Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

با وجود آنها شکست شدید مبارزات انتخاباتی ترامپ قول داده است تا در دادگاه ها به مبارزه ادامه دهد. چه کسی آنها قصد جنگ دارند و کجا کاملاً مشخص نیست – هنگام شکایت از MATH چه مکانی مناسب است؟ اما جنگ با حضور رونا رومنی مک دانیلز ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان ، همچنان ادامه دارد امیدوار کننده نبردی برای لغو حاشیه بایدن در میشیگان ، که در حال حاضر 143000 رای است.

در شرایطی که نوادا و آریزونا در آستانه فراخواندن هستند (از زمان نوشتن این مقاله) بایدن 270 رأی انتخاباتی بدون پنسیلوانیا یا جورجیا خواهد داشت. با این وجود ، مبارزات انتخاباتی ترامپ بیشترین قدرت آتش خود را به سمت فیلادلفیا معطوف کرده است ، زیرا مقامات انتخاباتی این شهر تعداد زیادی آرا-را از طریق نامه جمع می کنند که “سراب قرمز” را به “موج آبی” تبدیل می کند.

خطا ، آن “قدرت آتش” را بساز.

قابیل ، عضو فعلی مجلس نمایندگان تگزاس و عضو سابق دبیرستانش تیم تشویق دانشگاه، برنامه های خود را از حسابی اعلام کرد که پس از تعلیق 141 روزه در ماه ژانویه پس از بازیابی در توییتر “AR من برای شما آماده است رابرت فرانسیس” در بتو اورورک نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، بازپس گرفت. ما مشتاقانه منتظریم بخوانیم که چه اتفاقی افتاده است هنگامی که او از هواپیما پرید و شروع به گفتگو کردن عقاب ها با راننده Uber خود کرد. شاید.

و قابیل تنها عضو ترامپ لند نیست که امیدوار به تهدیدهای مبهم برای شکایت است اوه ، چیزی. در اینجا لو دابز است که از وزارت دادگستری می خواهد تا تعداد زیادی را متوقف کند تا شمارش را متوقف کند.

“حزب جمهوری خواه کجا نیست زیاد خواستار انتقال وزارت دادگستری به اینجا هستید؟ در کل مراحل غایب بوده است. آیا می توانید پاسخی برای آن به ما بدهید؟ ” میزبان فاکس تجارت از رئیس سابق اطلاعات ملی / مدل فعلی لباس پوشاک تیم ترامپ ریک گرنل تقاضا کرد.

لکنت زبان گرنل گفت: “ببین ، من …” ، چیزی که می توانم بگویم این است که بعضی از آنهایی که گفتی کاملاً صحبت کرده اند و گفته اند چه کاری می توانیم انجام دهیم و کاملاً درگیر آنها هستیم.

دابز ، رعد و برق ، گفت: “من برای نامه کوچک عزیز درخواست نمی کنم ، من می پرسم که چرا آنها وزارت دادگستری را به عنوان وقوع جرم سیاسی درخواست نمی کنند.” وی سپس با کوتاه آمدن از مصاحبه ، عذرخواهی کرد که “اقدام قانونی شما را به تأخیر انداخته است”

بعداً دابز با هارمیت دیلون ، رئیس مشترک زنان برای ترامپ و منشی سابق قاضی پل ویکتور نیمایر در مدار چهارم ، مصاحبه کرد.

اول دیلون وضعیت ناظران نظرسنجی در فیلادلفیا را به شدت بد توصیف کرد و متهم شد که باند ریزان به شمارش آرا “بدون ناظران انتخابات جمهوریخواهان در آنجا برای مشاهده آن” متهم شدند ، یک واقعیت متناقض توسط مشاور خود مبارزات انتخاباتی ترامپ همان روز در دادگاه فدرال

دیلون ادامه داد: “این خشم است که این افراد نسبت به دادگاه تحقیر می کنند” ، علی رغم اینکه هیچ قاضی فدرال یا ایالتی تحقیر نکرده است.

“در همین حال ما منتظریم دادگاه عالی ایالات متحده ، که رئیس جمهور سه قاضی را معرفی کرده است ، وارد عمل شود و کاری انجام دهد. و امیدوارم امی کانی بارت از راه برسد و آن را تحویل بگیرد. “

در اینجا در سیاره زمین ، تنها موردی که کمپین قبل از دیوان عالی کشور در مورد آرای دیررس نامه های پستی در جریان است ، وجود دارد ، که حتی اگر مبارزات انتخاباتی نتواند SCOTUS را متقاعد به پرتاب کند ، احتمالاً حاشیه پیروزی بایدن را در پنسیلوانیا پاک نخواهد کرد. آنها

شب گذشته جمهوری خواهان در نوادا پرونده دیگری را مطرح کردند طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن استفاده از ماشین آلات برای تأیید امضا در شهرستان کلارک ، بدون ادعای “بیش از 3000 مورد از افراد واجد شرایط عدم رای دادن”. و مبارزات انتخاباتی ترامپ داشته است ثبت شده یک شکایت دیگر در دادگاه فدرال ادعا می کند که ایالت نقره ای به بیش از “10 هزار” رأی دهنده فاقد صلاحیت اجازه رای دادن داده است.

شاهد اصلی آنها زنی سالخورده است که دیروز با گرنل در یک کنفرانس مطبوعاتی ادعا کرد که رأی او را به سرقت برده اند ، اما فقط بلافاصله ماجرا رد می شود.

زمان عبور از تگرگ مری.

خوب ، نمی تواند صدمه بزند. و احتمالاً کارایی آن کمتر از این دادخواست های زباله نیست. آمین


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer