Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در کینگ و اسپالدینگ ، همکاران با صبر و حوصله منتظر مانده اند (و هنوز هم مشاوره وجود دارد) که این شرکت پول نقد را برای افزایش پول پیش بینی کند. با این وجود ، K&S با بیش از یک میلیارد دلار درآمد ناخالص در سال گذشته (به طور دقیق 1،529،418،000 دلار) و رتبه 21 در Am Law 100 ، مطمئناً نوعی شرکت نخبه به نظر می رسد که با خسارت بازار مطابقت دارد.

خوب ، امروز انتظار به پایان رسید.

در یک ایمیل گسترده ، رئیس رابرت دی. هیز اعلام کرد که همکاران شریک زندگی در حال افزایش هستند ، و بله ، آنها به مقیاس دیویس پولک که از اول ژوئیه شروع می شود می روند:

می توانید یادداشت کامل را در صفحه بعدی بخوانید.

و به یاد داشته باشید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer