Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جو Raedle / گتی ایماژ)

من مطمئن هستم که بسیاری از خوانندگان ما تحت پوشش موارد غم انگیز قرار گرفته اند ریزش جزئی ساختمان در سرفساید ، فلوریدا. در حالی که تیم های جستجو و نجات بدنبال حوادث پنجشنبه گذشته هنوز در کار هستند ، تا زمان تنظیم این خبر ، 18 نفر کشته و 147 نفر همچنان مفقود شده اند.

تحت تأثیر بسیاری از رویدادها ، تعجب آور نیست که جامعه حقوقی چندین نفر را در میان مفقودان شمرده است. مانند گزارش شده توسط قانون 360 ، سه وكیل – نیكول لانگسفلد ، 26 ساله ، ادگار گونزالس ، 45 ساله و لیندا مارچ ، 58 – هنوز در محل قرار نگرفته اند.

لانگسفلد همکار شرکت Biglaw رید اسمیت است. او یک همکار تابستانی در این شرکت بود و تمام وقت خود را در سال 2019 آغاز کرد. به گفته همکاران ، او در ژانویه ازدواج کرد – شوهرش ، لوئیس سادوونیچ نیز مفقود شده است – و آنها فقط دو ماه پیش به Champlain Towers South نقل مکان کردند.

شریک هیو لامپکین ، لانگسفلد را توصیف می کند:

لامپکین گفت: “او برای کار با او بسیار خوشحال بود.” “بسیار باهوش ، انرژی بالا و شخصیت عالی و شخصیتی عالی.”

در طول بیماری همه گیر ، او و لانگسفلد بر روی چندین مورد از شکایات تجاری برای جلب پوشش بسته شدن COVID-19 از نزدیک همکاری کرده بودند.

و داگ کامرون ، شریک مدیر رید اسمیت در قاره آمریکا ، خاطرنشان کرد که این شرکت همچنان امیدوار است که نتیجه مثبتی داشته باشد و گفت:

کامرون گفت: “نیکی نه تنها یک حرفه شگفت انگیز است ، بلکه او فردی دوست داشتنی ، با استعداد ، دلسوز ، پرانرژی و یک دوست بزرگ است.” “ما هر روز حضور او را از دست می دهیم.”

گونزالس با روشی که در زمینه دعاوی مربوط به املاک و مستغلات و ساخت و ساز و همچنین اختلافات در مورد قرارداد تجاری تمرکز دارد ، در شرکت حقوقی Hidalgo شریک است. شریک مارلین مولر پیوند محکم در شرکت را شرح می دهد:

مولر گفت: “این فقط تجارت نبود.” “آیا می توانید تصور کنید که شغلی داشته باشید که هر روز با بهترین دوستانتان در کل روز معاشرت کنید؟”
….

مولر گفت: “من می دانم که هر شرکت می گوید” ما خانواده هستیم “، اما واقعاً بودیم. “ما شکرگذاری را با هم داشتیم. منظور من همه چیز است. من دیروز هدیه تولدی را از طریق پست از ادگار گرفتم. “

شب فروپاشی یکی از دختران گونزالس با او بود ، با این حال او و مادرش نجات یافتند.

مارس بومی نیویورک است و در هنگام شیوع همه گیر به فلوریدا نقل مکان کرد. و دانش آموخته دانشکده حقوق بنجامین N. کاردوزو ، او قاضی سابق قانون اداری در شورای کنترل محیط زیست شهر نیویورک است. رویه او بر اساس نمایندگی از مالکان ساختمان ، مستاجر ، پیمانکاران ، معماران ، سازندگان و سایر افراد قبل از آژانس های شهر نیویورک بنا شده است.

بالای قانون امیدوار است که به زودی همه کسانی که هنوز گم شده اند پیدا شوند.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer