Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جیم جوردن ، نماینده کنگره ، دیوانه بزرگی است. چرا وزارت دادگستری ادعای بسیار معتبر مبنی بر انداختن ماهواره های ایتالیا در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 به جو بایدن را بررسی نمی کند؟ حتی پس از آنکه رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، یک ویدیوی یوتیوب برای اثبات آن به YouTube ارسال کرد!

“این یک مشکل است” ، نماینده مجلس اوهایو در جلسه دیروز کمیته نظارت در مورد شورش کاپیتول ، با اشاره به حافظه پنهان ایمیل نشان دادن یک کمپین فشار مداوم توسط کاخ سفید برای مجبور کردن وزارت دادگستری به دخالت در انتخابات سال 2020. “وقتی رئیس ستاد رئیس جمهور ایالات متحده از شخصی در قوه مجریه می خواهد کاری انجام دهد ، و آنها اساساً انگشت او را می دهند ، من فکر می کنم این مشکلی است که ما باید بررسی کنیم.”

برای روشن شدن ، ایتالیاگیت نظریه است فراتر از batshit. این شامل باراک اوباما جمع آوری صندوق مخفی 400 میلیون دلاری جنگی و سپس تعامل با نخست وزیر سابق ایتالیا جوزپه کنته برای اخلال در جدول بندی آرا در ایالت های کلان با استفاده از ماهواره های نظامی ایتالیا است. به گفته برد جانسون ، “رئیس ایستگاه CIA” بازنشسته و ستون نویس فعلی Epoch Times ، به نوعی همه اینها در سفارت ایالات متحده در رم هماهنگ شده بود.

در روزهای سال های جدید ، میدوز ویدیویی از جانسون با عنوان “روم ، ماهواره ها ، سرورها: یک بروزرسانی” را به دادستان کل دادستان جفری روزن ارسال کرد. متأسفانه گفت ویدئو از آن زمان بوده است حذف شده به دلیل نقض شرایط خدمات YouTube ، که فقط نشان می دهد آنها برای پنهان کردن حقیقت تا کجا پیش می روند!

رودی جولیانی همچنین سعی کرد FBI را با جانسون درگیر کند و هنگامی که AG روزن از او دعوت کرد که به نزدیکترین دفتر میدانی FBI برود و همه چیز را در مورد نقشه # ایتالیا انجام دهد ، “یک توهین” خواند.

نماینده اردن نیز به همین منوال عصبانی شد که DOJ نتوانست به آن امیدوار شود و ادعاهای کلاهبرداری گسترده در آرا vote در جورجیا را بررسی کند توسط شریک Foley & Lardner شلاق خورده است کلتا میچل در هماهنگی با کارزار انتخاباتی ترامپ همان روز که او روزن را با اسپاگتی وسترن اسپم می کرد ، میدوز به روزن دستور داد “جف کلارک را بدست آورد [then head of the Civil Rights Division] بلافاصله به این موضوع بپردازیم تا مشخص شود آیا صحت این ادعا وجود دارد. “

نبود

دموکرات ها از اینکه رئیس ستاد کاخ سفید به وزارت دفاع آمریکا دستور می داد با کمپین ترامپ برای تحت فشار قرار دادن وزیر خارجه جورجیا برای مصون سازی آرای انتخاباتی ایالت جورجیا ، خشمگین شود ، خشمگین شدند. اما اردن فقط از رسوایی امتناع وزارت دادگستری از اجرای دستورات کاخ سفید عصبانی شد.

“وای ، فشار لوتا آنجاست” ، او با تمسخر با تمسخر گفت: “هر رئیس ستادی که من برای هر یک از ما شرط می بندم هر روز یک نوع ایمیل و نامه ارسال می کند. شما رای دهنده ای به دست می آورید ، اگر مردم با شما تماس بگیرند ، آن را به آژانس می فرستید: “آیا می توانید این موضوع را بررسی کنید؟” “

که تا آنجا که می رود درست است. اما این خیلی دور نیست ، زیرا کنگره رئیس DOJ نیست. طبق معمول ، قرار است یک دیوار آتش بین کاخ سفید و وزارت دادگستری برای اطمینان از اجرای قانون مستقل وجود داشته باشد – همانطور که آقای اردن مطمئناً می داند ، از آنجا که او قتل خونین را در مورد ماسک زدن کاخ سفید اوباما به مایکل فلین پس از انتخاب وی فریاد زد شیرآلات سفیر روسیه پس از افتتاح ترامپ امیدوار به تحریم است.

اما بدتر از نقض هنجارها ، تلاش آشکار میدوز برای دخالت در وزارت سیاست سیاست کاخ سفید را نقض می کند ، به عنوان جوش گرشتاین از سیاست ، نشان میدهد.

A 2017 تفاهم نامه به همه کارمندان کاخ سفید که توسط مشاور وقت کاخ سفید تألیف شده است ، دون مک گن کارمندان را نصیحت می کند که فقط او ، رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید با وزارت دادگستری تماس بگیرند.

به منظور اطمینان از اینکه DOJ وظایف تحقیق و دادرسی خود را عاری از واقعیت یا ظهور تأثیر سیاسی نامناسب انجام می دهد ، باید دقیق دنبال شود ،” او نوشت [emphasis original]، هشدار می دهد که دفتر مشاور نیاز به تأیید هر گونه ارتباط دیگر دارد و “مگر اینکه مطمئن شوید که تماس خاص مجاز است ، قبل از اقدام باید با دفتر مشاوره مشورت کنید.”

میدوز نه تنها از هنجارهای دیرینه ای که به منظور محافظت از وزارت دادگستری از نوع دخالت های سیاسی وی انجام می شد ، تخطی می کرد ، بلکه در نقض آشکار سیاست خود کاخ سفید بود.

ولی بی توجهی به تخلفات آشکار به نوعی کیف جیم جوردن است ، بنابراین شاید غرورهای دیروز جای تعجب نداشته باشد.

جردن به دلیل خصومت با سوالات تقلب در انتخابات میدوز ، مقامات وزارت دفاع را گریه می کند [Politico]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer