Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ویترین سالانه فناوری حقوقی نیویورک امروز صبح آغاز شد و این آغاز دوره کنفرانس سال برای کسانی است که متهم به ردیابی پیشرفت همه ابزاری هستند که وکلا هر روز استفاده می کنند و سپس در حالی که آنها به عنوان لودیت های بند انگشت ظاهر می شوند ، بلافاصله آنها را فراموش می کنند. سخت صدا کردن گویی که با تعیین جدول های زمانی ، شما را به کلارنس دارو یا چیز دیگری تبدیل می کند. فرهنگ وکالت عجیب است.

نه اینکه پیشرفت در فناوری حقوقی در یک تقویم شروع و متوقف شود. وقتی توپ روی میدان تایمز می افتد ، هیچ چیز جادویی در این گوشه فن آوری اتفاق نمی افتد. تجارت وکالت متوقف نمی شود ، بنابراین کار مسلح کردن وکلا با ابزار مفید نیز متوقف نمی شود.

همیشه چیزهایی در مورد ورود ماه فوریه به نمایش وجود دارد که لحن سال آینده را تعیین می کند. اطلاعیه ها به زمان نمایش می رسد ، یک سال مالی جدید فرصت های جدید خرید را برای بخشهای مشتاق IT دعوت می کند ، و پیروان اردوگاه جامعه فناوری از روزنامه نگاران و منتقدان تا روابط عمومی روابط عمومی تعطیلات را متزلزل می کنند و دوباره با این کار خود را به این جهان می اندازند سرما و بدبختی میدتاون منهتن را مهار می کند و به استارباکس نزدیک می رود – “نه که استارباکس ، استارباکس دیگر ، اگر این مسئله واضح نبود متاسفم “- برای رسیدن به فروشندگان برای شنیدن آنچه که آنها برای مشتریان خود در نیویورک ذخیره کرده اند.

اما امسال هیچ گونه اجتماع در لابی هیلتون برگزار نخواهد شد ، که خبر خوبی است زیرا این شهر خود را از بین 10 برف برتر تاریخ خود بیرون می کشد. نه اینکه حضور از راه دور خیلی کمک کرد – برخورد با حدود 20 اینچ برف تازه باریده شده اما باعث شد چند دقیقه با تأخیر وارد مراسم اصلی برنامه شوم. سنت ها مهم هستند.

ضمناً ، چرا دقیقاً این نمایش از ساعت 9 صبح شروع می شود؟ بخش فناوری حقوقی ممکن است مانند سایر مناطق فناوری دره سیلیکون محور نباشد ، اما شروع فعالیت در 6 اقیانوس آرام در صورت مجازی بودن همه هنوز سخت به نظر می رسد. هنگامی که همه در یک یا دو روز قبل برای عادت دادن به هوا پرواز می کنند ، یک چیز است ، اما هنگام پیوستن از خانه ، می توانیم برنامه را کمی نفس بکشیم.

در هر صورت ، زمان آن LegaltechNY است! که چند سال پیش رسماً به عنوان Legalweek تغییر نام یافت. که اکنون به طرز شوم “Legalweek (سال)” طراحی شده است زیرا برنامه ریزان آن در ALM زنجیره ای از این رویداد را فراتر از محدوده سه روز سنتی خود در ماه فوریه با جلسات اضافی مجازی در مارس ، آوریل ، مه و ژوئیه پشت سر گذاشتند. آیا دنیا آماده این اقدام فنی حقوقی است ؟! بیشتر بدانم که ، در جهانی که ما نمایش های دیگری را نیز در طول سال برنامه ریزی کرده ایم ، آیا به این تعداد حقوقی قانونی احتیاج داریم؟

مهم نیست که شما چه فکر می کنید – یا عقل سلیم – این دقیقاً همان چیزی است که به آن دست می یابید ، بنابراین جادوگری کنید و برای وبینارها آماده شوید تا اینکه فقط ذکر مدیریت روابط مشتری با شما روبرو می شود مثل ملکه الماس ها!

جشن های امروز با ارائه سالانه وضعیت صنعت از ALM Intelligence راه اندازی شد. جیمز ویلر ، تحلیلگر ارشد حقوقی ALM Intelligence و هدر نویت ، مدیر مسئول مشاور شرکت ، یک سال پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشتند که با پایان یافتن این صنعت پایان یافت – تقریباً دوباره به مسیر بازگشت. اینطور نبود که ما در اینجا چیزهای پیشگامانه ای یاد بگیریم – برخلاف اکثر سالها ، موضوع در طول سال گذشته بدون وقفه جلب توجه کرده است – اما این یک کنتراست سورئال است که باید در نظر بگیریم که از زمان ارائه سال گذشته تا کنون چه چیزهایی گذشته است و چقدر این سفر توسط محصولات فن آوری به نمایش درآمده است.

سخنران اصلی مراسم افتتاحیه ، استیسی آبرامز در مورد انتقال خود از وکیل مالیات به محل تجمع برای مبارزه مداوم برای تأمین حقوق رأی بحث کرد. قانون Yale Law ممکن است یک سخنران فن آوری حقوقی آشکار به نظر نرسد ، اما در بین س questionsالات مطرح شده در مورد کارهای اخیر او ، او موفق شد که خلاصه وظایف فن آوری حقوقی را توضیح دهد ، و توضیح دهد که ، به عنوان یک وکیل مالیاتی ، به او تشویق می شود که “ابتکاری و خلاقانه” در مورد چگونگی اعمال قانون برای کمک به مشتریان. “اما ما در هنگام حل مشکلات عابر پیاده این خلاقیت را در لبه آب می گذاریم.”

همیشه یک راه بهتر برای ارائه خدمات حقوقی وجود دارد و فقط به این دلیل که وکلا نمی خواهند به ساده سازی روند صورتحساب فکر کنند ، به این معنی نیست که در آنجا به عنوان یک مسئله باز عقب نمانده است و عملکرد شما را عقب می اندازد. لازم نیست که بدانید که فناوری حقوقی برای داشتن سرگرمی در این بخش چگونه کار می کند ، فقط ذهن خود را به این فکر باز کنید که افراد متخصص فناوری حقوقی برای حل مشکلات عابر پیاده شما از خلاقیت خود استفاده می کنند.

بنابراین با نمایش مجازی متوقف شوید و یک میزگرد را دنبال کنید! شما فقط تا ژوئیه فرصت دارید که همه آنها از بین بروند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer