Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

توبین در روزهای قبل از بزرگنمایی. (عکس از اسلاون ولاسیچ / گتی ایماژ)

سلام ، این را شنیدی جفری توبین کار خود را از دست داد زیرا در یک جلسه کاری دیک خود را بیرون آورد و به ظاهر خودارضایی کرد؟ شاید در حالی که امسال تمام دنیا در آتش سوخت ، آن را از دست داده باشید ، اما این اتفاق افتاد. در سالنامه رفتارهای نامناسب ، موارد بدتری وجود دارد. که گفت ، آن است هنوز هم به شدت نامناسب و فقط به این دلیل که او به شخصی حمله نکرده و دفتر را نسوزاند ، این کار را بیشتر قابل قبول نمی کند. این آزار جنسی است. تمام توقف

اما نیویورک تایمز احساس کرد که لازم است حدود 2300 کلمه را به ابراز تاسف از سقوط توبین در یکی از ناخوشایندترین نمایشهای وسواس رسانه با خود و مفاخر آن در تمام دوران اختصاص دهد. این فقط گیج کننده است و بد است.

اکنون این نام یک خط مشت ، یک عنوان ، یک هشتگ (#MeToobin) – و یک محل بحث بود. از آنجا که بسیاری از مردم آقای Toobin را به دلیل رفتارهای ناپسند و نامناسب در یک محل کار مجازی معذب می کردند ، دیگران فکر می کردند ، یا حتی می گفتند ، “آنجا اما به لطف خدا من می روم” ، کاملاً آگاه از تمام لحظات خصوصی یا بالقوه شرم آور من در این منطقه جدید عجیب و غریب دزدیده می شویم ، جایی که اکنون با همکارانمان ملاقات می کنیم.

صبر کنید ، چه؟

“آنجا اما به لطف خدا می روم من” واقعاً فقط در مواردی صدق می کند که فردی تاکنون با موفقیت در تماس تلفنی از کار خارج شده باشد. با فرض – امیدوارم به درستی – که تعداد کمی از افراد چنین کاری می کنند ، آنها در اینجا چیزی برای ترسیدن ندارند.

مرز شکننده بین صفحه و واقعیت ، از همه مکان ها ، به نمایش گذاشته شد ، جلد 7 دسامبر نیویورکر، که در آن یک زن در رایانه خود ظاهر می شود ، کاملاً کمر و چسبان است. در بی نظمی گاه به گاه زیر.

اگر این یک تمایز ظریف است ، مرا ببخشید ، اما احساس می کنم “پوشیدن شلوارک عرق” در تماس با “لمس آلت تناسلی خود” در هنگام تماس نیست. شاید عدم شناخت من از شباهت همان چیزی باشد که من را از نوشتن برای تایمز باز می دارد.

هنوز هم ، همانطور كه ​​كوند نست ، ناشر نیویوركر ، در كنار سایر سازمان های رسانه ای با انتقاد از نخبه سالاری و تاخیر در مورد تنوع روبرو شده است ، حتی از جانب افراد معتبر قدیمی آن نیز جای خطا وجود ندارد.

در ماه ژوئن ، سردبیر Bon Appétit ، آدام راپوپورت ، پس از آنکه تصویری از او با رنگ قهوه ای در اینستاگرام ظاهر شد ، کنار رفت.

جای کمی برای خطا. براون فیس

من نوعی امیدوارم که این یک سبک سبک باشد ، جایی که نویسندگان این تقابل های دیوانه وار را برای اثر قلم می زنند. آنها همچنین با صراحت یادداشت می کنند که “آقای توبین همچنین یک پسر کوچکتر به نام روری با کیسی گرینفیلد ، یک وکیل دارد دفن لید آنقدر عمیق است که از یک حمله هسته ای جان سالم به در ببرد. اگر نواختن آب نبات قصد داشت ، من خلاف آن را توصیه می کردم.

اما استمنا در یک جلسه کاری که از راه دور انجام می شد ، یک امر جدید برای تجارت بود.

به روشنی ، خودارضایی در یک جلسه کاری همیشه “نظم جدیدی از تجارت” خواهد بود زیرا بیشتر کارفرمایان فرصتی برای عملکرد تکرار شده فراهم نمی کنند. به طور جدی ، علیرغم همه افتضاح های درخشان درباره حرفه توبین در این مقاله ، او یک دانه برف خاص نیست. او کارهای خوبی انجام داده است. او یک کار ضعیف انجام داده است. یک شبکه یا مجله می تواند هر یک از تعدادی از گروه تحلیل گران حقوقی من را جایگزین او کند. همه ما به دانشکده های نخبه حقوقی رفتیم و در شرکت های معتبر Biglaw یا دولت کار کردیم. هیچ چیزی به جز شبکه های پسران قدیمی و اینرسی احمقانه وجود ندارد که تفسیر حقوقی جفری توبین را محدود کند. و این دقیقاً همان جذابیت رسانه ای جزیره ای است که “آه ، والدین او روزنامه نگار بودند و او فقط در بهترین مدارس خصوصی تحصیل می کرد” که باعث ایجاد یک پروفایل مزخرف مانند این می شود. صنعتی که تا حد هسته اصلی آن پوسیده نبود ، بدون فکر از توبین نقل مکان می کرد و از انتشارات دیگری “نفر بعدی” نام می برد.

علاوه بر دعوت از تمسخر مجله ای که عزت و خویشتن داری آن از سال های ویلیام شاون بخشی از مارک تجاری آن بوده است ، اما یک مسئله منابع انسانی فوری ، حتی در سال 2020 ارائه شده است.

خوب لعنتی خداوند.

من می دانم که آنها به دلیل بزرگنمایی “خیلی 2020” می گویند ، اما اینطور به نظر می رسد که اگر هزاره های دگگون خیلی حساس نبودند ، جک زدن در یک جلسه مسئله منابع انسانی نبود!

صحبت از پروردگار …

مالکوم گلدول ، یکی از مشهورترین همکاران مجله ، در مصاحبه ای گفت: “من خبر انتشارات Condé Nast را خواندم و متعجب شدم زیرا هیچ توجیه فکری برای کاری که آنها انجام می دادند پیدا نکردم. آنها فقط تصور می کردند که او کاری وحشتناک انجام داده است ، اما هرگز به ما نگفتند که کار وحشتناک چیست. و تنها احساس من – تنها راهی که می توانم آن را توضیح دهم – این بود که کونده نست روشی غیرمنتظره را به سمت آموزش سنتی کاتولیک در پیش گرفته بود. ” (آقای گلدول سپس كتاب مقدس خود را بیرون آورد و برای یك خبرنگار قرائت كرد تمثیل از پیدایش 38 که در آن خداوند مردی را به دلیل تسلیم شدن در برابر گناه خودارضایتی ، سرنگون می کند.)

البته آنها راهی پیدا کردند که مالکوم گلادول را به این زباله ها بیندازند. و مطمئناً او نمی توانست بحث را بدون تلاش برای ایجاد ارتباط ظاهری كتاب مقدس انجام دهد. مشتاقانه منتظر کتاب بعدی گلادول با عنوان “Wanking Point” ، یک لیست بزرگ بیش از 8 بار تمدن غربی با استمنا changed تغییر کرده است.

و این حتی توصیف دقیق آن قسمت نیست. متکلمان آن داستان را به منع “ارضای خود” اما خدا تعبیر کرده اند در حقیقت اوانان را سرنگون کرد زیرا او از شیردهی همسر برادرش امتناع ورزید ، چیزی که خدا در آن عهد عتیق بود.

“من فکر می کنم که این یک غم انگیز است که یک مرد اخراج می شود به خاطر اینکه فقط یک کار واقعا احمقانه انجام داده است” [Masha Gessen] گفت “این معادل بزرگنمایی این است که یک استراحت ناهار را به مدت نامناسب انجام دهید ، در آن زمان رابطه جنسی برقرار کنید و سرتان بیفتد.”

چیزی شبیه به یک وقفه ناهار طولانی نامناسب نیست. مثل این است که یک وقت ناهار را استراحت کنید ، به دفتر برگردید ، به یک جلسه بروید و آلت تناسلی خود را دور میز اتاق کنفرانس تکان دهید. چگونه این نویسندگان در قیاس بسیار وحشتناک هستند؟

چندین نفر از همکاران قدیمی آقای توبین احساس می کنند که وی به طور ناعادلانه مجازات شده است. جاناتان آلتر ، 40 سال دوست آقای توبین ، پس از اعلام خروج آقای توبین از نیویورکر ، در توییتر نوشت: “شما یک فرد خوب و یک روزنامه نگار فوق العاده هستید و در اینجا کاری نکردید که به کسی خارج از خود و خانواده خود آسیب برساند.” .

آقای آلتر بعداً تلفنی گفت: “من اوباش توییتر را دوست ندارم و قلدرهای چپ یا راست را که در فرهنگ لغو شرکت می کنند دوست ندارم.” “من با هم آمیختن جرایم مشکل دارم. نمی گذارم آل فرانک در همان رده هاروی وینستین

بله ، هیچ کس انجام نمی دهد. به همین دلیل آل فرانکن شغل خود را به عنوان سناتور ایالات متحده از دست داد و هاروی وینستین تا آخر عمر به زندان می افتد. اینگونه است که شما با تخلفات برخورد نمی کنید.

و صادقانه بگویم ، جفری توبین ممکن است در واقع این را درک کند:

اما آقای توبین ممکن است ترحم کسی را نخواهد. در میان مراحل تأیید دادگاه عالی 2018 برای دادگستری برت کاوانو ، روزنامه نگار با استهزا از CNN جمهوری خواهان گفت که مردان سفید پوست ، به عنوان یک جمعیت شناس ، بدرفتاری می کنند. آقای توبین گفت: “زباله”. “همه اینها غر زدن درباره وضعیت بد مردان سفیدپوست مضحک است. “

در واقع. جفری توبین ، که دارای چندین کتاب پرفروش است ، برخی از آنها در هالیوود انتخاب شده اند ، خوب خواهد بود. او شروع به خسته كردن به ناف (امیدوارم با توقف در ناف) كند و برای بقیه روزهای خود راحت زندگی و كار كند. یا شاید فقط یک طرفدار. هرچه باشد خوب خواهد شد.

نوشتن برای نیویورکر و استفاده از CNN برای توضیح اینکه چه قضاوتی خلاصه برای بینندگان گیج شده است ، همانطور که فکر می کنند در آکادمی آمادگی Bumblyfuck Friends است ، حق خدادادی نیست. “شانس دوم” فقط عبارتی است که از امتیاز مضاعف برای توجیه زندگی بدون هیچ نتیجه ای برای هیچ یک از اقدامات آنها استفاده می شود. آنچه مردم مستحق آن هستند ، اقدامات دوم است – از خطا بیرون آمده و چیز دیگری را شروع می کنند. شغل قدیمی آنها نباید منتظر آنها در طرف دیگر باشد چون آنها بهم ریخته اند. با آن کنار بیایید و ادامه دهید.

و جفری توبین برای تحویل دادن برنامه بعدی خود نیازی به فضای رسانه ای خمیده به عقب ندارد. اگر او بخواهد به آنجا برود و آن را کسب کند ، مهارت ها و هر مزیت لازم را دارد.

زودتر: جفری توبین یک خدای بزرگ ، خدای من ، دیک او را می سازد !!!


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer