Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کشورهای دموکراتیک به وکلا و وظایف اخلاقی آنها برای محافظت از موکلان غیرمعمول در برابر سو abuse استفاده دولت متکی هستند. با این وجود ، برای دهه ها ، وکلا برای براندازی و حمله به دموکراسی ، این اصل را که “همه لیاقت وکالت را دارند” استناد کرده اند. به نوعی ، تحت پوشش مردمی از دموکراسی ، وکلای آمریکایی از خدمت به مشتریانی مانند محمد بن سلمان ، استبداد عربستان سعودی یا یک الیگارشی اوکراینی خلاص شده اند. انگیزه واقعی وکلا سود است.

در این ماه ، جونز دی ، کینگ و اسپالدینگ و چندین شرکت دیگر حضور دارند با انتقاد روبرو شد بخاطر حمایت از حمله دونالد ج. ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی رئیس جمهور خارج شده به یک انتخابات قانونی در واکنش به حمله وکلا به دموکراسی ، مردم در خارج از شرکت هایشان تظاهرات کرده و از سایر موکلان تقاضای تقبیح وکلای خود را کرده اند. مردم از اینکه وکلای ساحلی بر روی قوانین آرای غیرحضوری در جورجیا می ریزند تا نتایج انتخابات را لغو کنند ، عصبانی هستند.

همانطور که وقایع پس از انتخابات باید به ما یادآوری کند ، وکلا واردات فساد و تقویت استبداد به روش های کمتر واضح نیز هست. از این گذشته ، صدها میلیارد دلار پول کثیف به خودی خود پولشویی نمی کند. همانطور که جک بلوم ، محقق سابق کمیته فرعی تروریسم ، مواد مخدر و عملیات بین المللی کمیته روابط خارجی سنا ، می گوید ، “[t]درب آن باز است و به نظر می رسد وكلاي آمریكایی كاملاً مایل و قادر به كمك به كلپتوكراتهای استبدادی هستند كه می خواهند پولهای كثیف را در داخل ایالات متحده پنهان كنند. اکنون افراد زیادی درگیر واردات فساد مالی به ایالات متحده هستند. این آمریکایی ها را به یک بازی می کشاند که آنها با ورود به شبکه های فاسد در سراسر جهان درآمد کسب می کنند و خدمات حرفه ای به آنها ارائه می دهند که می تواند آنها را به عنوان بازیکن در ایالات متحده تثبیت کند. “

وکلا باید یادآوری کنند که وظایف اخلاقی آنها شامل چه مواردی است. بین شرکت های حقوقی که به دنبال بی اعتبار کردن هزاران آرا election انتخاباتی و مثلاً نماینده یک مشتری مستضعف در دفاع کیفری هستند ، تفاوتی وجود دارد. حمایت حقوقی از ادعاهای بی اساس ترامپ بیشتر باعث شکسته شدن قانون قانون در این کشور می شود در حالی که دفاع عمومی دسترسی به عدالت را گسترش می دهد (حتی اگر سیستم عدالت کیفری به اصلاحات بیشتری نیاز دارد).

نقش وکلای ترامپ در این انتخابات تأکید می کند که راه حل های ارتقا دموکراسی نه در خارج از کشور است. وزارت دفاع آمریكا هر ساله میلیاردها دلار برای “متوقف كردن” مستبدین مانند افرادی در روسیه هزینه می كند. من باید تعجب کنم که آیا مستبدین بدون وکلای آمریکایی خود و قوانین ما که رژیم های آنها را قادر می سازد مانند آنها رشد می کنند؟

همانطور که دولت جدید بایدن با وکلای ترامپ می جنگد ، این دولت می بایست درک کند که ما می توانیم با بررسی نقش حرفه وکالت آمریکا ، خودکامگی را تضعیف کرده و از دموکراسی (به روشی که اتحادهای نظامی موفق به آن نمی شوند) محافظت کنیم.


logo-footer