Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برخی از وکلای پزشک انفرادی هستند که در ابتدا می خواستند برای شخص دیگری کار کنند ، اما به یک دلیل یا دلیل دیگر ، این اتفاق نیفتاد. امروزه کارفرمایان استخدام می کنند اما در یافتن نامزدها مشکل دارند. ممکن است تعداد بیشتری از موقعیت های آزاد را در وب سایت های شغلی و استعلام بیشتر از وکلای متقاضی همکار یا دستیار مشاهده کرده باشید. برخی از شرکت ها حتی مایل هستند استخدام استخدام خود را گسترش دهند و طیف گسترده تری از نامزدها را در نظر بگیرند.

مشکل این است که شما یک تمرین دارید که باید اجرا کنید ، اما می خواهید یک کار را نیز جستجو کنید. بنابراین امروز ، ستون من در مورد چگونگی جستجوی کار در حالی که تمرین قبلی خود را انجام می دهید بحث خواهد کرد.

تمرین خود را به حالت تعلیق درآورید و یک استراتژی خروج داشته باشید. پزشکان انفرادی سر و کار سختی با بازار کار دارند زیرا آنها معمولاً در دوران رونق اقتصادی مشغول کار هستند. در نتیجه ، آنها به تمرین خود گیر می دهند زیرا نمی توانند پرونده های خود را به راحتی ببندند. و در دوران رکود اقتصادی ، جستجوی کار آنها دشوارتر است زیرا آنها مجبورند علاوه بر افرادی که از کار قبلی خود اخراج شده اند ، با دیگران که عملکرد آنها پایین است یا شکست می خورند ، رقابت کنند.

اگر رویه فعلی دارید و در مورد انتقال جدی هستید ، باید زمان زیادی را به جستجوی کار اختصاص دهید ، حتی اگر با مشتریان فعلی خود مشغول باشید. تحقیق در مورد یک شرکت ، خواندن شرح وظایف ، نیشگون گرفتن و کشیدن نامه های جلدی و رزومه کاری و صحبت با افراد کلیدی زمان می برد. انجام این کار وقتی هفته شما کاملاً شرکت در جلسات دادرسی ، تماس با مردم یا تهیه پیش بینی های خلاصه است ، انجام این کار دشوار است. برای انجام این کارها باید زمان مشخصی تعیین کنید و در اسرع وقت به مشاغل مراجعه کنید. برخی خیلی زود پر می شوند و اگر مجبور نباشند کارفرمایان هفته ها صبر نمی کنند.

سرانجام ، اگر فکر می کنید شانس استخدام شما خوب است ، پس باید قبل از شروع کار جدید برنامه هایی برای بستن تمرین خود تنظیم کنید. این به این معنی است که مشتری جدید نمی گیرید و در اسرع وقت تمام پرونده های خود را تمام می کنید. اگر موقعیتی به شما پیشنهاد شد ، باید تاریخ شروع بعدی را بخواهید تا بتوانید برای بستن تمرین خود برنامه ریزی کنید. ممکن است نیاز باشد که سایر مشتریان به وکیل دیگری فرستاده شوند و بازپرداخت کامل یا جزئی به آنها ممکن است مناسب باشد. چند مشتری وجود دارد که ممکن است لازم باشد مراقب باشید در حالی که انتهای سست آنها بسته است. برای انجام این کار ممکن است لازم باشد از شرکت موجود خود اجازه بگیرید.

برای هر موقعیتی که به آن علاقه دارید یک فرد تماس داشته باشید. اکثر شرکت ها و شرکت ها وب سایت ویژه ای دارند که در آن می توانید برای کار درخواست دهید. اما واقعیت این است ، مگر اینکه رزومه یا جلد نامه شما حاوی کلمات کلیدی خاصی باشد که آنها به دنبال آن هستند ، احتمالاً درخواست شما رد خواهد شد. بیایید این را بگوییم: مدیر عامل بعدی گوگل یا جنرال موتورز کار را از این طریق بدست نخواهد آورد.

در حالت ایده آل ، شما باید در شرکتی که می خواهید در آن کار کنید یک فرد تماس داشته باشید و آن شخص باید شما را به خوبی بشناسد. اما اگر این امکان وجود ندارد ، بررسی کنید که آیا کسی را می شناسید که بتواند شما را به شخصی در شرکت معرفی کند. هدف این است که وب سایت برنامه خودکار را با تماس گرفتن از اطلاعات خود به افراد مناسب ، دور بزنید.

بنابراین چگونه می توانید این فرد تماس را پیدا کنید؟ می توانید با شبکه موجود خود تماس بگیرید و بررسی کنید که آیا آنها شخصی را می شناسند یا خیر. یا می توانید مهارت های خود را در شبکه های اجتماعی به رخ بکشید.

حضور رسانه های اجتماعی خود را در نظر داشته باشید. اگر شما یک کاربر بزرگ رسانه های اجتماعی هستید ، باید زمان بیشتری را در وب سایت ها و گروه هایی صرف کنید که می توانید با آنها تماس بگیرید. در حالت ایده آل ، این کار باید قبل از جستجوی شغل شما به خوبی انجام شود. مقالات مرتبط یا پست های وبلاگ خود را که تألیف کرده اید ارسال کنید. با اظهار نظر در مورد پست های آنها با دیگران تعامل کنید. هدف این است که خود را در معرض دید دیگران قرار دهید که می توانند در جستجوی کار به شما کمک کنند.

همچنین هر پستی را که حاوی محتوای قطب بندی است ، به ویژه پست هایی که سالها پیش ارسال شده اند ، قبل از اینکه از عواقب آن مطلع شوید ، حذف کنید. این روزها ، گفتن حرف اشتباه در زمان نامناسب می تواند مشاغل را از بین ببرد. یا در این حالت ، پیش از شروع کار ، از آن جلوگیری کنید. کارفرمایان انسانهایی با اخلاق و ارزش هستند. اگر اخلاق و ارزش های شما با آنها مطابقت نداشته باشد ، حتی اگر تفاوت منطقی باشد ، می توانید فرصت شغلی خود را از دست بدهید.

در حال حاضر ، بازار کار قدرتمند به نظر می رسد بنابراین افرادی که به دنبال کار می گردند باید در اسرع وقت اقدام کنند ، حتی اگر این به معنای بستن کار خود باشد. به سرعت با افراد مناسب در تماس باشید. اگر تمرین شخصی خود را دارید ، آن را به حالت تعلیق درآورید و اگر به نظر می رسد در آینده نزدیک استخدام می شوید ، آن را برطرف کنید. اما اگر منتظر بمانید تا تجارت شما به هم بخورد ، جستجوی کار سخت تر خواهد شد زیرا احتمالاً علاوه بر افرادی که از کار اخراج شده اند و کسانی که مزایای بیکاری خود را از دست داده اند ، با دیگران در همان شرایط رقابت خواهید کرد و باید بازپرداخت وام های دانشجویی خود را شروع کنید.


استیون چونگ وکیل مالیاتی در لس آنجلس ، کالیفرنیا است. او به افراد با برنامه ریزی اساسی مالیات و حل و فصل اختلافات مالیاتی کمک می کند. او همچنین با افرادی که وام های دانشجویی زیادی دارند دلسوز است. از طریق ایمیل به آدرس [email protected] می توان با او تماس گرفت. یا می توانید از طریق توییتر با او ارتباط برقرار کنید (stevenchung) و با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer