Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخیراً صحبت های زیادی در مورد “وکلای ربات” شده است. آیا ربات ها جای وکلا را خواهند گرفت؟ می توان روبات ها جای وکلا را می گیرند؟ آیا حتی مناسب یا دقیق است که ابزار هوش مصنوعی (AI) که برای وکلا طراحی شده است با “ربات” برابر شود؟ و حتی اگر آنچه که ما واقعاً در مورد آن صحبت می کنیم نرم افزار هوش مصنوعی است و به خودی خود “روبات” نیست ، آیا وكلا به طور چشمگیری تحت تأثیر تأثیر ابزارهای هوش مصنوعی قرار می گیرند؟

همانطور که معمولاً در مورد س likeالاتی از این دست اتفاق می افتد ، بستگی به این دارد که از چه کسی می پرسید. پاسخ ها ممکن است متفاوت باشد ، اما یک چیز قطعی است: نرم افزار AI در حال حاضر نحوه عملکرد وکلا و دفاتر حقوقی را تغییر می دهد. این که آیا برای تحقیقات حقوقی ، eDiscovery ، بررسی قرارداد یا تجزیه و تحلیل دادرسی مورد استفاده قرار می گیرد ، ابزار نرم افزاری هوش مصنوعی بسیار زیاد است و گزینه های موجود برای وکلا هر ساله افزایش می یابد.

به همین دلیل برای متخصصان حقوقی بسیار مهم است که هم در مورد چگونگی و هم چرایی نرم افزار هوش مصنوعی اطلاعات کسب کنند. زیرا تا زمانی که اصول اولیه را درک نکنید ، قادر نخواهید بود در مورد استفاده از این نوع فن آوری در دفتر حقوقی خود تصمیمات آموزش دیده ای بگیرید.

البته ، این س theال را ایجاد می کند: چگونه یک وکیل می تواند در مورد هوش مصنوعی اطلاعات کسب کند؟ اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، خوش شانس هستید. کتاب جدیدی موجود است که دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید:هوش مصنوعی برای وکلا: هوش مصنوعی چگونه به ارزش افزوده می شود ، تخصص را تقویت می کند و شغل را تغییر می دهد ،”تالیف نوح وایزبورگ و دکتر الکساندر هودک.

یک نسخه رایگان از این کتاب برای اهداف مرور به من ارائه شده است ، و اگر شما اطلاعات زیادی در مورد هوش مصنوعی ندارید اما می خواهید یاد بگیرید چگونه و چرا برای متخصصان حقوقی مهم است ، یک گزینه خوب را در نظر بگیرید.

گفته شد ، بدانید که توسط بنیانگذاران Kira Systems ، شرکتی که نرم افزار قانونی AI را ارائه می دهد ، نویسنده آن است. همچنین بسیاری از فصل ها و مقالات در این کتاب وجود دارد که توسط دیگران علاقه مند به موفقیت نرم افزار هوش مصنوعی قانونی هستند. به عبارت دیگر ، بسیاری از افرادی که در این کتاب مشارکت داشته اند ، در بازی قانونی هوش مصنوعی دارای پوستی هستند.

حتی در این صورت ، این کتاب اطلاعات مفیدی درباره زمینه نرم افزار AI ، نحوه استفاده از آن توسط متخصصان حقوقی و دلیل استفاده از آن در وکالت را به شما ارائه می دهد.

همانطور که در مقدمه توضیح داده شد ، این کتاب شامل موارد زیر است:

  • چرا هوش مصنوعی اکنون در فضای کاری قانونی بسیار حیاتی است و چگونه می توانید از طریق هوش مصنوعی و فناوری فرصت های خود را گسترش دهید.
  • چگونه دانش حقوقی را از طریق استفاده از هوش مصنوعی تقویت کنیم.
  • انواع مختلفی از ابزارهای هوش مصنوعی موجود از جمله eDiscovery ، تحقیقات حقوقی ، نرم افزار تجزیه و تحلیل قرارداد ، سیستم های خبره و تجزیه و تحلیل دادرسی.
  • چگونه هوش مصنوعی را در کارهای بزرگ ، متوسط ​​و کوچک بگنجانیم.

در ابتدا ، نویسندگان به نگرانی همیشه مطرح شده در مورد هوش مصنوعی می پردازند: آیا جایگزین وکلا خواهد شد؟ آنها با “خیر” قاطع پاسخ می دهند ، و توضیح می دهند که در عوض “(من) امکاناتی را که هرگز تصور نشده اید باز می کنید و به وکلا اجازه می دهید زمان بیشتری را برای قانون و زمان کمتری را برای فعالیتهای تکراری اختصاص دهند. هوش مصنوعی به جای جایگزینی آنها با وکلا همکاری می کند. “

نکته مهم ، آنها تصریح می کنند که هوش مصنوعی برای وکلا در تمام سطوح یک سازمان مفید است ، و وکلای باتجربه تر در این تصور که هوش مصنوعی فقط کار وکلای جوان را به طور خودکار انجام می دهد ، فروتن خواهند بود:

هوش مصنوعی فقط درمورد اتوماسیون کار وکیل پایه یک نیست. وکلای باتجربه نیز باید توجه زیادی داشته باشند. در نهایت ارزشمندترین ویژگی اکثر وکلا ، قضاوت آنهاست. هوش مصنوعی می تواند به وکلای ارشد کمک کند تا در زمان کمتری تصمیمات بهتری بگیرند (گاهی اوقات از طریق کمک به خردسالان خود برای انجام کارهای بیشتر و با کیفیت بالاتر). وکلای ارشد که از این تغییر سو استفاده نمی کنند ، خود را در معرض آسیب واقعی رقابتی قرار می دهند.

نویسندگان توضیح می دهند که هوش مصنوعی در حال حاضر توسط متخصصان حقوقی برای اتوماتیک سازی وظایف از جمله “تهیه پیش نویس قرارداد ، مذاکره و بررسی” استفاده می شود. بررسی و تجزیه و تحلیل سند دادرسی پیش بینی نتایج مورد پیشنهاد عمل سازماندهی تحقیقات حقوقی (و) نگه داشتن زمان[.]”

اما آنها پیش بینی می کنند که “کارهای بیشتری در راه است” و “اگر می خواهید تعیین کنید که آیا کارهایی که انجام می دهید در آینده خودکار خواهد بود ، یک قانون کلی خوب این است که اگر احساس شود کاری قابل اتوماسیون است ، احتمالاً بودن.”

اگر آن قانون کلی برای علاقه شما بسیار مبهم است ، خبر خوب! نویسندگان لیستی کوتاه از عواملی را ارائه می دهند که نشان می دهد کدام وظایف قانونی احتمالاً توسط ابزارهای هوش مصنوعی در آینده نزدیک خودکار می شوند:

  • حجم بالا / هزینه زیاد. هرچه زمان و هزینه بیشتری برای انجام یک کار صرف شود ، پاداش بیشتری برای اتوماسیون آن وجود دارد.
  • محدودیت های موجود. برخی از حوزه های قانون […] به دلیل محدودیت افرادی که کار را انجام می دهند ، به روشی غیربهینه انجام می شود. هوش مصنوعی می تواند تأثیر بیشتری داشته باشد […] وقتی به ایجاد یک استاندارد جدید از آنچه ممکن است کمک کند[.] بسیاری (بررسی های به کمک فناوری) اتفاق نمی افتند […] زیرا مرور انسان خیلی طولانی می شود هوش مصنوعی با بازنشانی وضعیت موجود ، آن را تغییر می دهد.
  • بسیار تکراری. وظایف تکراری […] می تواند ارزش تلاش برای اتوماسیون آنها را داشته باشد. وقتی اطلاعات دارای مشخصات سیستمی باشد ، نرم افزار در پردازش مقادیر زیادی از اطلاعات با دقت بالا فوق العاده است. این امر باعث می شود که در بسیاری از کارهایی که در حال حاضر توسط وکلا انجام می شود ، به طور بالقوه از افراد بهتر باشد.
  • متناسب با فناوری موجود. هرچه کار مشابه تر با یک کار از قبل خودکار باشد ، ساخت نرم افزار برای اتوماسیون آن ارزان تر و آسان تر است.

به عبارت دیگر ، در مورد پتانسیل اتوماسیون در حرفه ما ، فضای باز و گسترده ای وجود دارد. و نرم افزار AI کاملاً مناسب برای مقابله با آن و حذف آن از صفحه متخصصان حقوقی است.

هنوز قانع نشده اید؟ سپس باید کتاب را بخرید و خود تصمیم بگیرید که آیا وکالت برای اتوماسیون با استفاده از نرم افزار AI رسیده است یا خیر. من تمایل دارم با نویسندگان کتاب موافق باشم ، اما دوباره ، عنوان رسمی من “بشارت دهنده فناوری حقوقی” است ، بنابراین شما احتمالاً بهتر است این ارزیابی را برای خود انجام دهید!


نیکول بلک راچستر ، وکیل نیویورک و مدیر روابط تجاری و اجتماعی در مورد من، نرم افزار مدیریت عمل مبتنی بر وب. او بوده است وبلاگ نویسی از سال 2005 ، نوشته شده است ستون هفتگی برای Daily Record از سال 2007 ، نویسنده است رایانش ابری برای وکلا، نویسندگان مشترک رسانه های اجتماعی برای وکلا: مرز بعدی، و نویسندگان مشترک قانون کیفری در نیویورک. او به راحتی از پتانسیل ابزارهای روشن و براق فناوری ، همراه با غذای خوب و شراب منحرف می شود. می توانید او را از طریق توییتر دنبال کنید nikiblack و می توان از او در [email protected].

logo-footer