Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وروبلوسکی / گتی ایماژ)

این روزها آنقدر مفاهیم مشکوک قانونی وجود دارد که در اطراف شبکه های اجتماعی شناور هستند که گم شدن در این ترکیب برای بعضی ها آسان است. اما در حالی که ما بیشتر روی نظریه های تقلب رای دهندگان حواس پرت که از پارکینگ های محوطه سازی بیرون می آیند ، متمرکز شده ایم ، اما نباید تصورات قانونی بدتر از ذهنیت بالاتر را فراموش کنیم.

مانند این موردی که بسیاری از مردم مطرح می کنند ، از جمله گزارشگر برجسته “ضد ترامپ” ، گلن گرینوالد:

نه اینطور نیست. ! بهیچوجه حتا یک کم

جو بایدن در حال فراخواندن رهبران جهان از طرف رهبران جهان است و آنها در مورد آنچه که امیدوارند هنگام شروع به کار بایدن در ژانویه ببینند صحبت می کنند. در واقع ، آنچه “دقیقاً” این است وقتی ترامپ در سال 2016 پس از قبول هیلاری کلینتون ، این تماس های تبریک را انجام داد. توجه داشته باشید که هیچ کس پیشنهاد نکرده است که دونالد ترامپ در گرفتن این تماس ها اقدام جنایتکارانه ای انجام دهد. خوب ، وجود دارد تصمیم به گرفتن تماس تبریک از تایوان روابط بین چین و ایالات متحده را جنجالی کرده و سپس یک روز را صرف تلاش برای توضیح این که این یک اقدام عمدی است به جای کشمکش آشکار یک تیم سیاست خارجی متقاعد شده است که آنها مکزیک را برای یک دیوار پرداخت می کنند. و حتی که این تخلف کیفری در نظر گرفته نشد ، بلکه احمقانه بود.

در هر صورت ، چیزی که “دقیقاً” مانند آن نیست – از نظر حقوقی – مایکل فلین است ، که در آن زمان بخشی از دولت حاکم نبوده و از دولت روسیه می خواهد اقدامات خاص سیاست خارجی را برای هدف صریح تضعیف انجام دهد. سیاست خارجی آمریکا. به طور مشخص ، او به روسیه گفت که به تحریم های منتظر دولت اوباما پاسخ ندهد. البته یک بحث وجود دارد که این از مرز عبور نمی کند و او مخالف سیاست فعلی نبوده بلکه فقط سیاست احتمالی آینده را بیان می کند … اما این تصور جسورانه ای در مورد خط موجود است. در هر صورت ، آنچه فلین است سپس دروغ گفت و ما می دانیم که این موارد اتفاق افتاده است زیرا فلین دو بار با سوگند به آنها اعتراف کرده است.

گرین والد ایده اتهام زدن کسی به دروغ گفتن به FBI را به عنوان یک جنایت مستقل دوست ندارد و قطعاً بحث هایی علیه آن وجود دارد. این توازن قوا را به طور مصنوعی بیشتر به سمت دادستان هایی متمایل می کند که می توانند اتهامات بیشتری را برای متهمان امتناع از اظهار نظر و اعتراف متهم کنند. از طرف دیگر ، این وضعیت کنونی قانون است و بر اساس آنچه اعمال می شود ، یک مأمور دستگاه امنیت ملی ترجیح می دهد با استاندارد بالاتر از کودکی که قصد دارد از اتهام سرقت مغازه خارج شود ، نگهداری شود. توجیه این موضوع برای این دسته از افراد دشوار است. فلین افشاگر نبود ، مانند افراد شجاعی که گرین والد در طول سال ها کار خود را با آنها کار کرده است. او پسری بود که به دلیل ساده پوشاندن چیزهایی که می دانست یا نادرست است ، به بازرسان دروغ می گفت.

من شخصاً گرین والد را دوست دارم. من همیشه از کارهایی که وی در مورد جریان اصلی خطرناک این ایده انجام داده است که دولت جاسوسی از شهروندان خود را نه تنها موجه بلکه ترجیح می دهد ، قدردانی می کنم. متأسفانه ، گرین والد نوعی صدای آرمان گرایانه است که سرویس های اطلاعاتی خارجی گاهی اوقات با فشار دادن نیت های خوب خود را به حد “هک” می کنند. شک و تردید گرین والد نسبت به نهادهای دولتی کاملاً مطلق است به طوری که بایدن زنگ زدن از جاستین ترودو در مورد انتخابات را “دقیقاً” همان فلین می کند تا اعتقاد راسخ خود را مبنی بر این که دولت امنیتی از سیاست خارجی ضد روسیه ترجیح می دهد و انحراف خواهد داشت ، تغییر دهد. قانون در جهت رسیدن به آن هدف.

اما مثل هم نیست


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer