Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که وجود دارد برخی از حوزه های قضایی احتیاط را به باد تحمیل می کنند در طی همه گیری و گفتن به متقاضیان که سخت شدن و از بین رفتن نارسایی تنفسی باعث ایجاد شخصیت حرفه ای می شود ، بیشتر آنها فعلاً از نسخه آنلاین پیروی می کنند. آیا آزمون آنلاین یک اختلال وحشتناک بود؟ کاملا. اما این کسی را نکشت و پاک کردن این که نوار فوق العاده کم آن به طرز حیرت انگیزی اتفاق می افتد که این روزها برای “خوب” می گذرد.

اما نباید باشد. این از یک آزمون حضوری بهتر است و این توانایی را دارد که یک جایگزین کاملا مناسب باشد ، اما تجربه ملی با آزمون اکتبر – تعصب نژادی، پرچم های تقلب عظیم، متقاضیان ادرار روی خودشان یا مجبور شدن کاملاً به دلیل بزرگسالی، آ زن برای جلوگیری از گیر افتادن توسط این نرم افزار ، از طریق کار بی حرکت نشست – موفق شد بیشتر افراد را از طریق یک آزمون کوتاه بدست آورد ، بنابراین بازرسان وکالت تصمیم گرفتند دوباره آن را امتحان کنند.

در واقع ، آنها تصمیم گرفتند دو برابر شوند! علیرغم مشکلات حاد ناشی از الگوریتمهای proctoring که متقاضیان را برای چشمک زدن بیش از حد در طول نسخه کوتاه شده آزمون وکالت ، پرچم گذاری می کردند ، دادگستری ها تصمیم گرفتند پر شده این بار امتحان کن از آنجا که وکالت دادگستری باید آزمون کامل را انجام دهد (مگر اینکه شما افرادی باشید که در آزمون وکالت می نویسید) ، بنابراین این بچه ها باید همان کار را انجام دهند. جز این که همان چیز نیست. همانطور که من در امتحان وکالت شرکت نکردم و در هر دو مسیر سربالایی در برف قدم می زدم – ژوئیه بود ، اما موضوع را فهمیدید – من همچنین آن را تحت نظارت باگی در طی یک بیماری همه گیر جهانی نگرفتم. این حتی در همان پارکینگ تجربه آزمایش نیست.

اما تست کامل آن خواهد بود. بدون وقفه حمام ، بدون اینکه حرکت کنید به صفحه خیره شوید ، مدت طولانی تری بنشینید! و به یاد داشته باشید که اماکن اسکان معلولان زمان بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند ، بنابراین این امر باعث می شود که حبس پانتوپیکونیک اجباری آنها حتی برای مدت طولانی تری ادامه یابد.

عضو مجمع نیویورک جو آن سیمون قانونگذاری معرفی کرد اگر آزمون از راه دور باشد ، اجازه می دهد تا آزمون وکالت کتاب آزاد برگزار شود. این یک مفهوم کاملاً بدیع نیست. در شرایطی که ارائه دهنده آنلاین آن شکست خورد و دولت مجبور شد امتحان را از طریق ایمیل ارائه دهد.

با اجرای آزمون وکالت به عنوان یک آزمون کتاب آزاد ، همه این موارد قابل فرار است. وکلا با استناد به متون وکالت را انجام می دهند نه با حافظه. این امر نه تنها واقعیت عمل حقوقی را منعکس می کند بلکه نیاز به نرم افزار نظارت از راه دور سرزده ، از جمله تشخیص چهره آزمون دهندگان را در طول آزمون وکالت فوریه 2021 از بین می برد.

بیایید همه دوباره بگوییم: “وکالت یک آزمون کتاب آزاد است

مقاومت در برابر امتحانات کتاب آزاد دروغ مهم در قلب صنعت آزمون وکالت را آشکار می کند. ما نمی توانیم امتحانات کتاب آزاد داشته باشیم ، زیرا ممکن است بسیاری از افراد پاسخ های “درست” به اندازه کافی مشابه داشته باشند. و این مشکلاتی را به وجود می آورد زیرا علیرغم اینکه صورتحساب خود را به عنوان آزمون حداقل صلاحیت ، آزمایش می کند در واقع خودش را مقیاس می کند تا اطمینان حاصل کند که درصد معینی از مردم شکست می خورند، بنابراین در وهله اول نیاز به آزمون را توجیه می کند (برای جلوگیری از افرادی که تصمیم گرفتند آنها را قبول نکنند).

آزمون کتاب باز شبیه سازی واقعی تر از عمل وکالت است. این نتایج – با فرض عدم وجود انگشت شست در مقیاس – نتیجه ای است که برای دستیابی به حداقل صلاحیت اندازه گیری می کند و تقریباً از همه مشکلات امتحانات آنلاین جلوگیری می کند.

اگر در نیویورک هستید ، به آنجا بروید و از این لایحه عقل سلیم دفاع کنید. اگر در حوزه قضایی دیگری هستید ، این لایحه را برای قانونگذاران خود بفرستید و از آنها بخواهید که این روند را دنبال کنند. آسیب به مردم “وکلائی که می دانند چگونه تحقیق کنند” نیست ، بلکه افراد زیادی هستند که تلاش می کنند “موشکافی طبیعی” را از حافظه فراخوانی کنید.

وکلای آزمایشی مانند شما می خواهید که آنها تمرین کنند. وکلای آزمایشی مانند انسان ها. کتاب باز وکلای آزمون.

زودتر: آزمون وکالت کالیفرنیا یک سوم از متقاضیان را به عنوان تقلب پرچم گذاری کرد
آزمون های آنلاین وکالت به فناوری تشخیص چهره متکی هستند و حدس می زنند چه؟ هنوز نژادپرستانه است!
مانند COVID-19 ، آزمون وکالت آنلاین نیز یک فاجعه است و کاملاً قابل پیشگیری است
آزمون وکالت آنلاین به دو روز انتقام جویی بی رحمانه رسید
قالب آزمون نوار آنلاین ایندیانا جونکس ، آزمون را از طریق ایمیل انجام می دهد
ExamSoft به سناتورها می گوید که مشکلات تشخیص چهره تقصیر همه است اما آنها
مدافع برجسته آزمون وکالت Nation دقیقاً می داند که چگونه برای سیستم های امتیازات دیپلم ارزش قائل شویم


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer