Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که شنیده اید ، سیاستمداران عجله دارند که لایحه های جدید و جدیدی را برای تضعیف یا لغو بخش 230 قانون شجاعت ارتباطات – لایحه ای که به درستی امکان پذیر است برای داشتن اینترنت بازتر برای آزادی بیان اعتبار داده شود. همانطور که به یاد می آورید ، در اوایل سال 2018 ما اولین اصلاحات واقعی را در بخش 230 طی دهه های گذشته انجام دادیم – FOSTA. بود در 11 آوریل به قانون امضا شد، با تعداد زیادی سیاستمدار که اصرار داشتند بحرانی برای محافظت از مردم بصورت آنلاین. ما اینقدر نقل قول از سیاستمداران داشتیم (و یک کمپین کامل از ستارگان هالیوود) مثل امی شومر) ادعا می کند (به دروغ) که بدون FOSTA ، کودکان می توانند به صورت آنلاین “خرید و فروش شوند”.

یک چیز قبض شامل شد (در بخش 8) الزامی بود که 3 سال پس از تصویب لایحه ، GAO باید گزارشی درباره میزان کارآیی آن ارائه دهد. چند ماه دیر است (GAO کار بسیار خوبی انجام می دهد ، اما تمایل به پرکاری و کمبود منابع دارد) اما روز دوشنبه GAO سرانجام مطالعه خود را در مورد اثربخشی FOSTA منتشر کرد. و … اساساً می گوید تمام ادعاهای منتقدان دقیقاً درست بود.

قبل از قانونی شدن FOSTA ، یکی از نویسندگان بخش 230 ، سناتور رون ویدن هشدار داد:

من می ترسم که قانون پیش روی سنا شکست دیگری باشد. من می ترسم بیش از این که قاچاقچیان را بردارد ، باعث کاهش تبلیغات شود. من می ترسم این کار افراد بد را فراتر از قدرت اجرای قانون به گوشه و کنار سایه دار شبکه تاریک ، جایی که موتورهای جستجوی روزمره در آن حضور ندارند ، اما در جایی که مجرمان پناهگاه امن برای اقدامات شگرف خود می دانند ، بفرستد …

[….]

به نظر من ، مقررات پیش از سنا بی اثر خواهد بود ، عواقب ناخواسته مضر خواهد داشت و می تواند خلاف قانون اساسی شناخته شود.

[….]

اما لایحه ای که امروز پیش روی ماست ، قاچاق رابطه جنسی را متوقف نخواهد کرد. این امر مانع از قربانی شدن جوانان نمی شود … ..

بنابراین ، اکنون که سه سال از آن ما می گذرد ، GAO چه یافته است؟ این ، همانطور که پیش بینی شده بود ، قانون اصلاً ضروری نبوده و به سختی مورد استفاده قرار گرفته است ، و همین چند بار که در دادگاه استفاده شده است ، بی نتیجه بوده است:

جبران خسارت کیفری مورد جبران قرار نگرفته و خسارات مدنی طبق بند 3 FOSTA جبران نشده است. در ژوئن 2020 ، DOJ یک مورد را تحت مقررات کیفری تعیین شده در بخش 3 FOSTA برای تخلفات شدید شامل ارتقا of تن فروشی از پنج نفر یا بیشتر یا اقدام در بی توجهی به قاچاق رابطه جنسی قرار داد. از مارس 2021 ، جبران خسارت جبران نشده بود. به گفته مقامات وزارت دفاع ، دادستان ها پرونده های بیشتری را تحت عنوان بند 3 FOSTA به اتهام وارد نکرده اند زیرا این قانون نسبتاً جدید است و دادستان ها در استفاده از سایر قوانین کیفری موفق بوده اند. سرانجام ، در ماه نوامبر سال 2020 ، یک فرد با توجه به تعدادی از مقررات قانونی و قانونی ، از جمله بخش 3 FOSTA ، خواستار خسارت مدنی شد. با این حال ، در مارس 2021 ، دادگاه پرونده را بدون صدور خسارت پس از تأیید درخواست متهمان برای انصراف ، رد كرد.

پس … چرا دوباره به آن احتیاج داشتیم؟ چرا اینقدر فوری بود؟ چرا سناتورها ، اعضای کنگره ، ستارگان هالیوود و دیگران عملاً یکدیگر را کنار می زدند و می گفتند ما دیروز به این نیاز داریم؟ و اکنون ، به سختی استفاده شده است؟

این گزارش همچنین – همانطور که بسیاری از ما پیش بینی می کردیم – نشان می دهد که اجرای قانون پس از FOSTA انجام داده است سختی بیشتر ردیابی افرادی که در قاچاق رابطه جنسی فعالیت می کنند. نه به این دلیل که قاچاق کمتری وجود دارد ، بلکه یافتن یا دستیابی به جزئیات برای اجرای قانون برای آنها دشوارتر است:

چشم انداز کنونی بازار جنسی تجاری آنلاین ، چالش های موجود قانون اجرای قانون در جمع آوری نکات و شواهد را افزایش می دهد. به طور خاص ، جمع آوری نکات و شواهد برای تحقیق و تعقیب کسانی که سیستم عامل های آنلاین را کنترل یا استفاده می کنند به دلیل جابجایی سیستم عامل ها در خارج از کشور دشوارتر شده است. استفاده از سیستم عامل ها از سیستم های پیچیده پرداخت ؛ و استفاده بیشتر از شبکه های اجتماعی ، دوست یابی ، ارتباط برقرار کردن و بسترهای ارتباطی و پیام رسانی.

جابجایی سکوها در خارج از کشور گردآوری نکات و شواهد را برای مجریان قانون دشوارتر می کند. به گفته مقامات DOJ ، پیگرد موفقیت آمیز کسانی که سیستم عامل های آنلاین را کنترل می کنند – خواه سیستم عامل آنها در داخل کشور باشد یا خارج از کشور – مستلزم جمع آوری شواهد کافی برای اثبات اینکه آنها قصد داشته اند از سیستم عامل های آنها برای ارتقا prost فحشا استفاده شود ، و در برخی موارد ، آنها نیز اقدام کرده اند با بی اعتنایی بی پروا به این واقعیت که اقدامات آنها به قاچاق رابطه جنسی کمک کرده است.

البته ، قبل از تصویب FOSTA ، همه مدام در مورد Backpage صحبت می کردند – که FOSTA برای حذف Backpage لازم بود ، شرکتی که همه اصرار داشتند وحشتناک است. جز … همانطور که اکنون همه می دانند ، وزارت دفاع Backpage را پایین آورد بدون FOSTA. شاید ، مسئله اصلی هیچ ارتباطی با خود قانون نداشته باشد و بسیاری از کارهایی که وزارت دادگستری در این زمینه انجام نداده است. یا بدتر از آن ، وزارت دادگستری با تشخیص اینکه شاید Backpage جوسازی شیطانی نبوده است که سیاستمداران و مطبوعات از آن حمایت می کردند.

از این گذشته ، اسناد دولتی که به بیرون درز کرده بود بعدا نشان داد که Backpage در واقع بود همکاری نزدیک با نیروی انتظامی برای ردیابی قاچاقچیان. بنابراین ، حدس بزنید گزارش اکنون چه یافته است؟ با تشکر از FOSTA و همچنین حذف Backpage ، FBI در حال حاضر واقعاً یافتن ردیابی قاچاقچیان واقعاً دشوار است:

طبق یک سند FBI سال 2019 ، پس از حذف سایت backpage.com ، توانایی FBI در شناسایی و یافتن قربانیان و عاملان قاچاق جنسی به میزان قابل توجهی کاهش یافت. به گفته مقامات FBI ، این بیشتر به این دلیل است که نیروی انتظامی با backpage.com آشنا بوده و backpage.com معمولاً به درخواست های قانونی اطلاعات پاسخ می داده است. در مقابل ، مقامات گفتند ، اجرای قانون ممکن است کمتر با سیستم عامل های واقع در خارج از کشور آشنا باشد. علاوه بر این ، به دست آوردن شواهد از نهادهای خارج از کشور ممکن است دست و پا گیرتر و طولانی تر باشد ، زیرا افرادی که چنین سیستم عامل هایی را کنترل می کنند ممکن است داوطلبانه به مراحل قانونی پاسخ ندهند و به گفته مقامات وزارت دادگستری ، تقاضای کمک های حقوقی متقابل ممکن است ماه ها طول بکشد.

بنابراین result نتیجه نهایی: دولت به سختی از FOSTA استفاده می کند و اکنون یافتن قاچاقچیان جنسی بسیار دشوارتر است.

و البته ، در این گزارش حتی به این واقعیت که کارهایی که FOSTA انجام داده است پرداخته نشده است آسیب رساندن به کارگران جنسی، آنها را بیشتر در معرض خطر قرار می دهد. همچنین در مورد اینکه چگونه بسیاری از سایت های قانونی ، مانند سایت های همسریابی و Tumblr ، از ترس اینکه FOSTA آنها را در برابر مسئولیت کیفری باز کند ، مسدود کردن محتوایی را که احتمالاً کاملا قانونی بود ، آغاز کردند.

بنابراین ، این س bigال بزرگ وجود دارد: وقتی بسیاری از سیاستمداران در حال انجام تغییرات گسترده در بخش 230 هستند ، آیا این بار که به آنها درباره عواقب احتمالی چنین تغییراتی هشدار می دهیم ، این بار آنها به ما گوش خواهند داد؟ یا آیا آنها ما را برکنار خواهند کرد و اصرار خواهند کرد که ما مانند آنها آخرین بار دروغ می گوییم؟ و چه کسی از سیاستمداران و ستارگان هالیوود که قسم خورده اند که FOSTA کاملاً ضروری است ، می پرسد که چگونه آنها به این واقعیت پاسخ می دهند که م workثر نبوده ، استفاده نشده است ، جلوگیری از قاچاق واقعی را دشوارتر کرده است و زندگی واقعی در خطر است؟ چون همه اینها به نوعی مهم به نظر می رسد.

همانطور که همه برای تغییر بخش 230 عجول هستند ، گزارش جدید GAO اشاره می کند که FOSTA به قول های خود عمل نکرده است

بیشتر داستانهای مرتبط با قانون از Techdirt:

دادگاه تجدیدنظر تلاش پلیس را برای مسئول ساختن توییتر در قبال شلیک توسط یک فرد مسلح بر عهده دارد
دادگاه عالی آیووا می گوید پلیس بدون ضمانت نمی تواند زباله های مردم را جستجو کند
مصرف کنندگان تگزاس کنترل ترموستات های خود را از دست می دهند ، دوره سقوط دیگری را به ارزش تنظیم کننده های ذی صلاح می گیرند

logo-footer