Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هفته گذشته ، نیویورک تایمز گزارش شده که از ماه مه ، در ایالات متحده آمریکا از 55 تا 64 سالگی شروع به کار جدیدی آغاز شده است – که قبلاً حتی قبل از بروز همه گیری ، با کلیپ های رکوردی شروع به کار جدید کرده بودند. برخی از بنیانگذاران جدید قدیمی پس از اخراج کارها را با ضرورت های لازم آغاز کردند ، در حالی که دیگران فرصتی برای انجام کارهای هدفمند دیدند. یکی از مربیان حرفه ای در مقاله گفت:

این مورد به شما ضربه می زند ، خصوصاً در زمان بحران ویروس کرونا ، دیگر آن زمان احساس نامحدود نمی کند … شما از تیک تاک ساعت خود مطلع هستید. از آنجا که ویستای کاری به ظاهر بی پایان در پیش رو ندارید ، ممکن است انگیزه داشته باشید که سرانجام دست به کار شوید و تجارت جدیدی را بیاموزید ، یا فقط چیز دیگری را امتحان کنید.

مشخص نیست که آیا این آمار به همان اندازه در مورد وکلا نیز اعمال می شود من می دانم که برخی از وکلای قدیمی که هنوز در حال کار با دایناسور ، کاغذ ، آجر و خمپاره انداز بودند تصمیم گرفته اند به جای ساختن محکمی برای آینده ، کارها را از بین ببرند. اما باید اعتقاد داشته باشم که وکلای دیگری نیز در اعماق شغلشان وجود دارند که می توانند شروع به کار کنند – زیرا به هر حال زندگی خیلی کوتاه است.

شروع یک کار جدید در اواخر زندگی می تواند چالش برانگیز باشد و هنوز هم استیو جابز معروف گفته، مبتدی بودن سبکی دارد که آزاد است و می تواند خلاقیت را از راه های غیرممکن آزاد کند که تحت فشار سنگینی طول عمر و موفقیت قرار بگیرند.

شاید به عنوان یک شریک در biglaw ، تمام پول مورد نیاز و سپس مقداری را بدست آورده باشید – اما آرزو می کنم چیز جدیدی داشته باشید. شاید این ایده راه اندازی یک شرکت برای دهه ها در شما خسته باشد و نادیده گرفته شود. یا شاید شما فقط احساس می کنید که هرگز در قانون به بالقوه کامل خود نرسیده اید. برای راه اندازی یک شرکت حقوقی هرگز دیر نیست.

logo-footer