Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تعامل با سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند آزار دهنده باشد ، به ویژه هنگامی که اطلاعات کند می شوند. بسیاری از افراد در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، چه در یک مرکز درمانی یا در خانه ، با نگرانی منتظرند تا یک پزشک پرتلاش یا پرستار ظاهر شود و خبرهایی از عزیزانشان به آنها بدهد.

در میان همه رنج ها ، مراقبت های بهداشتی به سرعت در دوره فن آوری پیشرفته پیشرفت کرد. زمانی که بیماری همه گیر کاهش یافت ، انتظار متناوب معمول برای اطلاعات ممکن است هر ساعت با پیام های متنی که به طور خودکار تولید می شوند با جایگاه یکی از عزیزان خود جایگزین شود ، و راحتی و اطمینان خاطر شما را فراهم می کند.

ویلیام آ. تانن باوم ، شریک موسی و سینگر LLP در نیویورک ، که همچنین رئیس موسسه حقوقی تمرین است ، گفت: “کوید پذیرش فناوری را تسریع کرد.” 2021. فناوری بهداشت برنامه و رئیس آن است برون سپاری 2021 برنامه “به هر حال بیمارستان ها در حال حرکت به آن سمت هستند و همه گیری آن را به جلو سوق می دهد.”

انفجار قرارداد

تانن باوم یک وکیل دادگستری است که هم شرکت های ارائه دهنده فناوری و هم بیمارستان ها و نهادهای دیگری را که از این فناوری استفاده می کنند ، نمایندگی می کند. وی از رشد چشمگیر قراردادهای لازم برای فروش فناوری و قراردادهایی با مقررات پیچیده حریم خصوصی خبر داد. این بدان معنی است که برخی از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی نمی توانند آخرین فن آوری را بدون به روزرسانی زیرساخت های فناوری اطلاعات بنیادی خود خریداری کنند.

وی گفت: “بهداشت و درمان 20 درصد اقتصاد است” و این فقط با افزایش سطح IT ، یك روند بلند مدت ، بسیار تقویت شده است. “

Tanenbaum گفت ، پزشکی از راه دور و پزشکی از راه دور در طی همه گیری بسیار افزایش یافت ، و همچنین استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، به ویژه برای تحقیق در مورد ویروس COVID.

وی افزود: “بسیاری از فناوری هایی كه بیمار با آن روبرو بود و یا برای پشتیبانی از عملیات بیمارستان بود ، به سرعت خریداری شد.” “شرکت های فروشنده این فناوری افزایش چشمگیری در فروش داشته اند. بخشی از دلیل تقاضای مراقبت از بیمار و تقاضای عمومی بیمارستانها بود. “

پذیرش فناوری های جدید به پزشکان این امکان را می دهد تا زمان بیشتری را با بیماران سپری کنند و با سرعت و کارآیی بیشتری به امور بپردازند.

“همه گفتند ،” ما اکنون به فناوری نیاز داریم. به هر حال احتمالاً این موارد اتفاق می افتاد ، اما نیاز شدید شد و چرخه های فروش کوتاه تر و فناوری بسیار سریعتر به کار گرفته شد. “

‘IoMT’

تانن باوم گفت ، در حالی که پزشکی از راه دور ، مانند دورکاری ، روندی در طی همه گیر شدن بیماری بود ، اما استفاده گسترده از سنسورها یک تغییر بزرگ دیگر بود. حسگرها می توانند کارایی را افزایش دهند.

وی گفت كه شركت های فناوری بهداشت به بیمارستان ها كمك می كنند “حسگرها را روی همه چیز قرار دهند” “از درهای اتاق عمل به بالا ، دستگاهها هوشمند شدند و در سیستم دستگاههای متصل مونتاژ شدند تا جمع آوری و انتقال داده ها موتور شاخه خاصی از نوآوری در مراقبت های بهداشتی شود.”

این روند چنان واضحی بود که “اینترنت اشیا Medical پزشکی” مخفف سوپ الفبا خود را پیدا کرد: IoMT ، همانطور که در مجله HealthTech. در این مقاله آمده است: سنسورها و دستگاه های بهم پیوسته باعث ایجاد پیام های متنی وضعیت بیمار می شوند که راحتی خانواده ها را فراهم می کند.

IoMT و رایانش ابری همچنین امکان استفاده در تجزیه و تحلیل داده ها را فراهم کردند ، وسیله دیگری برای افزایش کارایی.

تانن باوم گفت: “استفاده از بیمارستان به این ترتیب رو به پیشرفت بود اما با شیوع همه گیر سرعت آن بیشتر شد.”

مانند سایر صنایع ، آوردن داده های مراقبت های بهداشتی به ابر با پیشرفت در قدرت محاسباتی سریع و ارزان صورت گرفته است. وی گفت: “فضای ذخیره سازی تقریباً رایگان است.”

Tanenbaum تمایزی بین سلامت دیجیتال و پزشکی دیجیتال قائل شده است که هر دو از رایانش ابری بهره مند شده اند. وی “سلامت دیجیتال” را به عنوان فرآیندها و فناوری تعریف می کند که بالینی نیستند اما به مراقبت کمک می کنند – عملکردهایی مانند حفظ پایگاه داده ، انتقال اطلاعات به جلو و عقب ، و تجزیه و تحلیل داده های سنسور فوق الذکر برای افزایش کارایی برنامه ریزی و استفاده بیشتر از تجهیزات.

“پزشکی دیجیتال” زیرمجموعه ای از سلامت دیجیتال است و بر روی درمان بیمار و استفاده مستقیم از بالینی تمرکز دارد. این ممکن است ابزارهای تشخیصی ، کمکهای جراحی رباتیک و نظارت از راه دور پس از جراحی را توصیف کند.

البته این دو به طرق بی شماری با هم همپوشانی دارند.

“چالش جدید پزشکی پیشگیرانه است. بیشتر بیمارستان ها و مراکز درمانی تمرکز خود را روی مداخلات قرار می دهند. پزشکی پیشگیرانه همان چیزی است که به نظر می رسد. این یک سلامت دیجیتال و پزشکی دیجیتال است. ”Tanenbaum گفت. “این شامل مواردی مانند داده های سلامتی و ساعتهای تناسب اندام است ، نه وسایل پزشکی.”

“بیمارستان ها به آن زمینه وارد می شوند. آنها در حال خرید فناوری از شرکت هایی هستند که ابزارهای داده محور را تولید می کنند. “

به گفته تانن باوم ، یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی در بخش تشخیصی پزشکی دیجیتال مانند رادیولوژی مفید شناخته شده اند و همچنین می توانند به افزایش کارایی و استفاده بهتر از وقت و تخصص متخصص کمک کنند. به عنوان مثال ، رادیولوژیست ها می توانند تعداد زیادی از تصاویر را كه سیستم سرطان در آنها وجود دارد به سیستم خود تغذیه كنند. با پردازش این تصاویر ، ماشین – نرم افزار – می آموزد که سرطان چگونه است.

“تصویربرداری پزشکی به ویژه زمینه خوبی برای یادگیری ماشین است. تشخیص تصویر و الگو بسیار خوب است و رایانه ها خسته نمی شوند ، “Tanenbaum گفت. “آنها می توانند مقدار زیادی از داده ها را مرور کرده و سریعتر همبستگی ها را پیدا کنند. من فکر می کنم بزرگترین نتیجه گیری در مورد هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی این است که واقعاً این هوش پیشرفته است تا هوش مصنوعی. این به پزشکان اطلاعات می دهد تا تصمیم بگیرند ، خود تصمیم نمی گیرد. “

این در تضاد با مثلاً هوش مصنوعی تبلیغاتی آنلاین است که تصمیم می گیرد کدام تبلیغات را به تنهایی به مصرف کنندگان وارد کند.

خطرات حریم خصوصی

در حالی که این روزها همه تلاشهایی که شامل جمع آوری مقادیر زیادی از اطلاعات شخصی است مورد بررسی دقیق قرار می گیرد ، هیچ بخشی بیشتر از مراقبت های بهداشتی به حریم خصوصی حق بیمه نمی دهد ، بیشتر به دلیل قانون حمل و نقل و مسئولیت پذیری بیمه سلامت فدرال در سال 1996 یا HIPAA.

در حالی که ذخیره سازی ابری که بیشتر و بیشتر توسط بیمارستان ها استفاده می شود ایمن است – تانن باوم گفت: “اگر CIA بتواند از ابر استفاده کند ، بیمارستان ها می توانند از آن استفاده کنند” – هنگام انتقال داده ها خطراتی وجود دارد به ابر.

“وقتی همه این دستگاه ها را به کار می گیرید و آنها را به کار می گیرید ، بزرگترین خطر برای امنیت است [IoMT] این است که اگر در اینترنت باشد می توان آن را هک کرد. ” “شما در حال راه دیگری برای حمله به آدمهای بد هستید. سرقت شماره کارت های اعتباری یک تجارت است. مجرمان کارتهای اعتباری را می دزدند و آنها را به صورت دسته های صدها نفری می فروشند. اما سرقت اطلاعات پزشکی؟ این بسیار ارزشمندتر است. اگر نمودار بیمار را بدزدید که سرقت هویت است. “

به گفته تانن باوم ، با توجه به ارزش تجاری و کیفری اطلاعات حساس شخصی در مراقبت های بهداشتی ، HIPAA قوانین محکمی در مورد چگونگی درمان داده های بیمار دارد. وی همچنین خاطرنشان کرد که تعدادی از ایالات قوانین حریم خصوصی خود را تصویب کرده اند.

وی گفت: “از نظر انطباق نظارتی ، همه چیز پیچیده تر می شود.” “از نظر فن آوری ، فناوری جدید خطر را ایجاد می کند.”

گرچه این روزها بسیاری از محصولات از نظر طراحی دارای امنیت هستند ، تانن باوم گفت که “بیمارستانها باید مراقب باشند ، زیرا خطر را باید ترکیبی از این محصولات و سیستم IT اساسی که به آنها متصل می شوند ، دانست.”


الیزابت ام. بنت خبرنگار تجاری بود که وقتی در دادگاه های دلاور فعالیت می کرد ، به روزنامه نگاری قانونی روی آورد ، ضرب و شتمی که باعث شد وی به مدرسه حقوق برود. پس از چند سال به عنوان وكیل دادگستری در منطقه فیلادلفیا ، وی به شمال غربی اقیانوس آرام فرار كرد و به گزارشگری و ویرایش مستقل بازگشت.

logo-footer