Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از مارک ویلسون / گتی ایماژ)

بسیار دشوار است که بتوانیم آمریکایی ها را به هر آنچه در خارج از کشور می گذرد توجه کنند ، به استثنای مواردی که ارتش ما ابتدا شروع به منفجر کردن چیز جدید می کند در مبهم بزرگ فراتر از آنجا وجود دارد. هنوز هم که قصد ندارد من را از تلاش باز دارد. مثل دوباره و دوباره ، حتی خوب بعد از اینکه باید درس خود را می آموختم.

به هر حال ، وقتی این را می نویسم ، الکسی ناوالنی ، وکیل روسی و فعال ضد فساد مبارزه خود را ادامه می دهد علیه ولادیمیر پوتین ، مرد قدرتمند اقتدارگرا از حبس سلول زندان مسکو. اگر این را دنبال نکرده باشید ، سال گذشته ناوالنی با Novichok مسموم شد – یک عامل عصبی دوره اتحاد جماهیر شوروی که تهیه آن برای هر کسی که خارج از بالاترین سطح دولت روسیه باشد بسیار دشوار است. ناوالنی تقریباً درگذشت ، اما پس از به هوش آمدن ، در طی دوره بهبودی پنج ماهه خود در آلمان وقت تلف نکرد. در عوض ، ناوالنی در یک عملیات محرمانه مخفی یک هویت مخفی گرفت تا یکی از قاتلان احتمالی را فریب دهد تا اعتراف کند نقش او پس از آن ، ناوالنی به جای ماندن در مکانی که در آن بود یا مخفی شدن و یا بیرون آمدن از حوزه خطرناک انتقاد از پوتین ، تهدیدهای کرملین را مبنی بر دستگیری وی به اتهامات جعلی در لحظه لمس هواپیما و بی اعتنا به روسیه ، نادیده گرفت. ، جایی که او در لحظه لمس هواپیما به اتهامات ساختگی دستگیر شد.

پسر ، من نمی توانم صبر کنم تا این فیلم به عنوان یک فیلم تحسین برانگیز عالی ظاهر شود که توسط تماشاگران به نفع Fast & Furriest 2029 نادیده گرفته می شود: هیچ قانونی وجود ندارد که می گوید جوانه هوا نمی تواند رانندگی کند. اگرچه به طور جدی ، الکسی ناوالنی قهرمان قهرمان است و در حال حاضر هزاران روس آزادی خود را به خطر می اندازند تا اطمینان حاصل کنند که داستان او و داستان روسیه بسیار پایان خوبی دارد.

شنبه گذشته ، هزاران نفر از روسها در حدود 100 شهر و شهر واقع در نزدیك به ده منطقه منطقه زمانی روسیه حضور یافتند خواستار آزادی ناوالنی و پایان دادن به حاکمیت اخطار در کشور شد. براساس برآوردهای رویترز ، فقط در مسکو حداقل 40،000 نفر به این تجمع پیوستند. وزارت کشور روسیه با تاکتیک امضای دولت پوتین ، دروغ پاسخ داد و گفت معترضان مسکو در واقع فقط 4000 نفر هستند – که حتی اگر از راه دور دقیق باشند ، می توانستند تقریباً 1360 نفر توسط پلیس مسکو دستگیر شدند بسیار چشمگیر اعتراضات بیشتری برای آخر هفته آینده برنامه ریزی شده است.

اعتراضات در روسیه کاملاً در تضاد با وضعیت اوباش استبدادی است که سه هفته پیش به پایتخت آمریکا حمله کردند. شورشیان ایالات متحده کسانی بودند که در آن وضعیت دروغ می فروشند ، نه دولت ، که بجز رئیس جمهور بارها این حقیقت را بیان کرد که شواهد تقلب گسترده در انتخابات صفر است. معترضان روسی خواهان دموکراسی واقعی هستند ، در حالی که آشوبگران آمریکایی خواستار لغو دموکراسی واقعی بودند تا دونالد ترامپ در سمت خود بماند. سرکوب معترضان روسی سریع ، شدید و غیرموجه بود ، در حالی که پاسخ علیه تروریست های داخلی آمریکا غیرتندوزانه بود (هفته ها پس از واقعیت ، فقط 135 نفر به جرم جنايت كوچك به خاطر حمله به كپيتول آمريكا متهم شده اند)

علاوه بر این ، ناوالنی از پیشتازان رهبری می کرد ، اولین کسی بود که برای فعالیت خود رنج می برد و در تلاش برای تأمین جامعه ای عادلانه تر برای روس ها ، شجاعانه به مرگ خود نگاه می کرد. از طرف دیگر ، ترامپ پس از آنكه به اوباش متصل به كاپیتول خود (از پشت صفحه شیشه ضد گلوله) گفت “بعد از این ، ما می خواهیم پایین برویم – و من آنجا خواهم بود با تو” پیش از آن بیرون رفت و در کاخ سفید پنهان شد بعداً همه مسئولیت ها را واگذار کرد، مایل است شخصاً در تلاش بیهوده خود برای نجات نفس خود به بهای دموکراسی آمریکا ، هیچ خطری نداشته باشد.

گاهی اوقات ، آمریکایی بودن احساس زندگی در فصل دو سریال Game of Thrones را می کند ، وقتی همه قرطینی ها در مورد “بزرگترین شهری که بوده است یا خواهم داشت” صحبت می کنند. این همان چیزی است که وقتی همیشه می گوییم آمریکا بزرگترین کشور در تاریخ جهان است ، به نظر می رسد. در بعضی مواقع ، آمریکا اصلاً آنقدرها عالی نیست. عیب دارد همیشه ناقص است. لحظه ای که تسلیم وسوسه می شویم فقط بدون فکر فکر کنیم پرچم های کوچک را به هزینه انجام مداوم کار سخت تشکیل “اتحادیه کامل تر“لحظه ای است که همه چیزهایی که باعث خاص شدن آمریکا می شود را از دست خواهیم داد.

بعنوان آمریکایی ، مهم است که نه تنها از ناوالنی ، بلکه از هزاران روس عادی حمایت ناامیدانه ، با خطر بزرگ شخصی ، برای آزادی حمایت کنیم. اما همچنین عاقلانه است که به عنوان لحظه ای از تأمل ملی ، از این موضوع استفاده کنیم ، وقایع اخیر را در متن قرار دهیم و از آنها درس بگیریم. حداقل در حال حاضر ، به نظر می رسد تعداد زیادی از روس ها چیزی عمیق برای آموزش میهن پرستی واقعی به آمریکایی ها دارند.


جاناتان ولف یک دعوای مدنی است و نویسنده آن است JD بدون بدهی شما (لینک وابسته). او نویسندگی حقوقی را آموزش داده ، برای طیف وسیعی از نشریات نوشته شده است ، و داشتن سواد مالی و علمی را هم تجارت و هم لذت خود قرار داده است. هر نظری که او ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر خودش است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد jon_wolf@hotmail.com.

logo-footer