Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

مایکل جردن به عنوان دانشجوی دبیرستان از تیم بسکتبال دبیرستانش جدا شد. مربیان مدرسه درامش به لوسیل بال گفتند که چیز دیگری غیر از بازیگری را امتحان کند. و چون زیاد صحبت نمی کرد ، تصور نمی شد که آلبرت انیشتین خیلی باهوش باشد. وجه اشتراک هر یک از این افراد این بود که آنها پافشاری می کردند ، و حاضر نبودند از کاری که می خواستند انجام دهند دست کشیدند.

این واقعاً الهام بخش است که در مورد underdog که در برابر همه شانس ها دست پیدا می کند – و علاوه بر ساختن داستان های عالی ، درسهایی نیز می توان از آنها آموخت. البته هر پروژه ای پایان خوشی ندارد و در آخر هر داستان پایداری جواب نمی دهد. مشاغل مدام با شکست روبرو می شوند و شرکت های حقوقی نیز از این امر مستثنی نیستند.

بنابراین چگونه متخصصان حقوقی باید در مورد دستیابی به نوآوری فکر کنند و چه زمانی منطقی است که دوباره (و دوباره) برای دستیابی به نتایج مثبت تلاش کنیم؟

در اینجا چهار نکته برای کمک به سازمانها در تصمیم گیری در مورد زمان دوام آورده شده است ، به ویژه پس از یک تلاش ناموفق.

گوش کنید

اولین قدم در درک ، گوش دادن است. چیزی که مبتکر این کلمات را نشنیده است ، “بله ، ما قبلاً آن را امتحان کرده ایم. فایده ای نداشت. ” به عنوان کسی که برای پیشبرد یک پروژه جدید تلاش می کند ، آن رشته را بکشید و سعی کنید بفهمید چه عواملی م workedثر بوده و چه عواملی موثر نیست. مهمتر از همه ، سازمانهایی با فرهنگ قوی تمایل به انجام کارهای پس از مرگ در پروژه ها و ایجاد مجالسی برای بازخورد صادقانه و باز دارند. در اینجا ، یک دوز قوی از کنجکاوی فکری به شما کمک می کند. از جواب اول راضی نباشید. مایل باشید بیشتر به کاوش بپردازید ، “چرا” را بپرسید و علت اصلی را جستجو کنید. به عنوان مثال ، کمبود قابل درک بودجه برای ساخت صحیح پروژه می تواند در واقع نتیجه عدم ارتباط با مدیریت در مورد میانبرهای کوتاه شده باشد. برای پروژه ای که از نظر مدیریت واقعاً مهم است ، یک حلقه بازخورد کامل ممکن است مانع از تصمیماتی شود که موفقیت یک پروژه را تضعیف می کند.

آنچه تغییر کرده ارزیابی کنید

دنیایی که در آن زندگی می کنیم پویاست. پس از سال 2020 ، هیچ کس نیازی به اطمینان در این باره ندارد! شاید پویایی که موفقیت در گذشته را دست نیافتنی تغییر داده است. آیا بازار جابجا شده است؟ آیا نیازهای مشتریان شما تکامل یافته است؟ آیا فناوری جدیدی وجود دارد که بتواند برای یک مشکل خاص استفاده شود؟

به جای شروع کار ، می توانید از آنچه در گذشته انجام شده است استفاده کنید؟ بیشتر افرادی که در هنگام جلب توجه مایکروسافت ویندوز در اطراف بودند ممکن است به یاد بیاورند که نسخه موفقیت آمیز ویندوز 1.0 یا حتی ویندوز 2.0 نبود. ویندوز 3.1 بود. از امتحان بار دوم یا حتی سوم نترسید. فقط مطمئن باشید که یک متغیر را تغییر می دهید تا منطقی انتظار داشته باشید که به نتیجه دیگری برسید.

فرهنگ نوآوری ایجاد کنید

شرکت کنندگان در Wolters Kluwer Future Ready وکیل نظرسنجی از سال 2020 عدم حمایت مدیریت را به عنوان یکی از شکاف های اساسی در آماده شدن برای آینده مشخص کرد. مبتکران (و اگر مدیریت ارشد در صورت مطالعه این مقاله هستند) ، باید هدفمند فرهنگ نوآوری ایجاد کنند. در اینجا چند س areال برای شناسایی مناطقی وجود دارد که می توان به طور معنی داری به آنها پرداخت.

  • آیا تصمیم پیش فرض سازمان شما برای گفتن “نه” به پروژه ها یا “بله” است؟ تشویق و پاداش دادن ایده های متفکرانه با اجازه برای انجام تحقیقات یا آزمایشات می تواند به سازمان شما کمک کند تا کنجکاوی فکری بیشتری پیدا کند و یک فرهنگ انجام کار ایجاد کند که در آن “بله” به جای “نه” به طور پیش فرض باشد ، و اگر دوباره امتحان کنید مشکلی ندارد .
  • آیا امتحان کردن و سپس شکست دادن بی خطر است؟ یا اینکه شکست تحمل نمی شود؟ تشویق تیم ها برای تقسیم پروژه ها به قطعات کوچک و قابل هضم می تواند به تیم های پروژه کمک کند “در قسمت کوچکی از پروژه شکست بخورند ، که باید درست باشد ، بدون اینکه باعث خرابی کل پروژه شود. همچنین می تواند تعیین کند که آیا یک پروژه نیاز به چرخش دارد. نگاشت مفروضات اصلی و ایجاد روشهایی برای آزمایش این مفروضات می تواند به ایجاد فرهنگ نوآوری کمک کند. هر زیر پروژه ای که می تواند به عنوان آزمایش قرار گیرد ، می تواند ننگ شکست را نیز از بین ببرد. آزمایش ها هرگز شکست نمی خورند. اما آنها ممکن است نتایجی ارائه دهند که ما آرزوی آن را نداشتیم.
  • آیا سازمان شما بازخورد باز و صادقانه را تشویق می کند؟ آنچه مردم می گویند همیشه آن چیزی نیست که فکر می کنند. آیا یک عضو کارمند یا یک شخص وابسته اجازه ارائه بازخورد اساسی را دارد که می تواند توسط شرکای مدیریتی انجام شود؟ ارائه مجالس برای ارتباطات ایمن (و شاید ناشناس) می تواند به مدیریت کمک کند تا خطرات و مسائلی را درک کند که شاید درک شود اما همیشه به تصمیم گیرندگان منتقل نمی شود.

با در نظر گرفتن روش هایی که در هنگام نزدیک شدن به نوآوری مداوم مدبرانه هستند ، متخصصان حقوقی می توانند راه های جدیدی برای بهره وری و بهره وری پیدا کنند. در زمانی که صنعت به سرعت در حال تحول است ، جستجوی فرصت های رشد و تغییر یک تمرین ارزشمند است.


کن کراچفیلد معاون رئیس جمهور و مدیر کل بازارهای حقوقی در Wolters Kluwer Legal & Regulator ایالات متحده است ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه راه حل های اطلاعات ، هوش تجاری ، نظارتی و قانونی. کن بیش از سه دهه تجربه به عنوان پیشرو در راه حل های اطلاعاتی و نرم افزاری در صنایع دارد. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer