Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همه ما می توانیم به لحظاتی از زندگی حرفه ای خود اشاره کنیم که روند زندگی ما را تغییر داده است – شکستن یک وظیفه کششی ، واقعاً ارتباط با یک مربی ، استفاده از یک فرصت شغلی جدید.

آن لحظه ها یک باره اتفاق نمی افتد. و گاهی اوقات ما فقط از منشأ عقایدشان قدردانی می کنیم.

طبق تجربه ما ، موفقیت در توسعه تجارت و بازاریابی اغلب کم شروع می شود ، خواه در شبکه با مشتری های بالقوه جدید باشید ، یا خود را به عنوان یک رهبر فکری معرفی کنید ، یا نام تجاری خود را در شبکه های اجتماعی ایجاد کنید.

میزبانی مشترک PLI است در امنیت پادکست، که بر تحولات در فضای نظارتی ، اجرایی و حسابداری اوراق بهادار تمرکز دارد ، یکی از جالبترین و پاداش آورترین فرصتهای شغلی ما بوده است. و مانند بسیاری از فرصت های عالی ، از کم شروع شد – با هشتگ.

مدت ها قبل از اینکه “قسمت” را در قسمت اول “ضبط” کنیم در امنیت، ما از طریق هشتگ در یک کنفرانس اجرای اوراق بهادار متصل شدیم. با شرکت در کنفرانس “مشاغل روزانه” ما به عنوان حسابدار پزشکی قانونی (کریس) و وکیل تنظیم مقررات اوراق بهادار (کورت) ، ما در میان افراد “رویداد توئیت زنده” بودیم.

پس از اتصال “IRL” در ساعت شادی شبکه کنفرانس ، رئیسان ما تحت تأثیر قرار گرفتند (و متعجب شدند!) که ما توانستیم معنی دار شویم حرفه ای ارتباطات مربوط به این “موضوع رسانه های اجتماعی”.

هر یک از ما روحیه خویشاوندی را در فضای اعمال و تنظیم مقررات اوراق بهادار پیدا کرده بودیم و چندین سال آینده را صرف خرید بارب های خیرخواهانه در وعده های ناهار در خیابان K و در پست های LinkedIn و Twitter کردیم. ما هر از گاهی به تجارت دیگری مراجعه می کردیم ، اما بیشتر در این برنامه برای تبلیغات بودیم.

در طول مسیر ، ما به عنوان رهبران فکر در زمینه های عملی و رسانه های اجتماعی شروع به فضاسازی کردیم ، و وقتی PLI با فرصت ایجاد پادکست به ما نزدیک شد ، از این فرصت پرش کردیم. ما پادکست را فرصتی دیدیم تا عشق خود را در ایجاد محتوا و بازاریابی کشف کنیم ، نمایه های خود را در فضای قانونی و نظارتی بسازیم و تفسیرهای مهم و سرگرم کننده ای را برای رهبران صنعت ارائه دهیم.

در طول 18 ماه گذشته ، ما قسمت های آزمایشی را ضبط کرده ایم ، شبکه ای از مهمانان ساخته ایم و بیش از دوازده قسمت از برنامه ریزی ، ضبط ، ویرایش و تولید را انجام داده ایم. در امنیت پادکست این یک سفر کاملاً طولانی بوده است و ما فوق العاده از فرصت و کمکی که در این راه به ما شده سپاسگزاریم.

ما می خواهیم با به اشتراک گذاشتن برخی از درسهایی که آموخته ایم و برخی از توصیه های عالی که از آنها دریافت کرده ایم ، آن را پرداخت کنیم دبورا فارونه و استفانی مارون در قسمت 11 (“توسعه تجارت برای وکلا و موسسات حقوقی: مکالمه ای در مورد بازاریابی ، فروش و رسانه های اجتماعی در فضای قانونی امروز“). عکسهای برتر ما:

  • تنها نرو – ما هرگز نمی توانستیم بیش از 25 قسمت را به تنهایی به پایان برسانیم – یا انجام این کار به همان اندازه سرگرم کننده بودیم. در کنار شرکای باورنکردنی ما در PLI که مسئولیت بار سنگین ایجاد محتوا ، تولید ایده و تبلیغ و مهمانان مشتاق و بصیرتی را که با آنها مصاحبه می کنیم ، کمک می کنند ، ما می توانیم فراتر از آنچه می توانستیم به تنهایی به نتیجه برسیم.
  • انعطاف پذیر باشید – برداشت ما از پادکست با گذشت زمان تغییر کرده است (بیش از یک بار!). بین مسائل پیچیده ای که ما در این نمایشگاه برطرف می کنیم و چالش های ناشی از COVID-19 ، ما باید انعطاف پذیر بوده و در مسیرهای جدیدی گام برداریم. ما همچنین به بازار پاسخ داده ایم – ما گاهی اوقات از قسمت هایی که بیشترین بارگیری را انجام می دهند متعجب می شویم ، بنابراین بازخورد می گیریم و سازگار می شویم.
  • بدانید چه زمانی اسکیت سواری کنید و چه زمانی باید سرسره شوید – مشاغل روز شلوغ و تقاضای رقابتی متناسب با وقت خود را داریم. زمانهایی وجود دارد که باید سخت فشار دهیم و چند قسمت را به سرعت از بین ببریم ، و زمانهای دیگر انرژی خود را در جای دیگری متمرکز کنیم. ما احساس تنش در موعد مقرر در امور مشتری با سایر تعهدات حرفه ای ، زندگی شخصی خود را داریم. . . و پادکست! یادگیری پیمایش در قله ها و دره ها به ما کمک کرده است تا قسمت های با کیفیت را با سرعت ثابت ادامه دهیم (و از آن لذت ببریم!).
  • از لاف زدن نترسید – همانند توئیت های زنده در کنفرانس ، ما واکنش های متفاوتی را در مورد کاوش در این رسانه جدید تجربه کردیم. اما ما وقت گذاشتیم تا با همکارانمان بنشینیم ، معیارها را به اشتراک بگذاریم و در مورد ارتباطات معنادار ایجاد شده توسط تلاش های پادکست خود بحث کنیم – کمی فخر فروشی کنیم. اکنون ، شرکت های ما به طور کامل از ما پشتیبانی می کنند و فرصت های بالقوه توسعه کسب و کار و بازاریابی همراه با پادکست را تشخیص می دهند.

پادکست ما بعدی نشده است سریال، اما این یک بستر و فرصتی را برای ما فراهم کرده است تا یاد بگیریم ، رشد کنیم و دانش خود را با شنوندگان در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم – و با متخصصان حوزه خود ارتباط برقرار کنیم. به این فکر کنید که چگونه ممکن است فرصت ها را ایجاد کنید و از آنها استفاده کنید ، حتی اگر این کار به اندازه هشتگ شروع شود.

دسترسی کامل در امنیت بایگانی در وب سایت PLI و در سیستم عامل های اصلی پادکست ، از جمله پادکست های اپل، Spotify ، و Google Podcasts.

logo-footer