Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Justice Sonia Sotomayor (عکس از آلیسون شلی / گتی ایماژ)

یکی از دلخراش ترین داستان های سال 2020 – سالی پر از خبرهای افتضاح – بود تیراندازی در خانه قاضی فدرال استر سالاس، که باعث زخمی شدن شوهرش ، وکیل مدافع مارک آندرل شد و پسر 20 ساله او ، دانیل آندرل را کشت. در پرونده مشکوک است به سرعت به عنوان Roy Den Hollander ظهور کرد ، وکیل حقوق مردان و همکار سابق کراوات ، که رنت آنلاین قاضی سالاس را هدف قرار داد.

قاضی سالاس پس از قتل پسرش به سرعت شد یک مدافع برای افزایش حفاظت برای قضات فدرال البته ، مانع همیشگی برای حاکمیت واقعی ، رند پل ، قانون پیشنهادی را مسدود کرد، به نام پسر مرد قاضی نامگذاری شده است.

دیشب، 60 دقیقه پخش شد یک مصاحبه قدرتمند با قاضی سالاس که در آن او به جهانیان گفت که ، با وجود همه چیزهایی که پشت سر گذاشته ، او به کار خود به عنوان قاضی فدرال ادامه خواهد داد ، “تا آنجا که من روی نیمکت انجام می دهم ، نه ، این تغییر نخواهد کرد. من اجازه نمی دهم [a murderer] صداقت ، اخلاق کاری و غرور مرا از بین ببرید. “

سالاس همچنین فاش کرد که هالندر برنامه های بزرگتری نسبت به حمله به او داشته است. در جستجوی قفل هلندر:

[The FBI] “یک اسلحه دیگر ، یک Glock ، مهمات بیشتر پیدا کرد. اما نگران کننده ترین چیزی که آنها پیدا کردند یک پوشه مانیل بود که در آن از طریق Justice Sonia Sotomayor استفاده شده بود. ” سالاس افزود: ”چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد؟ اما باید درک کنیم که قضات در معرض خطر هستند. اینکه ما هر روز بخاطر انجام کارهای خود خود را در معرض خطر بزرگی قرار می دهیم. “

اخبار مربوط به این تهدید علیه دادگستری Sotomayor با یک نظر تازه منتشر شده توسط دفتر مشاور حقوقی وزارت دادگستری ایالات متحده از سال 2010 ، جزئیات امنیت اضافی مورد نیاز برای محافظت از نامزد دیوان عالی کشور در آن زمان را توضیح می دهد ، گزارش شده توسط Law.com:

نظر استفاده دولت از صندوق “نیازهای پیش بینی نشده” برای پرداخت هزینه های مربوط به امنیت نامزد دیوان عالی کشور در آن زمان را توجیه کرد.

نظر OLC که در سال 2010 توسط وکیل وقت DOJ نوشته شد ، نظر OLC گفت که هزینه های Sotomayor در توصیف قانون “پیش بینی نشده” بود زیرا سرویس مارشال ایالات متحده “به طور غیر منتظره اطلاعاتی در مورد نامزد رئیس جمهور را دریافت کرد که باعث شد وی تشخیص دهد که وی به حمایت از جزئیات امنیتی و درخواست درخواست اقامت وی ​​در هتلی با ویژگی های امنیتی مناسب. “

اما چیزی بیشتر از عدالت سوتومایور است که تهدید می شود. فیکس دیوان در توئیتر خود درخواست های FOIA را که پس از مرگ آنتونین اسکالیا ارسال شده است ، نتایج “دلهره آور” را نشان داد – بیش از 3000 صفحه تهدید گزارش شده علیه قاضی دادگاه عالی:

در زیر این اصلاحات هرچه که باشد ، به نظر می رسد تهدیدهای واقعی و مداوم برای دیوان عالی کشور وجود دارد – چیزی که قیام ششم ژانویه باعث تسکین شدید شد. وقت آن است که ما کاری در این باره انجام دهیم.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer