Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جاستین سالیوان / گتی ایماژ)

سنا در محکومیت دونالد ترامپ ناکام مانده است ، اما اریک سوالول مدیر استیضاح مجلس هنوز تسلیم نشده است. امروز نماینده کنگره کالیفرنیا پرونده دادخواست مدنی علیه رئیس جمهور سابق ، پسر بزرگ بیچاره اش ، وکیل موقت انحصاری وی و نماینده بروجری آلاباما ، مو بروکس ، که همگی قبل از حمله به پایتخت در 6 ژانویه به جمعیت MAGA خطاب کردند.

“امروز من یک ادعای مدنی علیه دونالد جی ترامپ ، دونالد ترامپ جونیور ، رودلف جولیانی و نماینده مو بروکس به دلیل تحریک حمله به کپیتول تشکیل دادم که باعث ترس و وحشت نمایندگان مجلس شد و از انجام وظیفه ما در تأیید آرای مردم آمریکا جلوگیری کرد. ، “او توییت کرد.

“به عنوان پیامد مستقیم و قابل پیش بینی ادعاهای دروغین و محرمانه متهمان در مورد کلاهبرداری و سرقت ، و در پاسخ مستقیم به درخواستهای صریح متهمان برای خشونت در تجمع ، جمعیتی خشن به پایتخت آمریكا حمله كردند و شمارش آرا college انتخاباتی كنگره را متوقف كردند. رای. متهمان اوباش را جمع كرده ، ملتهب و تحريك كردند و به همين دليل كاملاً مسئول آسيب و تخريب بعدي هستند. “

اینکه دعوی مدنی در دادگاه ناحیه ایالات متحده وسیله موثری برای جبران خسارت خواهد بود ، باید منتظر ماند. پس از تلاوت جامع رفتار متهمان منتهی به شورش ، سوالول ادعا می کند که آنها با دخالت در وظیفه رسمی وی برای تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری ، توطئه ای برای نقض حقوق مدنی وی انجام داده اند.

این ادعاهای مطرح شده توسط نماینده بنی تامپسون ، که ادعا شده آ نقض 42 USC § 1985 ، معروف به قانون کو کلوکس کلان در سال 1871، یک قانون دوران بازسازی با هدف اوباشی که در انجام کارهای خود با مقامات فدرال تداخل می کنند ، بود. آدر واقع Swalwell داشته است درخواست شده که باید شکایت او مربوط به پرونده نماینده تامپسون باشد و در جیب قاضی آمیت مهتا قرار گیرد. (طبیعتاً این هیچ ارتباطی با آن ندارد سابقه مهتا خصومت با ادعاهای وحشیانه ترامپ درباره مصونیت اجرایی.)

این نه حساب از quidian (سهل انگاری ، ایجاد عمدی پریشانی عاطفی ، تحریک) گرفته تا جالب (ادعای KKK) تا HUH چیست ؟؟؟ (کمک و مشارکت در حمله به قانون عادی زیرا ، اگرچه او هرگز مورد تعرض جسمی قرار نگرفت ، اما حضور جمعیت “باعث شد شاکی از آسیب جسمی قریب الوقوع بترسد)”. این باید یک مورد جذاب اصلاحی اول باشد ، با ترامپ و همکاران. مطمئن باشید که آنها به راحتی از حق خود برای آزادی بیان استفاده می کردند و نظری ندارم با وجود ترامپ ، اوباش ممکن است بی قاعده شود توصیه به کریستوفر میلر ، وزیر دفاع ، در 5 ژانویه که 10 هزار نیروی گارد ملی برای کنترل جمعیت مورد نیاز است.

رئیس جمهور سابق از طریق سخنگوی خود جیسون میلر ، که Swalwell را به توصیف کرد ، اظهار نظر کرد واشنگتن پست به عنوان “زندگی کم و بدون اعتبار” و دوباره مورد استفاده قرار می گیرد ادعاهای بی اعتبار که نماینده کنگره کالیفرنیا یک دارایی چینی “به خطر افتاده” است.

بروکس در اظهارنظرهای گزارش شده ، گفت: “من از جنگیدن برای انتخابات دقیق و صادقانه هیچ عذرخواهی نمی کنم.” نیوزویک. “به طور خلاصه ، من یک دعوی حقیر و سو نیت سوالول هوادار کمونیست را مانند یک نشان شجاعت می پوشم.

هنوز منتظر دون جونیور و رودی هستیم تا سرشان را بالا ببرند. بیایید فرض کنیم که رودی گفت: “خوب ، یک شماره بگیرید ،” و دیج سعی دارد فک خود را به اندازه کافی نگه دارد تا جمله های نیمه منسجم را تشکیل دهد.

Swalwell توسط جوزف کالب و فیلیپ آندونیان از Caleb Andonian PLLC ، متیو قیصر و سارا فینک از KaiserDillon PLLC و باری کوبورن و مارک آیزنشتاین از Coburn و Greenbaum PLLC نمایندگی می شود.

Swalwell v. Trump [Docket via Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer