Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همکاران در سراسر Biglaw روی سوزن ها نشسته اند و منتظرند لحظه ای که شرکتشان سرانجام اعلام افزایش می کند. طرح جدید جبران خسارت فقط هفته گذشته اعلام شد ، اما وقتی مضطرب باشید که آیا برای برآورده کردن استاندارد جدید بازار افزایش می یابید ، می تواند یک ابدیت باشد.

خبر خوب این است که برای افراد در Akin Gump ، بازی انتظار پایان یافته است. امروز ، این شرکت اعلام کرد که آنها نیز مانند شرکت های همکار خود حقوق کاردانی را افزایش می دهند (بین 205،000 تا 365،000 $ ، بسته به سال کلاس).

همکاران – از جمله همکاران تابستانی – در ایالات متحده ، لندن و هنگ کنگ می توانند انتظار پرداخت غرامت در مقیاس زیر را داشته باشند ، از 1 ژوئیه:

مشاوره و مشاوره مشاور ارشد به طور جداگانه در تاریخ 1 ژوئیه اعلام می شود.

شما می توانید شرکت را بخوانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد باشیم بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer