچه دیگران به جرایم جنسی جدی تر متهم نیستند به میلیونها دلار دسترسی دارند و تمایل زیادی به تاریکی برای فرار از مقامات دارند.

سومین تلاش برای جبران وثیقه وی شامل انصراف از تابعیت سایر کشورها و بازداشت خانگی است. این احتمالاً شکست خواهد خورد زیرا ماکسول طی چند سال اخیر به طور تجربی ثابت کرده است که خطر پرواز دارد. بازداشت قبل از محاکمه در سیستم حقوقی آمریکا بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته است ، اما پیشنهاد یک آزادی دشوار برای پیشنهاد آزادی شخصی است که – به نقل از دادستان آلیسون مو – “توانایی و تمایل به زندگی نامحدود از شبکه”.

اما بین گشودن درهای ماکسول برای فرار از تعداد کشورهای بدون استرداد و شرایط فعلی او حد وسط وجود دارد. ماركوس بازداشت خود را در مقاله خود ترسیم می كند:

به مدت هفت ماه ، ماکسول توسط خودش در یک اتاق 6 فوت در 9 پا با توالت و یک تشک بازداشت شده است. آب سینک ظرفشویی قهوه ای است. وی توانایی تعامل با سایر افراد بازداشت شده ، ورزش در خارج و یا حتی مواجهه با دنیای خارج را ندارد. نگهبانان در طول شب هر 15 دقیقه یک چراغ قوه را به داخل سلول عایق وی قرار می دهند و خواب را بسیار دشوار می کند. وی تحت مراقبت 24 ساعته توسط نگهبانان و 18 دوربین قرار دارد.

این به دلیل رفتار نامناسب زندان توسط او نیست ، بلکه به دلیل سهل انگاری زندان در مورد جفری اپستین است و او درگذشت.

این باور نیست که ماکسول باید در بازداشت در انتظار محاکمه بماند و او حق اساسی برخورد انسانی را دارد ، متناقض نیست. در سلول انفرادی امتیازات خاصی در دنیای COVID وجود دارد ، جایی که زندان ها به سایت های منتشر نشده از نظر کنترل تبدیل شده اند ، اما این جبران نمی کند یک تاکتیک شکنجه شناخته شده بین المللی. طولانی مدت محرومیت از خواب نیز متناسب با این لایحه است.

آمریکا اهمیت می دهد در مورد شرایط زندانهایش خیلی کم است. کاملاً به معنای واقعی کلمه است برای بیشتر افراد دور از چشم و دور از ذهن است. این که زندانها ، در حالت ایده آل ، خانه بدترین وضعیت جامعه هستند ، فقط باعث می شود که از اولویت کمتری برخوردار شود. اما این یک دیدگاه انحرافی از سیستم است که بدشانسها و بی گناهان را نیز در خود جای داده است – و فرض می شود بی گناه باشد. آنها باید در حداقل استانداردهای برخورد انسانی رعایت شوند.

Ghislaine Maxwell باید آزاد شود: او باید در خارج از زندان در انتظار محاکمه خود باشد [NY Daily News]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer