Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

خبر خوب برای همکاران که هنوز رتبهدهی نشده اند و باعث افزایش راه خود در Biglaw شده اند – شرکت ها هنوز در حال افزایش حقوق هستند. آخرین شرکتی که همکاران خود را با دست اندازهای جبران خسارت شایسته خوشحال کرده است ، Alston & Bird است.

این شرکت که سال گذشته 851،601،000،000 دلار درآمد ناخالص به خود اختصاص داد و آنها را در رتبه 53 قانون Am 100 قرار داد ، روز گذشته مقیاس جدیدی از حقوق را اعلام کرد. و این یک شبکه جبران خسارت شناخته شده است ، حداقل برای ناظران Biglaw ، زیرا Alston & Bird با افزایش های تعیین شده توسط دیویس پولک مطابقت دارد.

از اول ژوئیه ، این مقیاس حقوق و دستمزد در شرکت است:


شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان پاداش که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer