Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

رویای بیگلاو چاره ای نیست که شما تصور می کنید. مطمئناً پول خوب است – و فقط بهتر می شود – اما ساعت ها ، استرس و فرهنگ اغلب چیزهای زیادی را برای دلخواه باقی می گذارد. بعلاوه ، زحمت دیگری وجود دارد که می توانید پس از یک سال به دفتر فیزیکی برگردید+ عملکرد بیگلاو در محیط مجازی بسیار خوب است. این تقریباً کافی است که شما را مجبور به ترک کند…

خوب ، این دقیقاً همان کاری است که یکی از همکاران Biglaw انجام داد.

در همان روز او برای اولین بار از مارس 2020 به دفتر بازگشت ، Kim Daily – در حال حاضر یک همکار سابق Eversheds – استعفای خود را تسلیم کرد

بنابراین ، بعد از این همکار Biglaw در حال بازیابی چه می شود؟ او یک مارک تجاری راه اندازی کرده است برای فرهنگ و او آهنگی را که به حرفه حقوقی او ، MCU و Lizzo اشاره دارد ، رها می کند.

خط اصلی شما واقعاً احساس خواهید کرد؟

300 هزار دلار روی قفسه ، من کارم را برای سلامتی ام کنار گذاشتم ، اما به من بگویید آیا واقعاً گامبلین است وقتی به خودتان شرط می بندید؟

بسیار خلاقانه تر از دادخواهی.

لذت بردن!

https://www.youtube.com/watch؟v=GUEWyBEQaGk


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنیدبه راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer