Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بیش از یک دهه بعد از اینکه مشتریان شروع به بررسی آنلاین وکالت کردند ، ABA اکنون برای ارائه راهنمایی های اخلاقی در این زمینه گام برمی دارد پاسخ به انتقادات آنلاین، نظر رسمی 496. همانطور که در اکثر حوزه های قضایی ، ABA این موضع را اتخاذ می کند که بررسی منفی مشتری باعث ایجاد نوع بحث و جدال با مشتری نمی شود – مانند دادخواست سو mal رفتار – که افشای اطلاعات محرمانه مشتری را به عنوان دفاع توجیه می کند . بنابراین ، وکلائی که رازهای مشتری را برای پاسخ به انتقادات آنلاین افشا می کنند ، ممکن است تحت پیگردهای انتظامی قرار گیرند.

نظر 496 به دو حوزه قضایی اشاره داشت که رویکردی تا حدودی متفاوت دارند. 136. نظر رسمی کلرادو (2019) این را تعیین کرد اگر یک بازبینی آنلاین تا سطح یک بحث بالا می رود ، وکلا می توانند رازداری کنند اگرچه در صورت عدم اطمینان باید در صورت عدم افشای اطلاعات اشتباه کنند. و نظرات رسمی DC Bar 370 (قابل کشف است اینجا) به وکلا اجازه می دهد تا با احتیاط ، اعتماد مشتری را در پاسخ به نظرات آنلاین از خود دفاع کنند.

نظر ABA لیستی از “بهترین روشها” را برای پاسخگویی به انتقادات آنلاین ارائه داده است. این موارد شامل درخواست حذف یک بررسی ضعیف ، عدم پاسخ به هیچ وجه برای جلوگیری از ایجاد بازخورد منفی بیشتر یا دعوت از مفسر برای تماس با وکیل برای مکالمه به صورت آفلاین است. ABA همچنین پیشنهاد می کند که وکلا به عنوان توضیحی برای اظهار نظرهای محدود ، به تعهد حرفه ای خود در مورد حفظ اسرار استناد کنند.

بسیاری از وکلا به عقاید ABA اعتراض کرده اند که به عنوان یک تجاوز غیرمنصفانه به سخنرانی است که می تواند به وکلا آسیب برساند – به ویژه انفرادی – با گذاشتن آنها در برابر حمله بی دلیل ، بی دفاع. و گرچه من به طور کلی از بسیاری از تصمیمات اخلاقی انتقاد دارم ، اما نظر ABA را آنقدر سنگین نمی دانم. اگرچه توصیه ABA “عدم درگیر شدن” عاقلانه نیست (و برخلاف هر بخش دیگری است) مشاوره تجاری در پاسخ به بررسی ها) ، نظر ABA مانع استفاده وکلا از بیشتر نظرات Hubspot نمی شود الگوهای پیشنهادی برای پاسخ به انتقادات آنلاین.

علاوه بر این ، حتی اگر وکلا می توان از نظر اخلاقی با باز کردن بسته بندی لباسشویی کثیف مشتری در انظار ، به یک بررسی منفی پاسخ دهید ، این لزوما بهترین رویکرد از دیدگاه کسب و کار نیست. شرایطی را در نظر بگیرید که یک وکیل متهم به بی ادبی و شارژ بیش از حد مشتری در یک بازبینی ، به دلیل رابطه ناکارآمد وی با همسر سابق ، وی را مسئول گردانیدن قبض می داند. من می خواهم وکیل را به عنوان یک قلدر قلمداد کنم ، و عدم صلاحیت در سلیقه کم و بعید است که به من ارجاع دهد. و من فکر می کنم بسیاری از مشتریان احتمالی نیز همین احساس را دارند.

بدون شک ، بررسی های منفی آنلاین می تواند به طور جدی بر یک شرکت حقوقی تأثیر بگذارد. یک منبع آنلاین گزارش می دهد که یک بررسی منفی می تواند باعث دور شدن شما شود 22 درصد مشتریان بالقوه با این حال ، یک بررسی منفی همچنین می تواند فرصتی برای جذب مشتری از آن زمان فراهم کند 57 درصد مشتریان به پاسخ یک تجارت آنلاین به بررسی های منفی توجه کنید. وکلائی که به انتقادات آنلاین عذرخواهی می کنند و سعی در اصلاح آن دارند می توانند بر اثر سو ad بررسی های آنلاین غلبه کنند. و این نوع پاسخها هنوز هم طبق نظر ABA مجاز هستند.

logo-footer