Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بسیاری از افراد در صنعت ما موافقت خواهند کرد که همه گیری ها این فصل برنامه ریزی را از سالهای گذشته جدا می کند. همانطور که به سال 2021 نگاه می کنیم ، بسیاری از ملاحظاتی که سازمان ها برای سال 2020 در نظر گرفتند – از جمله روند کار از راه دور ، نحوه ارتباط با مشتری و مشاوران و در دسترس قرار دادن ابزارها و راه حل های مناسب برای کارمندان – در سال آینده انجام می شود ، زیرا ما به پیمایش در سرزمین ثبت نشده ادامه دهید. از آنجا که صنعت ما همچنان در قانون اعمال تغییر لرزه ای را تجربه می کند ، نیاز به نوآوری – استفاده از افراد ، فرایندها و فناوری برای انجام کار بهتر ، سریعتر یا کارآمدتر – هرگز اهمیت بیشتری نداشته است.

اکثر آمریکایی ها با داستان مریوثر لوئیس و ویلیام کلارک ، رهبران مشهور یک اکتشاف برای پیمایش مسیری در کل قاره آمریکای شمالی آشنا هستند. اندکی پس از خرید لوئیزیانا ، توماس جفرسون کار آنها را با هدف یافتن راهی برای انجام تجارت در سراسر کشور در حال گسترش سفارش داد.

در سال 1804 ، هنگامی که اعزام لوئیس و کلارک از سنت لوئیس عزیمت کردند ، اقیانوس آرام و ساحل غربی آمریکای شمالی “شناخته شده” شناخته می شدند ، زیرا کاوشگران اسپانیایی موفق شده بودند از مکزیک کنونی عبور کنند و جیمز کوک نیز در آن تحقیق کرده بود مناطقی از اقیانوس آرام. بازرگانان و تله اندازها در مناطقی مانند داکوتاها و چندین کشور بومی آمریکا در غرب قاره جهان محل استقرار داشتند. عامل ناشناخته – و آنچه لوئیس و کلارک در جستجوی یافتن آن با کمک ساکاگاوا بودند – راهی مطمئن برای حرکت از شرق به غرب بود که نه از طریق کشف یا اختراع ، بلکه در جستجوی راهی بهتر برای انجام کاری نوآوری داشت. که می تواند راه را برای آینده هموار کند.

داستان لوئیس و کلارک درسهای خوبی را ارائه می دهد که همه ما می توانیم از نوآوری یاد بگیریم. در اینجا سه ​​مورد آورده شده است.

جدول زمانی نوآوری همیشه قابل پیش بینی نیست. امروز ، اگر قصد سفر از سنت لوئیس به پورتلند ، اورگان را داشتیم ، گزینه ها و مسیرهای مختلفی برای رسیدن به آنجا از طریق هوایی یا زمینی داریم. ما می توانیم از راه دور یا زمان پیشرفت را در برابر هدف خود بسنجیم.

پیش بینی غیرمترقبه برای یک نقشه راه قبل از شرکت در یک پروژه غیر معمول است – اما نوآوری غالباً نامشخص است و انتظار اطمینان در جایی که می توان پیشرفت را مانند نشانگرهای مایل در بزرگراه اندازه گرفت ، مشکل ساز است. نوآوری تقریباً طبق تعریف نیاز به کشف و آزمون و خطا دارد. با این اوصاف ، ترسیم بخشهایی از یک پروژه زودتر از موعد (شاید هفته ها یا ماهها بطور همزمان) برای کمک به پیگیری پیشرفت می تواند مفید باشد.

نوآوری ممکن است به تکنیک های مختلف برنامه ریزی نیاز داشته باشد. اگر می دانیم که نمی توانیم قبل از شروع یک پروژه اطمینان داشته باشیم ، پس چگونه رهبری باید آن را مدیریت کنند؟

در مورد لوئیس و کلارک ، آنها از دیگران یاد گرفتند که قبلاً کاوش های قبلی را انجام داده بودند. آنها با ساخت یک قایق بادبانی برای سفر آماده شدند ، افراد و تجهیزات را به خدمت گرفتند و هنگامی که مجبور شدند زمین های ناهموار را مقیاس بندی کنند ، پیشاهنگی را برای تعیین بهترین مسیر اعزام کردند. سرانجام آنها از شکاف قاره عبور کردند و نهرها شروع به جریان به سمت غرب کردند و به رودخانه های دیگر پیوستند و رودخانه ها را تشکیل دادند.

آنچه ما می توانیم از این یاد بگیریم این است که وقتی صحبت از استفاده از فناوری در یک شرکت حقوقی می شود ، رهبری باید بودجه ای برای “کار کشف” برای درک پارامترهای یک پروژه و آنچه ممکن است فراهم کند. لیستی از ناشناخته ها را می توان تهیه و از نظر خطر ارزیابی کرد. می توان گزینه های جایگزین را برای راه حل های احتمالی “جست وجو” کرد. پس از در نظر گرفتن این مراحل ، از طریق اثبات مفهوم ، می توان از روشهای سنتی مدیریت پروژه برای برآورد هزینه های پروژه و جدول زمانی استفاده کرد.

نوآوری یک روند است نه یک رویداد. پروژه های نوآوری معمولاً شامل عوامل خطرزا هستند – به هر حال ، اگر نتیجه قطعی بود ، واقعاً نوآوری نخواهد بود. اگر آنها جذابیت ملاقات با ساکاگاوا را نداشتند ، ما ممکن است داستان لوئیس و کلارک را نشنیده باشیم.

چند بار جمله هایی مانند: “ما یک بار آن را امتحان کردیم اما نتیجه نداد” شنیده ایم؟ روند نوآوری در مورد یادگیری از تلاش های قبلی و تلاش مجدد است. هیچ کس نمی خواهد یک پروژه بزرگ را شروع کند و شکست بخورد. کلید مدیریت فرآیند ایجاد پروژه های کوچک با دامنه تعریف شده ، “سریع شکست” و یادگیری از عدم موفقیت برای ایجاد سری بعدی پروژه های کوچک برای پیشبرد روند است. اگر به آن فکر کنید ، سفر لوئیس و کلارک مجموعه ای از پروژه های روزانه بود ، تعیین اینکه گروه قبل از برپایی اردوگاه برای شبانه باید چه مسیری را طی کند ، یا اینکه انتخاب کند چه مسیری را باید در یک پشته طی کند. با ساختار بخشیدن به نوآوری در یک سری پروژه های کوچکتر ، با برخی آزمایش ها و امکان شکست ، یک شرکت می تواند در داستان سفر و ماجراجویی گسترده تر موفق باشد.

متخصصان حقوقی بیش از هر زمان دیگری برای تأمین خواسته های روزافزون تحت فشار هستند. با تشخیص اینکه نوآوری همیشه خطی و قابل پیش بینی نیست و با مدیریت بر این اساس ، این فرصت را پیدا می کنیم که راه های بهتری برای نوآوری پیدا کنیم. و با درک اینکه نوآوری فرایندی است که تجسم تلاش های قبلی ناموفق است و می تواند موفقیت های جدید را آگاه سازد ، سازمان ها می توانند آماده باشند تا از مرزهای شجاعانه خدمت به مشتریان در جهان فراتر از همه گیر COVID-19 استقبال کنند.


کن کراچفیلد معاون رئیس جمهور و مدیر کل بازارهای حقوقی در Wolters Kluwer Legal & Regulator ایالات متحده است ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه راه حل های اطلاعات ، هوش تجاری ، نظارتی و قانونی. کن بیش از سه دهه تجربه به عنوان پیشرو در راه حل های اطلاعاتی و نرم افزاری در صنایع دارد. می توان به او دسترسی پیدا کرد ken.crutchfield@wolterskluwer.com.

logo-footer