Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

از آخرین مشتری شما برای همیشه می گذرد و شما در حال چگونگی وارد کردن مشتری بعدی هستید.

Payday به سرعت در حال نزدیک شدن است و شما تعجب می کنید که چگونه می توانید بدون فروش بیشتر به تعهدات پولی خود عمل کنید.

ساعت های پایانی شب است و شما بیدار خوابیده اید و به فکر بار مالی اداره یک شرکت کوچک هستید.

اگر می توانید با هر یک از این ترس ها ارتباط برقرار کنید ، ممکن است مشکل خط لوله فروش داشته باشید. خط لوله یک ابزار ضروری برای یک شرکت حقوقی است زیرا به طور قابل توجهی بر نتیجه نهایی شما تأثیر می گذارد. یک خط فروش به شما کمک می کند تا روند فروش خود را به تصویر بکشید و به شما نشان می دهد که سرنخ های شما در فرایند فروش کجا هستند ، از جمله اینکه کدام سوددهی ها بیشترین سود را دارند و کدام سرنخ ها گیر کرده اند. با ردیابی کافی سرنخ های خود ، می توانید کسب و کار آینده را گزارش کرده و در مراحل کوچک و قابل پیگیری به اهداف خود برسید.

اگر از خط لوله فروش استفاده نمی کنید ، احتمالاً اسپاگتی را به دیوار می اندازید و امیدوارید که هنگام یافتن سرنخ های جدید به آن بچسبد. صادقانه بگویم ، من کسب و کار خود را به این شکل ساختم ، و می تواند تا زمانی که کار نمی کند کار کند. مگر اینکه شروع به ردیابی سرنخ های خود کنید ، بینش کافی در مورد میزان موفقیت فروش و بازاریابی شما و معاملات آینده شما در راه نیست.

اکثر وکلای کارآفرین از نحوه مدیریت مشتریان با خط فروش مطمئن نیستند. بسیاری از CRM های فروش راهی قوی برای مدیریت خط لوله شما ارائه می دهند ، اما امروز من یک روش گسترده صفحه گسترده را ارائه می دهم که هرکسی می تواند از آن استفاده کند.

هدف درآمد خود را تعیین کنید و تعداد مشتریان مورد نیاز برای رسیدن به آن هدف را مشخص کنید

قبل از شروع ، تشخیص اینکه کجا می خواهید بروید مفید است. اگر درآمد شما 40 هزار دلار در ماه است و هزینه خدمات شما به طور متوسط ​​5000 دلار است ، هر ماه به هشت مشتری جدید نیاز دارید تا به این هدف برسید. اما مراقب باشید ، برای رسیدن به این تعداد باید با بیش از هشت مشتری صحبت کنید.

خطوط فروش خود را ترسیم کنید

خط فروش شما فقط فهرستی از روند فروش شما است و ممکن است چیزی شبیه به این باشد:

  1. شناسایی سرنخ های جدید
  2. امتیازات واجد شرایط
  3. نمایش ارزش
  4. خدمات فروش
  5. ارائه و درخواست ارجاع

همه مشتریان احتمالی خود را لیست کنید

ممکن است مجبور شوید به عقب برگردید و همه افرادی را که از خدمات درخواست کرده اند اما هنوز به مشتری تغییر نکرده اند ، لیست کنید. سه تا شش ماه به عقب برگردید و از آنجا شروع کنید. تعیین کنید که چه کسی به طور بالقوه مناسب برای پیگیری است ، حتی اگر آنها در گذشته شما را تصور می کردند یا در روند پیگیری توپ را رها کرده اید.

لیستی از افراد حرفه ای که برای شبکه سازی با آنها تماس بگیرید تهیه کنید

این لیست ممکن است شامل سایر متخصصان با شیوه های تکمیلی باشد که می توانند به عنوان منابع ارجاع عالی برای مشاغل شما عمل کنند. به عنوان مثال ، یک وکیل برنامه ریزی املاک می تواند با وکلای طلاق یا برنامه ریزان مالی تماس بگیرد زیرا مشتریانی دارند که به خدمات برنامه ریزی املاک نیاز دارند. شما مشتریانی دارید که به پیش از بارداری ، پس از زایمان ، طلاق و برنامه ریزی مالی نیاز دارند.

رهبری خود را برای پیگیری ، پیگیری ، پیگیری دنبال کنید!

80 درصد فروش ها نیاز به پنج تماس بعدی دارند ، اما 92 درصد فروشندگان قبل از آن تسلیم می شوند. شما مجبورید خیلی بیشتر با تلفن تماس بگیرید و ردیابی تنها راه پیشرفت در خط فروش شما با هر کارآیی یا ساختاری است. لیست شما می تواند به آسانی شناسایی نام ، منبع سرنخ ، ماهیت پرسش ، تاریخ تماس ، ارزش معامله ، یادداشت ها ، مراحل بعدی و محل اقامت آنها در خط لوله شما باشد. برگه پیگیری شما همچنین می تواند نشان دهد که آیا قرارداد را بسته اید یا معامله مرده است یا خیر.

من هدف خود را تکمیل و پیگیری پنج وظیفه فروش فعال در هر روز کاری با این سیستم ، که حدود 30 دقیقه طول می کشد ، می دانم. و بله ، من تلفن را بر می دارم و با یک مشتری یا یک متخصص حرفه ای تماس می گیرم – نه ایمیل ، که منفعل است و اغلب کمتر از صحبت کردن با کسی با تلفن م effectiveثر است. بگذارید آنها بشنوند که شما چه کار می کنید و چگونه می توانید با صدای قدرتمند خود خدمت کنید. مشتریان و متخصصان آینده نگر هنگام پاسخگویی به تلفن بسیار بیشتر پاسخگو هستند.

اگر عصبی هستید یا مردد هستید ، متوجه شدم. من آنجا بوده ام. فقط کافی است با یک تماس شروع کنید و از آنجا شتاب ایجاد کنید. فروش شما منتظر است. آیا برای رفتن به جستجوی آماده هستید؟ با من در آدرس [email protected] تماس بگیرید و به من بگویید که آیا این مقاله را مفید یا مفید می دانید یا خیر.


ایفی ایبکوه وکیل اصلی و بنیانگذار این شرکت است Set Law، PLLC. او وکیل برنامه ریزی املاک برای انتقال ثروت بین نسلی با اراده ها و امانت های مثر است. ایفی در حال نوشتن اولین کتاب خود در زمینه برنامه ریزی املاک فرهنگی است که در سال 2022 در دسترس است (دعا!). او فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه تگزاس است و بیش از 14 سال وکالت داشته است. Iffy را می توان از طریق ایمیل در آدرس [email protected]، بر وب سایت او، و در اینستاگرام thejustincaselawyer.

logo-footer