Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برخی از مردم تصور می کردند که بیماری همه گیر باعث می شود تا دادرسی ترمز شود ، اما در حقیقت اینطور نبوده است. حتی اگر بیشتر دادگاه ها در حال تعویق هستند ، پرونده ها و نامه ها نیز ادامه دارد.

همانطور که هفته گذشته اشاره کردم ، چندین شرکت حقوقی با منافع عمومی در لس آنجلس از دادگاه عالی لس آنجلس شکایت کرده اند که علی رغم بیماری همه گیر ، جلسات تخلیه و امور مربوط به ترافیک را ادامه می دهد. این دادخواست ادعا می کند که بار این امور کاملاً به دوش افرادی است که قبلاً تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند: کسانی که کارگران اساسی در نظر گرفته می شوند ، کسانی که در نزدیکی دیگران زندگی می کنند ، کسانی که ممکن است رایانه یا اینترنت نداشته باشند و کسانی که اندک هستند وقت یا پول برای پاسخگویی به این پرونده ها آیا قاضی دادگاه عالی لس آنجلس ریاست این دادخواست را بر عهده خواهد داشت یا اینکه به یک شهرستان دیگر منتقل خواهد شد؟ تعیین می شود.

دستگاه دادرسی همچنان شاهد این درخواست ها و پرونده های اخیر است:

دادگاه ایالتی کالیفرنیا ، به همراه رئیس کمیته بازرسان وکالت ، و مدیر عامل شرکت Exam Soft ، اخیراً نامه ای از طرف کمیته حقوقدانان برای حقوق مدنی تحت قانون دریافت کردند که در آن به استفاده برنامه ریزی شده از فناوری تشخیص چهره در آزمون وکالت در فوریه 2021. آزمون وکالت هفته آینده است. این نامه ، به تاریخ 10 فوریه 2021 ، خواستار پاسخگویی از گیرندگان تا 16 فوریه 2021 بود.

کمیته می گوید “مجبور به اقدام قانونی است“اگر استفاده از فن آوری تشخیص چهره برای نوار ماه فوریه قطع نشود.

مسئله فن آوری تشخیص چهره مسئله بزرگی است که معاینات وکالت هنوز نتوانسته اند با آن درگیر شوند: نحوه انجام اسنافو را درست کنید به طوری که زنان و افراد رنگین پوست در معرض آسیب این فناوری قرار نگیرند.

دادگاه ایالتی به موقع به این نامه پاسخ داد و گفت ، در اصل ، “از شما برای به اشتراک گذاشتن متشکرم” ، اما اینطور است فریب فناوری نیست برای آزمون فوریه زیرا اثبات کافی تبعیض در استفاده از آن وجود ندارد. گام های بعدی حدس هرکسی است.

در اینجا در پاسادنا ، مسابقات گل رز (رژه گل رز ، بازی گل رز) از شهر پاسادنا شکایت کرده است که صاحب حقوق است برای استفاده از اصطلاحات Rose Parade و Rose Bowl Game و تعویض مربوط به وقایع ، از جمله موارد دیگر.

“TofR” ، همانطور که ما Pasadenans آن را می نامیم ، ادعای نقض علامت تجاری ، نقض قرارداد و رقابت ناعادلانه است. این شهر به دلیل همه گیری ، و یا TofR ، خونریزی می کند ، بنابراین آیا راهی برای حل این اختلاف و یا ایجاد سازش در برخی از انواع بدون هزینه گازیلیون دلار هزینه های حقوقی وجود ندارد؟

و البته ، یک بار در دادخواست ، ESI (اطلاعات ذخیره شده الکترونیکی) می تواند پرونده را شکسته یا خراب کند. ESI ، که حتی دو دهه پیش وجود نداشت ، به تنهایی تبدیل به زیرمجموعه ای از دادخواست ها شده است ، صنعتی از بخش های بالون دار که می تواند خود دعوا را کوتاهی کند. هر نظری درباره ESI که دارای فهرست مطالب (!) باشد و 75 صفحه را اجرا کند سزاوار خواندن استعلیرغم طولانی بودن ، برای راهنمایی نه تنها در ESI بلکه در مورد تحریم ها نیز معتبر است.

بخشی از مقدمه نظر شمال ناحیه ایلینوی ارزش خواندن در اینجا را دارد:

“Snakebit” – اینگونه بود که یک وکیل مدافع سابق این پرونده را توصیف کرد. اما “مار مار” شرایط ناخوشایندی را نشان می دهد که برای قربانیان بی خبر اتفاق می افتد. اینجا اتفاق نیفتاده است. در عوض ، از طریق یکسری اقدامات غلط ، اقدامات ناشایست و پرونده: 3: 12-cv-50324 سند #: 439 بایگانی شده: 01/19/21 صفحه 4 از 75 PageID # 5: اظهارات نادرست ، متهمان و وکیل مدافع سابق خود را در جستجوی پایین هر بشکه تحریم هویتزر. اگر هر موجودی مار مار شده باشد ، این دادگاه است. این پرونده به این دادگاه آموخته است كه – مانند بوكسر اسب در مزرعه حیوانات – فقط با تلاش بیشتر نمی تواند همه مشكلات را حل كند. هر چقدر این دادگاه تلاش کرد این پرونده را به عزمی عادلانه ، سریع و ارزان منتقل کند ، خنثی شد.

آخ. پیش بینی آنچه در نظر می رسد پیش بینی می شود؟ تو فکر می کنی؟

این پرونده در سال 2012 تشکیل شد ، زمانی که برخی از افراد تازه وارد حتی در عمل نبوده اند ، چه رسد به اینکه در دانشکده حقوق حضور داشته باشند. به تمام وقایع زندگی خود (و زندگی دیگران) فکر کنید که از زمان تشکیل این پرونده رخ داده است.

هر دادخواهی ، خواه جدید یا فصلی (آیا این یک کلمه رمزگذاری شده برای قدیمی است؟) لازم است این نظر را بخواند. این یک نقشه راه برای کارهایی است که باید انجام داد و چه کاری را نباید انجام داد. پانزده سال یا پس از انفجار ESI در افق ، این دادگاه فکر می کند که بیش از زمان کافی برای وکلا برای درک آنچه ESI است و آنچه باید انجام دهند برای پیروی از آن سپری شده است. در مورد دعاوی قضایی چطور؟ می دانید چه کسی ESI را پاسخگو به درخواست های کشف شده در اختیار دارد و چگونه می توان آن را بازیابی کرد؟ چه کسی چه ESI را دارد؟ جستجوهای ایمیل؟ جستجوهای آنلاین؟ سوابق پست صوتی؟ متون؟ حساب های شبکه های اجتماعی؟ چگونه آن را جمع کنیم؟ چگونه آن را حفظ کنیم؟ چگونه آن را تولید کنیم؟ برخی از شرکت ها وکلای کشف دارند ، که روند کشف ESI را مدیریت می کنند.

ESI یک سردرد عظیم الجثه است ، قابل مقایسه با مشتریانی که تحریک کننده و خواستار آن هستند و می خواهید در جای دیگری مراجعه کنند ، اما این چیزی است که ما باید بدانیم چگونه از پس آن بر می آییم و قوانین ما ایجاب می کند که یا خودمان آن را به اندازه کافی درک کنیم یا افرادی را استخدام کنیم که به ما کمک کنند تا از این کار جلوگیری کنیم. مسئولیت قصور بالقوه. پیچیدن روی ESI به هیچ وجه شبیه “سگ تکالیف من را خورد” ، به خصوص وقتی که صحبت از تحریم می شود ، مانند مجازاتی که قاضی دادگاه از سال 2014 این پرونده را در دستور کار خود دارد. این نظر یک غرفه بزرگ است. همه ما باید توجه داشته باشیم.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer