Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Irell & Manella در حال از دست دادن مقیاس پاداش بازار Biglaw است. و همه همکاران در خوش شانسی شرکت سهیم هستند!

شرکت در حال حاضر پاداش سقوط داده است (بسته به سال کلاس بین 7500 تا 40000 دلار است). اما این یک حرکت است که بسیاری از شرکت های Biglaw امسال کشیده شده اما در ماه مه ، آنها پاداشهای اضافی نیز اهدا کردند ، اینها بخشی از یک ساختار جدید پاداش است که شرکت می گوید ، بخشی از آن بر اساس تقسیم سود است و پس از بسته شدن بودجه سال 2019 شرکت ساخته شده است. اکنون آنها پاداش پایان سال خود را اعلام کرده اند و برای هر سال کلاس ، آنها بازار را شکست می دهند.

به طور جدی ، پاداش پایان سال بازار بسته به سال کلاس از 15،000 تا 100،000 $ است. در Irell آنها 25 تا 120 هزار دلار هستند.

خب ، کراوات کیست؟

نمودار پاداش شرکت نشان می دهد پاداش افتادن فکی که همکاران می توانند در طول سال در شرکت کسب کنند (می توانید tاو اعلامیه کامل در صفحه بعدی است):

در اوایل سال جاری ، Irell خود را در نوعی دوراهی یافت همانطور که شرکت Biglaw قصد خود را برای فرار از کار معاملات اعلام کرد. اما ، اگر اندازه این پاداش ها نشانه ای باشد ، نگرانی ها در مورد جهت جدید بیش از حد افزایش یافته است. بله ، این شرکت پس از بسته شدن سال مالی 2020 دوباره در نظر دارد پاداش های اضافی بهار را پرداخت کند.

به همکاران شرکتی که برخی پاداشهای چشمگیر را کاهش می دهند تبریک می گویم.

ما به راهنمایی های شما بستگی داریم تا از مهمترین به روزرسانیهای جایزه با خبر شویم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای همه اعلان های حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. با تشکر از کمک شما!


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer