Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تعطیلات پیش رو است و سال 2021 در حال پایان است. گرچه تعطیلات امسال به دلیل تأثیرات همه گیری ممکن است تفاوت چشمگیری با تعطیلات سال های گذشته داشته باشد ، اما با این وجود مواردی برای برنامه ریزی و انتظار آن است.

گفته می شود ، اگر برنامه ریزی مناسب شما نیست یا تازه عقب افتاده اید ، خریدهای لحظه آخری هدیه ممکن است منظم باشد. اگر چنین است ، خوش شانس هستید! در این پست ، من بهترین توصیه های خود را برای هدایای تعطیلات در آخرین لحظه برای وکلا جمع آوری کرده ام.

AirPods اپل

من خیلی طرفدار خودم هستم AirPods، و مطمئن نیستم که چگونه بدون آنها زندگی کردم. بارزترین موارد استفاده ، گرفتن تماس و گشت و گذار در اتاق کار بدون بار یا در حین جلسات بزرگنمایی است ، کارهایی که همه ما اکنون از راه دور مشغول انجام آنها هستیم. مسلما AirPod ها ارزان نیستند اما ارزش آن را دارند. هزینه AirPod های پایه با کیف شارژ بی سیم 199 دلار و برای کیف شارژی سیمی 159 دلار است.

پایه لپ تاپ ‘Invisible’

با پایه لپ تاپ ‘Invisible’، بدون توجه به جایی که کار می کنید ، یک پایه لپ تاپ به راحتی در دسترس خواهید داشت. این پایه لپ تاپ از طریق پشتی چسب به طور دائمی به قسمت پایین لپ تاپ شما متصل می شود. در صورت عدم استفاده ، تقریباً به پایین لپ تاپ شما تا می خورد ، در یک نهم اینچ صاف است و به سختی قابل تشخیص است. وزن آن فقط سه اونس است. ابعاد آن 170 22 224 3 3 میلی متر است. و برای استفاده در لپ تاپ هایی با اندازه صفحه نمایش 11.6 اینچ تا 15.6 اینچ طراحی شده است. دو تنظیمات ارتفاع دارد و فقط 24.99 دلار هزینه دارد.

کتابهای فناوری حقوقی

در اینجا دو کتاب جدید وجود دارد که برای وکلائی که به دنبال ساده سازی شیوه های خود هستند بسیار مناسب است. اول ، وجود دارد راهنمای کوتاه و مبارک تحقیقات پیشرفته حقوقی توسط آن والش لانگ. این کتاب دقیقاً همان چیزی است که عنوان عنوان آن را پیشنهاد می کند: چگونگی تحقیقات حقوقی که نمای کلی از مجموعه وسیعی از ابزارهای تحقیقاتی حقوقی را که در هر مرحله از پرونده ها برای طرفین دعوا در دسترس است ، ارائه می دهد. این برای وکلائی که از خانه کار می کنند و باید بتوانند اطلاعات را به راحتی و به راحتی پیدا کنند بسیار مناسب است.

سپس وجود دارد 2020 راهنمای فناوری حقوقی انحصاری و کوچک شرکت، نوشته شده توسط شارون دی. نلسون ، جان دبلیو سیمک و مایکل سی ماسکه. این کتاب سالانه به روز می شود و مجموعه وسیعی از مشاوره های فن آوری را شامل می شود ، از نحوه انتخاب سخت افزار برای دفتر حقوقی خود گرفته تا توصیه های نرم افزاری حقوقی. اگر موسسه حقوقی شما به دنبال سخت افزارهای جدید از جمله لپ تاپ ، تلفن های هوشمند ، چاپگرها یا تجهیزات شبکه است ، این کتاب را پوشش داده است. به همین ترتیب ، اگر شرکت شما به نرم افزار حقوقی احتیاج دارد – خواه این نرم افزار مدیریت حقوقی باشد ، هم نرم افزار مدیریت اسناد یا نرم افزار صورتحساب حقوقی – برای کمک به شرکت شما برای کار از راه دور و مدیریت اسناد دفتر حقوقی ، بهبود بهره وری یا امنیت سیستم های دفتر حقوقی شما ، شما مطمئناً نکاتی را در مورد چگونگی انتخاب ابزارهای نرم افزاری مناسب برای شرکت حقوقی خود پیدا خواهید کرد.

جعبه های اشتراک آمازون

صحبت از اشتراک ، آمازون امکان دسترسی به صدها سرویس جعبه اشتراک. اینها راهی عالی برای دادن هدیه ای مكرر به شخص است كه بتواند هر ماه منتظر آن باشد. ما در دو سرویس مختلف جعبه هدیه مشترک هستیم. آنها را به شوهرم دادم (جوراب) و خانواده ام (الف جعبه میان وعده ژاپنی) به عنوان هدیه در اوایل سال جاری. آمازون بیش از 400 سرویس جعبه هدیه در دسته های بی شماری دارد ، بنابراین مهم نیست که گیرنده هدیه شما چه علایقی داشته باشد ، مطمئناً یکی از آنها واقع در کوچه آنها خواهد بود!

اشتراک برنامه مدیتیشن

اشتراک هدیه دیگری که باید در نظر بگیرید اشتراک برنامه مدیتیشن است. دو مورد از محبوب ترین ها هستند آرام (برنامه انتخابی من) و فضای سر. این برنامه ها هزاران مراقبه مختلف را به مشتریان خود ارائه می دهند. می توانید مدیتیشن ها را بر اساس ترجیح خود جستجو کنید. بنابراین ، به عنوان مثال ، می توانید مدیتیشن های کاهش دهنده اضطراب یا مدیتیشن هایی که برای کمک به شما در خوابیدن ایجاد شده اند را انتخاب کنید. همچنین برنامه هایی وجود دارد که شامل یک سری مراقبه با هدف نهایی است ، خواه تمرکز بر شکرگذاری ، افزایش عزت نفس یا بهبود تمرکز باشد. شما می توانید اشتراک هدیه سالانه وکیل در لیست خود را با کمی بیش از 60 دلار خریداری کنید.

عضویت در Wine.com

آخرین اما نه مهمترین ، در نظر گرفتن وکالت در لیست خود عضویت در برنامه StewardShip Wine.com است. این یک عضویت سالانه است که 49 دلار در هر سال هزینه دارد و برای کل سال حمل و نقل رایگان به مشتریان می دهد. این بدان معناست که شما می توانید شراب و سایر ارواح را به درب منزل تحویل دهید ، بدون اینکه هزینه اضافی برای شما هزینه شود. من واقعاً Wine.com را دوست دارم ، زیرا این سایت عالی برای کشف شراب و نوشیدنی های تازه از طریق “برگه Discover ” (برای شراب) و بخش های “Explore Spirits” و “Cocktail Recipes” در بخش “New Spirits ”. این سایت تست های شراب ضبط شده رایگان ، مجموعه های چشیدن شراب ، راهنمای شراب و روح و موارد دیگر را ارائه می دهد. با ظهور موج همه گیر و قفل شدن ، این فقط یک راه دیگر برای جلوگیری از ازدحام در حالی است که کمی تشویق تعطیلات درست به درب خانه تحویل داده می شود!

امیدوارم برخی از این ایده های هدیه لحظه آخری برای وکیلی که در لیست شماست مناسب باشد. امیدوارم که شما یک فصل تعطیلات شاد و ایمن داشته باشید و در سال 2021 شما را می بینم!


نیکول بلک راچستر ، وکیل نیویورک و مدیر روابط تجاری و اجتماعی در مورد من، نرم افزار مدیریت عمل مبتنی بر وب. او بوده است وبلاگ نویسی از سال 2005 ، نوشته شده است ستون هفتگی برای Daily Record از سال 2007 ، نویسنده است رایانش ابری برای وکلا، نویسندگان مشترک رسانه های اجتماعی برای وکلا: مرز بعدی، و نویسندگان مشترک قانون کیفری در نیویورک. او به راحتی از پتانسیل ابزارهای روشن و براق تکنولوژی ، همراه با غذای خوب و شراب منحرف می شود. می توانید او را از طریق توییتر دنبال کنید nikiblack و می توان از او در [email protected].

logo-footer