Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه مطالب مربوط به مادری در حرفه وکالت ، با مشارکت دوستان ما در است MothersEsquire. Lynsi Brantley به صفحات ما خوش آمدید. کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire اهدا کنید.

وکلا ساعت های طولانی در یک محیط خصمانه و پر استرس کار می کنند. مادران هم تقریباً همین کار را می کنند. اگر وکیل هستید و یک مادر … خدا کمک کند. هنوز هم ، حتی اگر کار ما به عنوان مادر بسیار کم ارزش است ، حداقل ما به عنوان وکیل غرامت عادلانه دریافت می کنیم. درست؟

نه کاملا. طبق آخرین اطلاعات سرشماری ، شغل وکالت بیشترین شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی را در بین سایر مشاغل دارد ، به گونه ای که زنان 54.7٪ از آنچه مردان برای همان کار می گیرند ، درآمد دارند. این در بالای صفحه حتی بدتر می شود: در بزرگترین شرکت های حقوقی ایالات متحده ، کل جبران خسارت شرکای زن 53 درصد کمتر از همکاران مرد آنها است.

نابرابری درآمدی مادران دارای مشاغل طلبکارانه در خارج از خانه را تحت فشار زیادی قرار می دهد. اگر درآمد کمتری دارید ، ممکن است متوجه شوید که سوالات سخت زیادی را مطرح می کنید. آیا برای انجام وظایف بیشتر در خانه باید ساعات کمتری کار کنید؟ آیا شما در تصمیم گیری در مورد امور مالی خانواده از قدرت تصمیم گیری برابر برخوردار هستید؟ آیا حتی می توانید از شوهر خود بخواهید که مسئولیت مراقبت از خانه و خانه را تقسیم کند؟

هر یک از این س questionsالات نشانه موضوعی عمیق تر است: زنان به دلیل مشارکت ما ، چه در محل کار و چه در خانه ، بها داده نمی شوند. مهم نیست که چند ساعت صورتحساب یا تعداد زیادی پوشک عوض کنیم – به ندرت برای زمان ، انرژی و تخصص خود جبران می کنیم.

همه ما صرف نظر از صنعت و جنسیت باید برای برابری حقوق تلاش کنیم. تا آن زمان ، در اینجا سه ​​استراتژی آورده شده است که به من کمک می کند ارزش خود را داشته باشم علی رغم اینکه از شوهرم کمتر است. اگر در وضعیت مشابهی هستید ، این استراتژی ها ممکن است برای شما نیز مفید باشند.

  • به کل خسارت خود نگاه کنید ، نه فقط به فیش حقوقی خود

مراقب باشید برای تعیین درآمد کل خود فقط به فیش حقوقی خود تمرکز نکنید. این تعداد با یک شوت از راه دور کل داستان را روایت نمی کند. به عنوان مثال ، من یک وکیل دولت هستم ، و حقوق من در پایین ترین سطح منحنی قرار دارد. اما من مزایای کامل دولت را نیز دریافت می کنم: بهترین بیمه درمانی موجود ، و یک برنامه بازنشستگی سریع برای تکمیل آن. اگر این اعداد را اجرا کنید ، بیمه و بازنشستگی می تواند سالانه ده ها هزار دلار درآمد اضافی برابر باشد.

وضعیت مالی شما منحصر به فرد و بسیار پیچیده تر از شماره مندرج در حقوق است. از دست دادن درآمد پنهانی که در مناطق دیگر ایجاد می کنید آسان است ، بنابراین حتماً یک ارزیابی کلی انجام دهید. فقط به مزایا نگاه نکنید. اگر به صورت نیمه وقت کار می کنید یا از راه دور کار می کنید ، می توانید هزاران نفر از خانواده خود را در مراقبت از کودکان پس انداز کنید. اگر شرکت شما چند بار در هفته ناهار را تأمین کند ، در خرید مواد غذایی یا خرید صرفه جویی می کنید. همه اینها برای گفتن است ، اگر می خواهید کل خسارت خود را بدانید ، حتما فراتر از چک حقوق نگاه کنید. شکاف دستمزد بین شما و همسرتان ممکن است به میزان قابل توجهی کمتر از تصور شما باشد.

  • رویکرد جهانی به امور مالی خانواده خود داشته باشید

تصور کامل شدن یک در ازدواج در ازدواج می تواند دشوار باشد. وقتی همسر می شوید نباید هویت فردی خود را از دست بدهید. اهداف و دستاوردهای شخصی شما و همسرتان مهم است. اما شما دو نفر اکنون به صورت تیمی کار می کنید و مطمئن ترین راه برای ایجاد ذهنیت تیمی تلفیق امور مالی است. دیگر نه حسابهای او و حسابهای او ، نه بدهی جداگانه ای ، نه کارت اعتباری مخفی.

جمع کردن پول شما مزایای بسیاری دارد. اول ، حساب های بانکی مشترک پوشش بیمه فدرال حساب های فردی را دو برابر می کنند. ثانیاً ، وقتی مجبور نیستید تصمیم بگیرید که چه کسی صورتحساب را پرداخت می کند ، هزینه های خانه سردرد کمتری دارد. سوم ، یک رویکرد جهانی به درآمد خانواده شما ، ذهنیت سالم تری در مورد درآمد به شما می دهد. به جای اینکه بگویید ، “من 5000 دلار در هر دوره حقوق می گیرم و او 10،000 دلار” ، شروع به گفتن کنید ، “ما 15000 دلار در هر دوره حقوق می گیریم.” تصمیم گیری مالی (در واقع ، تمام تصمیم گیری ها) وقتی شما و همسرتان یک طرف باشید بسیار راحت تر است.

  • موفقیت را با شرایط خود بسنجید

پول عالی است. این قسمت بسیار مهمی از شغل شما است. اما در مورد رضایت شغلی واقعی این همه اهمیت ندارد. وكلا بیش از مبلغ كلی به امنیت و ثبات درآمد خود اهمیت می دهند. مواردی مانند تعادل بین زندگی کار ، ارتباطات بین فردی و کنترل بر محیط کار برای خوشبختی کلی وکلا از شغلشان اهمیت بیشتری دارد. در بسیاری از مواقع ، برای داشتن یک تجربه شغلی کلی بهتر ، مجبور به جبران خسارت بیشتر هستیم. این اشتباه نیست ، و مسلماً بازگشت بهتری از سرمایه گذاری شغلی شماست. به احتمال زیاد در شغلی می مانید که باعث خوشحالی شما شود. اگر 20 تا 30 سال در شغلی با درآمد متوسط ​​بمانید ، كل درآمد شغلی شما می تواند كمی بیشتر از همكار بزرگ حقوق باشد كه كار خود را با حقوق بالاتر شروع می كند ، اما چند سال بعد می سوزد و ترك می كند.

درآمد موفقیت نیست. من اغلب می شنوم که حرفه زن تنها در صورتی موفقیت آمیز است که وی درآمد یا بیشتر از پسران داشته باشد. این زباله کامل است. حرفه شما اگر به شما کمک کند زندگی ای دوست داشته باشید موفق است. شما تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما و آینده شما بهتر است. اگر این به معنای کار در شغلی است که درآمد کمتری از شوهرتان دارید ، عالی است. اگر این بدان معنی است که شما به طور کلی تمرین را ترک می کنید ، عالی است. تصمیماتی که شما را در پایان روز برآورده می کند ، معیار موفقیت شما هستند.


لینسی برانتلی دستیار دادستان منطقه راندال در کنیون ، تگزاس است. وی مدرک JD خود را از دانشکده حقوق Maurer دانشگاه ایندیانا و لیسانس خود را در اجرای پیانو از دانشگاه A&M West Texas بدست آورد. او و همسرش هر دو نوازنده مشتاق هستند و در اوقات فراغت با هم از نواختن ویولن و پیانو لذت می برند. Lynsi یک دختر بچه زیبا و یک سگ نجات دیوانه دارد که هر دو هنگام کار در خانه مطمئن می شوند که به او ورزش زیادی می دهند.

logo-footer