Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هر چرخه افزایش باعث هیجان و تبریک برای همکاران و اخم های اخم و دلهره مشاوره می شود. اگر اعلامیه های مطرح شده حتی وجود مشاور را تأیید کنند ، باید بگوییم که مشاور در مورد جبران خسارت به صورت جداگانه hearing سرانجام رسیدگی خواهد کرد. دقیقاً دلگرم کننده نیست.

بعضی اوقات این کار برای مشاوره گرفتن از کارمندان ارشد کمتر است.

ما اکنون از شرمان و استرلینگ چیزهایی شنیده ایم و مطابق انتظارات با مقیاس کاردانی جدید مطابقت دارد. اما یک نکته جالب برای مشاوره وجود دارد.

ابتدا شبکه:

طبق معمول ، مشاوران در آن شبکه گنجانده نمی شوند ، اما این یادداشت قدم اضافی را تأیید می کند که مشاوره شرکت را به عنوان انسان و حرفه ای تأیید می کند:

ما متعهد به جذب و حفظ بهترین استعداد کاردانی هستیم. در همین راستا ، ما همچنین حقوق پایه مشاوران خود را 15000 دلار افزایش خواهیم داد.

خبر عالی! و تشخیص اینکه درمان صحیح مشاور کلیدی در جذب بهترین استعداد کاردانی است. نه اینکه از یک تجارت NCAA گهواره بگیرید ، اما بسیاری از همکاران Biglaw وجود دارد و بیشتر آنها به عنوان چیزی غیر از یک شریک Biglaw طرفدار هستند. نشان دادن اینكه این شركت از وكلاى وفادار وفادار در نقش مشاور احترام می گذارد ، به همكاران در مورد محل پیغام مثبتی ارسال می كند.

تبریک به همه

لطفاً در مورد اخبار مربوط به حقوق و دستمزد در سایر شرکت ها به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم. به محض انتشار یادداشت شرکت ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] حقوق ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای حقوق و دستمزد ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer