Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اغلب اوقات ، من می شنوم که وکلا از توانایی خود در رقابت در بازارهای شلوغ ابراز ناراحتی می کنند. غالباً ، آنها موانع را از نظر هزینه مشاهده می کنند. حقوقدانان یا از هزینه های هنگفت SEO برای ورود به صفحه اول Google در یک بخش عملی رقابتی ، یا از پایین آوردن قیمت توسط سایر شرکت ها برای کسب سهم بازار از پایین ، شکایت دارند.

اما رقابت برای یک فروشگاه کوچکتر نگران کننده نیست زیرا مطابق این مقاله همیشه راهی برای نخ بستن سوزن وجود دارد کارآفرین توصیف.

در اینجا چند روش برای رقابت حتی در آبهای شلوغ وجود دارد:

درخواست یک جمعیت متفاوتج – به عبارت دیگر ، پیدا کنید موقعیت مناسب، جایگاه. به عنوان مثال ، به جای اینکه انواع پرونده های جراحات شخصی را بپذیرید ، روشی را در نظر بگیرید که روی مشتریان مسن PI یا مشتریان PI در کالج یا حتی PI در یک شهرستان در حوزه قضایی خود تمرکز دارد. اگرچه این مفهوم محدود به نظر می رسد ، اما همچنین متوجه خواهید شد که مشتریان بیشتری را به دلیل درست بودن خدمات خود تبدیل می کنید.

خدمات بهتری ارائه دهید – بهتر به معنای هزینه بر نیست. شما می توانید با ارائه پورتال های مشتری یا وبینارهای اطلاعاتی هفتگی ، خدمات خود را بهبود بخشیده و رقابت خود را افزایش دهید. یا می توانید خدمات دستکش سفید ممتازی را مرتب سازی و ایجاد کنید که شامل وظایفی باشد که سایر شرکت ها انجام نمی دهند. به عنوان مثال – بسیاری از شرکت های برنامه ریزی املاک به مشتریان در انتقال دارایی به اعتماد اعتماد نمی کنند. می توانید آن سرویس را در آن بگنجانید و هزینه بیشتری نیز برای آن دریافت کنید.

نام تجاری خود را تقویت کنید: در دنیای امروز ، مردم به آنچه ارائه دهندگان خدمات آنها می ایستند اهمیت می دهند. آیا شما یک شرکت پایدار اداره می کنید؟ از فعالیت های جامعه و حرفه ای حمایت می کنیم؟ به عنوان حامی هنر عمل کنید؟ این ویژگی ها می تواند تفاوتی ایجاد کند.

اگر می خواهید راه های دیگری را برای برجسته سازی در رقابت یاد بگیرید ، به صورت رایگان ثبت نام کنید کلینیک Triage مشتری – 19 ژانویه 2021 در ساعت 3 بعدازظهر.

logo-footer