Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من منتظر هستم تا ببینم تأثیر نوع دلتا بر همه اینها چیست. دریچه های سیل قطعاً با دستور واکسن باز شده است.

دانش آموزان پن با آغوش باز از این امر استقبال کرده اند ، زیرا برای آنها ، به همان اندازه که آموزش از راه دور موفقیت آمیز بود ، فکر نمی کنم هیچکس به اندازه آموزش هایی که می توانیم شخصاً ارائه دهیم موفق باشد.

– استاد اریک فلدمن، کارشناس سیاست سلامت در دانشکده حقوق دانشگاه پنسیلوانیا کری ، در مورد این موضوع اظهار نظر کرد دستورات واکسیناسیون که در همه معتبرترین دانشکده های حقوق گسترش یافته است در کشور. در حال حاضر واکسن در 93 دانشکده حقوقی مورد تایید اتحادیه وکلای آمریکا مورد نیاز است ، که 47 all از کل چنین مدارسی است. استاد دوریت ریسکه در مورد سیاست واکسن در دانشکده حقوق UC Hastings تحصیل می کند ، در مورد شرایط جدید گفت: “من نمی بینم که دادگاه ها دستور واکسن را در دوران همه گیری مغایر با قانون اساسی می دانند.”


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer