Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شاید در نتیجه گیری ترین دور دوم کنگره در تاریخ مدرن ، رافائل وارنوک کلی لوفلر را برای یکی از دو کرسی سنا در جورجیا به عهده دارد. همه ما در این مرحله از ترس از اهمیت تاریخی هر انتخابات آینده خسته شده ایم ، اما به نظر می رسد دور دوم سنا جورجیا که برای 5 ژانویه برنامه ریزی شده است ، واقعاً مطابق با هیاهو است. همراه با دور دوم سنا در جورجیا به طور موازی بین جان اوسوف و دیوید پردو فعلی، مسابقه وارنوک-لوفلر کنترل سنا را تعیین خواهد کرد و به نوبه خود ، آیا جو بایدن رئیس جمهور منتخب احتمالاً یک دوره اول پر از موفقیت خواهد داشت یا یک دوره کاملاً ناشی از انسداد.

حتی فراتر از آن ، می دانید ، آینده دموکراسی آمریکا ، این انتخابات دور دوم جورجیا به یک دلیل دیگر مهم است. اگر این را به خاطر نیاورید بخشیده می شوید ، زیرا هر روز از سال 2020 صد سال احساس می کنید ، اما لوفلر یکی از چندین سناتور آمریکایی بود که سرمایه های قابل توجهی را در زمانی که سناتورها در مورد جدی بودن بیماری همه گیر پیش بینی می شدند ، حذف کرد ، اما شهروندان متوسط ​​آمریکا. لوفلر نه تنها از افتادن از صخره بازار سهام که سرمایه گذاران خرده فروشی را در اواسط مارس سال 2020 خرد کرد ، اجتناب کرد ، بلکه برخی از دارایی های تازه پناه داده شده خود را به سهامهایی که احتمالاً در محاصره های COVID-19 خوب عمل می کند ، مانند سهام شرکت دورکاری Citrix ، شخم زد.

انصافاً ، لوفلر توسط وزارت دادگستری و کمیته اخلاق سنا مورد تحقیق قرار گرفت و هیچگونه تخلف قانونی متهم نشده است. البته ، هم کمیته اخلاق سنا و هم دادگستری در آن زمان تحت رهبری جمهوریخواهان بودند (و بی تأثیر بودند و ناامیدانه حزبیبه ترتیب) و این درست قبل از بحث انگیزترین انتخابات ریاست جمهوری در حافظه اخیر بود. همکاران جمهوری خواه لوفلر در تلاش برای تبرئه یک سناتور متهم بودند بارها از “تنها سناتور آمریكایی كه 100 درصد با رئیس جمهور ترامپ رأی داده است” لاف زد. وزارت دادگستری همچنین به دلیل حجم گسترده ای از معاملات سهام در ابتدای شیوع ویروس کرونا مورد بررسی قرار گرفت و او هیچ اتهامی علیه او وارد نشده است یا

با این وجود ، در هر تحقیق ، وزارت دادگستری از ارائه اتهامات به معنای این نیست که شخصی مرتکب اشتباه نشده است. گاهی اوقات شواهد کافی برای تشکیل یک عمل مجرمانه وجود ندارد ، گاهی اوقات شخص یک کار وحشتناک انجام می دهد که از نظر فنی غیرقانونی نیست ، گاهی بیل بار تصمیم می گیرد از وزارت دادگستری برای مجازات دشمنان متصور و پاداش دادن به متحدان سیاسی استفاده کند. چوب سنجش اخلاق در این کشور نباید باشد (حتی اگر باشد ، در این لحظه خاص از تاریخ): “من به جرمی محکوم نشدم. بنابراین ، من هیچ اشتباهی نکرده ام. “

لوفلر بر اساس دارایی های شناخته شده و افشای مالی ارائه شده در سنا ، ثروتمندترین نماینده کنگره ، ساخته می شود. او و همسرش (که رئیس بورس اوراق بهادار نیویورک است و دارای علاقه مالکیت قابل توجهی در شرکت مادر خود به همراه لوفلر است) دارایی خالص ترکیبی بین 800 میلیون تا 1 میلیارد دلار تخمین زده شده است. آنها نیازی به پول ندارند. حتی اگر یک وزارت دادگستری تحت مدیریت بیل بار تصور کرد که بدست آوردن یک سری اطلاعات داخلی در نقش شما به عنوان یک سناتور آمریکایی در مورد عوارض اقتصادی COVID-19 که در معرض خطر است ، قانونی است و پس از آن تعداد زیادی از سهام به طور مشکوک به موقع تهیه می شود تجارت می کند تا ثروت بسیار عظیمی را با هزینه سرمایه گذاران دیگری که نمی دانستند چه می آید ، بسازد ، اما هنوز دقیقاً یک خدمات عمومی نیست.

کنگره به طور ناموفق در مورد قوانینی که اعضای خود را از داشتن سهام جداگانه منع می کند ، دست به کار شد. افرادی که خود را تنظیم می کنند تمایل دارند که کار بسیار بدی در این زمینه انجام دهند. اما حتی اگر کنگره فقط سناتورها را از تجارت در سهام جداگانه منع نکند ، سناتورها به هر حال نباید این کار را بکنند ، خصوصاً در ابتدای شیوع همه گیر درست نیست که ماهیت معاملات آنها تقریباً تعریف ظاهر بی ادبی

در این مرحله ، کمیته اخلاق سنا قصد ندارد لوفلر را مسئول بداند. وزارت دادگستری هم نیست. تنها گروهی که با هر آژانس باقی مانده است ، آخرین بررسی قدرت مالی و سیاسی بی حد و حصر لوفلر ، رای دهندگان در گرجستان است. امیدوارم همانطور که 2021 از 5 ژانویه طلوع می کند ، آنها به جهانیان اعلام کنند که ما برای رهبران خود که از چهار سال گذشته ریشه دوانده است ، از حد استاندارد اخلاقی خارج شده ایم. در ایالات متحده آمریکا ، به سختی می توان از محکومیت کیفری فرار کرد ، به اندازه کافی خوب نیست.


جاناتان ولف یک همکار در یک دادگستری در یک شرکت متوسط ​​و کاملاً مینه سوتا است. او همچنین به عنوان استاد نویسندگی کمکی در دانشکده حقوق میچل هملین تدریس می کند ، برای طیف گسترده ای از نشریات مقاله می نویسد و داشتن سواد اقتصادی و علمی را هم برای وی کار می کند و هم لذت او را. هر نظری که او ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer