Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جنگ های جبران خسارت همراه 2021 تازه شروع شده است. اما ، ما در حال شنیدن نارضایتی از طرف برخی از وکلای Biglaw هستیم که آنها در گرد و غبار مانده اند. همانطور که در اتفاق افتاده است چرخه های افزایش قبلی، مشاوران در شرکت های Biglaw در فکر این هستند که آیا در مزرعه هایی که در Biglaw ارائه می شود نیز شامل می شوند؟ خوب ، در یکی از شرکت های Biglaw ، دیگر لازم نیست تعجب کنند.

دیروز ، پیلزبری وینتروپ افزایش در سراسر ایالات متحده را اعلام کرد. اما برخلاف بسیاری از شرکت ها ، پیلزبری مشاوره ای را در مورد شبکه جبران خسارت ارائه داد. بنابراین هیچ یادداشت شخصی یا عبور از انگشتان دست که بالاترین وکلا در پایان سال ساخته شود. تغییر سرعت بسیار خوبی است ، و من مطمئنم که مشاوره در حال حاضر قدردانی می کند.

در اینجا مقیاس جدید حقوق و دستمزد در Pillsbury ، از تاریخ 1 ژوئیه اعمال می شود:

بیایید با وکلای Pillsbury تماس بگیریم تا واکنش انحصاری نسبت به افزایش آنها نشان دهد:

خوب ، شما بروید.

شما می توانید شرکت را بخوانید ایمیل کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer