Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ما در ژوئیه عمیق هستیم و دانشجویان حقوق امیدوارند که کار خود را در یک شرکت Biglaw آغاز کنند ، این به معنای مشاغل تابستانی است.

یک شوخی قدیمی وجود دارد – بیش از 30 سال است که دور خود را می زند – این تصویری کاملاً متفاوت از تفاوت کاردانی در تابستان و کاردانی تمام عیار را ترسیم می کند.

یک شوخی محبوب که در تابستان امسال در دفاتر حقوقی شهر نیویورک گشت و گذار می کند ، از پیرمردی می گوید که به طور تصادفی به جهنم فرستاده شده است ، اما از شکوه و آرامش آن متعجب شده است.

ناگهان ، او خود را دوباره به زمین می یابد ، جایی که مرتکب هر گناه می شود تا اینکه دوباره به جهنم تبعید شود. اما این بار همانقدر ظالمانه است که او تصور کرده بود و از شیطان می پرسد چه اتفاقی افتاده است.

شیطان پاسخ می دهد: “اوه ، شما حتماً برای برنامه کاردانی تابستان ما اینجا بوده اید.”

و خوب ، هنوز هم بسیار بسیار درست است. و این شوخی برای آن دسته از مرواریدهای Millennial / Gen Z که از طریق برنامه های تابستانی خود در حال حاضر زندگی می کنند به روز شده است مشکلات وکالت. و آنها پیام می دهند ، مثل همیشه ، هشدار داده می شود. زیرا بعد از فارغ التحصیلی چیزی شبیه به زندگی Biglaw نیست.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer