Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حقیقت ، مدت زمانی طولانی نبود که میلبانک مدل جبران خسارت Biglaw را به کار ببندد و حتی کمتر از زمانی که دیویس پولک در بالای این اعداد قرار داشت ، زمان کمتری را پشت سر گذاشت. اما ، براساس برخی از شکایات فوق قانون در خط راهنمایی ما دریافت شده است – متن (646-820-8477) پست الکترونیک – این احساس * طولانی مدت برای همکاران منتظر اخبار حقوق و دستمزد دارد. و من مطمئن هستم كه رهبري شركت هاي حقوقي – به ويژه افراد در 50 شركت برتر – آگاه هستند كه همكاران تقريباً انتظار افزايش دارند و در صورتي كه آنها را به دست نياورند ، بازار جانبي فراخواني مي كند.

Covington & Burling – شرکتی با بیش از یک میلیارد دلار درآمد ناخالص (به طور دقیق 1،321،296،000 دلار) و در رتبه 25 ام Am 100 100 قرار دارد – که به تازگی اعلام کرد افزایش کاردانی امروز اعلام شد.

مقیاس جدید حقوق و دستمزد در شرکت به شرح زیر است:

همکاران جدید (کلاس 2021) و همکاران تابستانی با قیمت 202،500 دلار – مطابق با مقیاس DPW. شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد باشیم بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer