Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس اصلی توسط اندرو لیپوفسکی / گتی ایماژ)

به سلامتی ، مشتریان!

ابتدا می خواهم از همه کسانی که توصیفات بدهی را ارسال کرده اند تشکر کنم. دیدن اینکه دیگران چگونه به بدهی های خود نزدیک می شوند مفید بود و من اطمینان دارم که به خوانندگان دیگر کمک خواهد کرد تا استراتژی های خود را بشناسند.

چند توصیه کلی. افراد زیادی بی اعتمادی را ذکر کردند که متوجه شدند زمان آن است که وام های خود را بازپرداخت کنند. یکی از خوانندگان گفت که آنها “یک بار از نظر جسمی بیمار بودند [they] علاقه آنها را دید و فهمید که صفر (بخوانید: 0 دلار) از پرداخت ماهانه آنها به سمت اصل پول می رود! ” چندین خواننده به اشتراک گذاشتند که تعجب آور است که سرعت 5-8 interest ترکیب ترکیب ، اشتباه ، ترکیبات به چه سرعت انجام می شود. عاملی که در آن هنگام به گزینه (های) وام خود نگاه می کنید!

من در پاسخ ها دو پاسخ به بدهی دیدم: 1) بدهی را سریع پرداخت کنید یا 2) تأخیر در بازپرداخت برای سرمایه گذاری در جای دیگر. هر دو محاسن خاص خود را دارند. یکی از خوانندگان در اردوگاه بازپرداخت سریع در راه است تا خیلی سریع بدهی همسر و خود را پرداخت کند. آنها خانه کوچکی خریده اند و با گذشت زمان تعمیرات آن را انجام می دهند. افراد در اردوگاه دوم برای انجام کارهایی از جمله خرید یک خانه خوب برای خود و خانواده شان ، پس انداز پول برای تحصیل فرزندشان ، یا بازپرداخت دیون خود و قبول با پرداخت 500 دلار 30 ماه آینده

برخی توصیه ها برای 1 لیتر: قیمت فاکتور زمانی که در نظر می گیرید در کدام مدرسه شرکت کنید. سعی کنید با وام های زیر 100 هزار دلار فارغ التحصیل شوید. علاقه مرکب بیشتر از درک قانون ضد ابدی در حالی که کم خواب است ضربه می زند. شما احتمالاً هنوز اموالی نداشته اید. شما نمی دانید این برای زمینه چیست. سخت است. به شما گفته اند

برخی توصیه ها برای 3L: در این مرحله ، ممکن است در حالت زنده ماندن باشید. کمتر نگران باشید ، شبهای بی خوابی که نگران بدهی هستید کمکی به شما نمی کند. کمتر استرس داشته باشید و بیشتر بودجه دهید.

این پست امروز است! من پاسخ بیشتری برای شانه زدن دارم ، اما لطفاً برای من بیشتر بفرستید [email protected] با عنوان “شهادت بدهی”. من از شما راهنمایی خواهم کرد که به 1 لیتر ، فارغ التحصیلی 3 لیتر و استخدام های جدید که می خواهید ارزش خالص صفر و بالاتر را داشته باشند ، می دهید. کلیه اطلاعاتی که خوانده و به اشتراک گذاشته می شود ناشناس خواهد بود مگر اینکه در غیر این صورت درخواست شود. بیایید با هم آن را رقم بزنیم.

برای شرکت در این مجموعه باید این معیارها را داشته باشید:

  1. شما یک بورس تحصیلی کامل و غیر شایسته به مدرسه حقوقی مورد نظر خود دریافت نکردید. بورسیه های تحصیلی جزئی خوب است. بورس تحصیلی تمام عیار نیست ، مگر اینکه شما در دوره ای از تجربه دانشکده حقوق خود را از دست داده اید.
  2. دریافت هدیه نقش زیادی در برنامه های بازپرداخت بدهی شما ندارد. این بدان معنی است که هیچ خانه ای به عنوان فارغ التحصیلی یا وام های کوچک یک میلیون دلاری وجود ندارد.
  3. شما درآمد خود را کنترل می کنید. # بریتنی رایگان
  4. شما باید حداقل پنج رقم بدهکار باشید و JD داشته باشید. من اهمیتی نمی دهم که این بدهی از مدرسه باشد ، شلوارک کوتاه GME خراب شود یا مواردی از این دست. فقط باید بد باشی

کریس ویلیامز در ژوئن 2021 به عنوان مدیر شبکه های اجتماعی و دستیار ویرایشگر بالای قانون درآمد. قبل از پیوستن به کارمندان ، او به عنوان یک Memelord خردسال ™ در گروه فیس بوک مهتاب کرد. الگوهای مدرسه قانون برای Edgy T14s. قبل از آن ، او ستون هایی را برای یک مجله آنلاین به نام The Muse Collaborative با نام قلم نوشت کنهمو. وی ایالت بزرگ میسوری را به اندازه کافی تحمل کرد تا بتواند از دانشگاه واشنگتن در مدرسه حقوق سنت لوئیس فارغ التحصیل شود. او یک قایق ساز سابق است که نمی تواند شنا کند ، نویسنده منتشر شده در مورد نظریه نژاد انتقادی ، فلسفه و شوخ طبعی، و عشق به دوچرخه سواری دارد که گاه گاهی همسالان او را آزار می دهد. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer